יבוא מוצרי סטריאו משומשים

rs505

New member
יבוא מוצרי סטריאו משומשים

שלום.האם מותר מבחינה חוקית.לקנות מוצרי אודיו משומשים.מebay.ולמכור אותם ללקוחות פרטיים בישראל.אני מצהיר על יבוא מסחרי.ופותח את כל התיקים ברשויות.

rs505

New member
שלום קרמר

עד כמה שאני יודע יש ביקוש למוצרים משומשים.שנות ה 70 80 90 .למוצרים איכותיים.בכל מקרה.ענית לי על השאלה.בברכה.ותודה.

יש ביקוש ?

יש פורומים אדיו. ששם מוכרים מוצרים יש 2
אתה מבין בציוד אדי?ו. בנתונים טכניים? . כו שאתה קונה באייביי . גם זה שמחפש ציוד יד2 ימצא באיביי .
ואיפו תפרסם?
אז בהצלחה לך

rs505

New member
שלום קרמר

אני גולש כבר הרבה זמן.בפורומים השונים.אין לי ספק שיש לי הרבה מאוד ללמוד.אני אחבר כל מכשיר ומשמיע.אני מוריד ללקוח.חלק גדול מסיכון הקניה.בנוסף אני מתכנן.לתת אחריות 3 חודשים.על כל מוצר.לצורך כך אני יהיה בקשר.עם אנשים.ומעבדות.שמתמחות בתחום.בברכה.

גורג42

New member
אם אנשים היו מקשיבים לשטויות שלך, אף אחד לא היה יוזם שום דבר

בחיים שלי לא ראיתי מפסידן מריר ואומלל כמוך.

ותעשה לי טובה. אל תתחיל שוב לזבל לנו במוח על עסק הכבלים פיראטיים שהיה לך לפני מיליון שנה. זה שהלך לך קלף פעם אחת, ממש לא הופך אותך אותך למומחה בעסקים. זה גם לא הופך אותך לפחות לוזר (כי אילו היית ווינר, לא היית מרגיש כזה צורך לרדת על כל מי ששואל שאלה בפורום).

2 תשובות

ראשית, למיטב ידיעתי מוצרי חשמל המיובאים לישראל דורשים עמידה בתקינה.

שנית, בהמשך לשאלתו המצויינת של קרמר (למרות צורת הניסוח), יש הבדל בין מעוניינים ובין באמת מוכנים לשלם. תזכור שאתה נכנס לעלויות של מלאי, לוגיסטיקה ועוד.

לדעתי, אם כבר, אז השוק הוא עולמי- שוק הנוסטלגיה ולכן כשתמכור זה צריך להיות ב EBAY לכל העולם.

אדון מנהל

כאשר מזמינים ציוד מאיביי . עד סכום של 300 ש"ח. זה עובר בשלום בדואר
כך אני עושה עם ממירים שמזמין . ומוכר ללקוחות שלי .
כול כמה שבועות מזמין חבילה . אז לא מחפשים תקן וא כלום

הבחור חלם חלום. ומפנטז עלו .. כול איילו ששואלים סתם. תמיק מסיימים את השרשור ב"תודה רבה על התשובה . שמתי לב למישפט הזה בהרבה פורומים
שבוע טוב

למעלה