יש פורום להורים אחרי טיפולי פוריות!

מצב
הנושא נעול.

מה שיאפשר לדון פה בטיפולים ושם לפרסם תמונות וחכמות של הילדים. מספר הפורום הוא 424. כולם מוזמנים!

מאיו

New member
אני מבולבלת ../images/Emo4.gif

מה שיאפשר לדון פה בטיפולים ושם לפרסם תמונות וחכמות של הילדים. מספר הפורום הוא 424. כולם מוזמנים!
אני מבולבלת

עד שסוף סוף יש לי פורום פוריות שאפשר לדבר ולהראות את אור, שוב להתפצל- פה לדבר על הטיפולים ושם על אור???

שרהודיה

New member
לנו זה יהיה כמה פעמים לראות את אור.

אני מבולבלת

עד שסוף סוף יש לי פורום פוריות שאפשר לדבר ולהראות את אור, שוב להתפצל- פה לדבר על הטיפולים ושם על אור???
לנו זה יהיה כמה פעמים לראות את אור.
מה שלומכם ?????

נועם@בת

New member
לא צריך להתבלבל, הפורום הזה נפתח

אני מבולבלת

לא צריך להתבלבל, הפורום הזה נפתח
כדי שתוכלי לומר בפה מלא שאת אמא של אור
וכדי שאני אכול לראות סופסוף את התמונה שלו
א-ב-ל זה אינו פורום הורים, לא פורום לדיונים על הורות, כמה הוא אכל, כמה היא שתתה ומה עושים נגד פליטות. הפורום הזה הוא עדיין פורום פוריות. סופסוף יש מקום שבוא לא צריך "להחביא" את הילדים שמהווים כיום חלק מההתמודדות עם הטיפולים. מותר וצריך להשוויץ בהם, אבל את חויות הההריון והלידה וגידול הילדים בכל זאת עדיף להעביר לפורום הורים. כי למרות הכל, רוב השנים שנמצאות בטיפולי פוריות, גם כשיש ילד או שניים בביתפ עדיין רגישות לסיפורי תינוקות. אז בנינו לנו אשכול פוריות, וככה אנחנו ביחד כל הזמן. יש פורום פוריות "רגיל" יש פורום פוריות לאלו שכבר זכו לילד, יש פורום הריון ויש פורום הורים. עכשיו זה כבר פחות מבלבל? נועם

מצב
הנושא נעול.
למעלה