יעל בר זוהר או טלי שרון

• פותח הנושא PINUS
  • פורסם בתאריך

שירה130

New member
בדיוווווווווווק

אני לא ראיתי מיכאלה אז אני לא יכולה לומר לך בוודאות אבל סורי... אני אישית לא מחליפה צחוק מדי פעם כדי לא לשעמם את הסובבים אותי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rockistit666

New member
יב"ז

ניתן לה קצת נקודות על הפנים המצ'וקמקות שנהיו לה עכשיו..

10טלוש

New member
אין פה בכלל שאלה ברור שש.......

טליייייייייייייייייייייייייייייי טליייייייייייייייייייייייייייייי טליייייייייייייייייייייייייייייי טליייייייייייייייייייייייייייייי טליייייייייייייייייייייייייייייי טליייייייייייייייייייייייייייייי טליייייייייייייייייייייייייייייי טליייייייייייייייייייייייייייייי טליייייייייייייייייייייייייייייי מושלמת !!!!!!!מהמממתתתתתתתתתת!!!!!! הבן אדם הכי יפה בעולםםםםםםםם!!!!!!!!1 בכל כדור הארץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ!!!!!!!!!!!!חולהה עליייההההההההההההההההההההההההההההההההההה אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא טלייייייייייייייייייייייייי

טלי !!!!../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo140.gif

טלי תעשי לי את הלמור ממדסקר !!!!!
וכולם ביחד : אבל אני רוצה
לשרשר
לשרשר
אבל אני חייב
לשרשר
לשרשר

elad farchi

New member
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ברור שעדיף את טלי על דנה המפלצת הזאתי

עונה

מבכינת כישרון משחק אולי טלי שרון יותר טובה מיעל בר זוהר אבל ממש קצת. אבל אין מה לעשות יעלי יותר שווה ויפה מטלי. אולי עכשיו הרבה ישנאו אותי אבל זה מה שאני חושב,סורי ואני בטוח שעוד הרבה חושבים כמוני

kren2

New member
כנסו ותבינווווווווווווווו

אני לא מבינה על מה העניין אני לא מכירה את האופי של טליייייייייייייי או של יעלללללללללל אבל כשראיתי אותה באירוחחח של תפוזזזזזזז הבנתי שהיא ממש חמודההההה ומתוקההה את יעל אני לא מכירה ( לא ריאתי אותה באירוח של תפוז) בכל מקרה אני מעדיפה את טלי שרון המתוקהההההההה והחמודה ממני : קרן

למעלה