|טיפול בהתנהגות

y a e l c1

New member
|טיפול בהתנהגות

שלום לכולם. אני מאד נהנהתי לקרוא ומאד מעניין כל הכתבות. הבן שלי בן 9 ויש לו בעיה בהתנהגות בכתה וגם בבית. יש לו טורט שאובחן לפני 4 שנים והסתדרנו יפה ואני חייבת להגיד שאני מאד גאה בו. העניין הוא ההתנהגות שדי מחריף בזמן האחרון והמליצו לנו ללכת לפסיכוליגית בשם שולה בלנק אבל יש שמאד מתנגדים לשיטה שלה אז רציתי לדעת אם היה למשהו נסיון איתה. אשמח מאד לתשובה ביי

ערב טוב!../images/Emo24.gif

ברוך בואך לפורום המדליק שלנו, שמחה שפנית האם ילדך מקבל טיפול תרופתי בעקבות ההחמרה בהתנהגות? האם הוא במסגרת לימודים רגילה? לגבי התנהגותו בבית, במה מתבטאת ההתנהגות ה"לא נאותה"? לגבי שאלתך אינני מכירה את הפסיכולוגית, ואת השיטה בה היא מטפלת. אך מנסיוני האישי, לפעמים דרכי הטיפול כל כך מוזרות לנו ההורים, אך לגבי הילדים זה עובד. אני כאן בשבילך

מצטערת שאני לא מכירה את שולה

לא ניתקלתי בה אף פעם. sorry מקווה שתשארי איתנו ושתשאבי מכאן המון מידע בקשר לטוראט ובכלל על כל מה שרוצים לדעת וניתן לענות. גם כן דרך הפורום וגם דרך עמותת א.ס.ט.י. ברוכה הבאה והמשך לילה טוב.

y a e l c1

New member
ערב מצויין ובאמת פורום מדליק../images/Emo62.gif

הבן שלי לוקח רספרדל 2 מ"ג ולומד בביה"ס רגיל ומסתדר טוב מאד בקשר ללימודים עצמם כרגע. הוא נמצא עם מלווה בעצם כמעט 24 שעות בגלל התפרצויות זעם קשים כלפי כל אחד אבל לא רואים כלום עליו בגלל התרופות שהוא לוקח. בבית הוא מוציא את הזעם על אחותו ועליי האיש לא נמצא הרבה בבית. אני פשוט משוגעת על הילד אולי הרבה יותר מרגיל בגלל הטורט אבל אני משוגעת עליו. שלא תבינו לא נכון אני משוגעת גם על הבת שהיא בת 61/2 וגם מקסימה. אני מאד שמחה שמצאתי את הפורום הזה מכיוון שאני מחפשת הרבה זמן אבל לא הצלחתי למצוא משהו מתאים אז המון תודה לכם ולילה טוב

האם שמעת על חיים עומר?

יש לו ספר מדהים, על שיקום הסמכות ההורית. אני חושבת שתוכלי להיעזר בו, ואולי כדאי שתבדקי עם בת שבע מעמותת א.ס.ט.י. כיצד מגיעים אליו לטיפול. 09-7408478

ל-yael c1

שלום לך
גם אני סובלת מתסמונת טוראט, וגם אותי רשמו לפסיכולוגית ב"שניידר". אני לא מכירה את הפסיכולוגית הזו ששאלת עליה, אבל אל תילחצי, זה לא אומר שהילד שלך מפגר חס וחלילה. להיפך, אני הלכתי לפסיכולוגית וזה די עזר. דרך אגב, אני שמחה לשמוע שלילדך יש הרבה חברים. (דרך אגב - אם נותנים לילדך תרופה הקראת "אורפ", אני לא ממליצה לך לקחת אותה. אני ניסיתי אותה והיא רק גרמה לי לישון יותר ולאכול יותר. אלונה.

למעלה