יש לי חברה...

../images/Emo29.gifלילה טוב והצעה קטנה להורים../images/Emo20.gif

קודם כל לילה טוב ושתיהיה לכולם שבת שלום. הייתי מציעה משהו שכל אחד יעשה לו כל אחד שיש לו טוראט והורים לילדים שיעשו את זה לילדים. כשהם ניכנסים לישון או קצת לפני לשים דיסק או קלטת של מדיטציה זה יכול להיות מדיטציה בעברית שקונים בחנות או להוריד מהאנטרנט אניגמה או מוסיה של אוליבר שאנטי. פשוט להדליק נר לעמעם את האור חשוב שהילד יהיה נקי לאחר מקלחת ולאחר אוכל שלא יהיה "חסר לו משהו בגוף". לסגור מאחוריי את הדלת או דלת פתוחה איך שהוא אוהב. ולעזוב את הילד לבד כאילו במיקרה שמתן להם דיסק או מוסיקה. ותאמינו לי ?או שפתאום לכמה דקות הטיקים קצת יפחתו או שהילד יכנס לתוך הילד הפנימי שלו לתוך תוכו ויתחיל להתפרץ ולבכות.. אבל בכי טוב בכי של התפרקות. מי רוצה לנסות את זה ולספר אם זה הניב תוצאות מה כמה ואיך??? ככה בלי כלום מעבר לזה. אשמח על כל תשובה שתתקבל להנה או להנה. שבת שלום ולילה מקסים. נ.ב- אם הילד רוצה קצת צומי אפשר לשבת לידו עם נר דולק בלי אור הרבה, וללטף אותו ברוך ומי שיושב לידו אמא אבא חאות לא משנה מי חשוב מאוד להיות רגוע וגתהכנס לתראפיה ביחד עם הילד.

יש לי חברה...

והיא מיוחדת.. הרבה שנים אנחנו צועדות ביחד,כבר מאז השירות הצבאי... עוברות קשיים , הלבטויות, ושמחות . כל מה שאנו קוראים לו החיים.. אשה מיוחדת ואמא מיוחדת. אמא שיום אחד נפל לה האסימון והבינה שלבנה המקסים יש טוראט. חיפשתי לה מידע באינטרנט ונתקלתי בפורום הזה ושלחתי אותה לקרוא פה.... ואני שמחה לגלות שהיא כותבת כאן. וגם אני מלווה אותה, מהצד, קוראת, מתרשמת וגם כואבת.. את הקשיים והבלבול אבל יודעת שמה שיש לעשות, היא תעשה... אשת חיל שלי. תהיי חזקה, אוהבת תמיד אני

תודה../images/Emo24.gif

ראשית שלום ותודה שביקרת בפורום שלנו. ועכשיו הרשי לי לומר גם את מיוחדתעצם הרצון שלך לעזור לחברתך, ההבנה והאמפטיה כלפיה זה יותר מהכל. כייף לה שיש לה כזאת חברה. המשיכי ללוות אותה, וגם אנחנו נלווה אותה כל זמן שרק תרצה בכך. כל הכבוד!

השגיא

New member
תות נסיכת סיני

איזה כיף לי שאת חברה שלי, גרמת לי להרדם אתמול עם חיוך ענק... וזה בכלל לא דבר-של-מה-בכך בימים אלו . אז ברשותך, ארים כוסית ,{של שוקו}, להרבה חיוכים בעתיד.

אלין - חמודה ../images/Emo168.gif

מוזיקה זה נהדר לבן שלי עזר דווקא דני סנדרסון... חלומות פז

אחלה

יופי, רק הצעתי את דעתי, אבל אם הוא אוהב מישהו מסוים וזה מרגיע אותו למה לא, בכייף. רק שיהיה רגוע זה מצוין. טוב לשמוע שיש עוד פתרונות. לפעמים... מושיק עפיה יכול להרדים אותי
כל טוב נשמה

רק יום שני היום???

אממממ.... מכייוון שהיום יום שני... וביום שני אני חוגג... את יוש שני (אני מוזר בצורה כזאת) בא לי לצייר... וציירתי וסיימתי וזה מה שיצא

למעלה