כאילו שלא ידענו שזה מגיע...

כאילו שלא ידענו שזה מגיע...

קודם כל- הייייייי:) אני יודעת שלא הייתי פה המון זמן אבל לחץ+חולי+לחץ=הצילו! אבל... אני פה עכשיו כי כרגע קראתי שלא יהיו 2 גירסאות בסוף, אלא רק אחת והיא לא תהיה בדיוק כמו בספר והם עידנו את הכל! Ohhhh... Fuck! זה BDSM, עד כמה אפשר לרכך בלי שזה יצא סתם סרט על מיליונר וסטודנטית?! נמאסו עליי...

זה כל הקטע של הספרים הללו!!!!!

ארררג!!!!!!

אם חשבנו (ולא חשבנו) שיש סיכוי קלוש שהסרט הזה לא Dead & burried - עכשיו זה באמת סופי.
זה Dead & burried 6 feet under!!!!

מישהי עוד חושבת ללכת לקולנוע ולשלם על הקטסטרופה הזאת?

danas83

New member
לפי מה שאני קראתי הבנתי שיש בעיות בסט

בין ג'יימס לבמאי כשהיא רוצה שזה יהיה כמה שיותר דומה לספר והוא רוצה לפי הפרשנות שלו

TheSnowQueen

New member
אין אישור שזה יורד... אמרו "כנראה".. לי זה

נראה כמו ניחוש של האתר

טל1414

New member
כן.. אבל סביר להניח

שכל הקטעים העסיסיים ירדו וכל דימיון בין הספר לסרט יהיה מקרי ביותר...

לי הכי חשוב שתהיה הסצנה הזאת

האהובה עליי בסדרה כולה (במקום השני הסצנה עם הפלאג, שורד ממש שונאת
).
אין לי כוח לקרוא מה כתבו שם.
מישהו יכול לתקצר?

תמצות קצר אך מבאס

בכללי, אם אני מתמצתת, לא יההו סצינות הכוללות-
אנאלי גרפי,
עבודת ידיים גרפית (שהשד יודע איך זה גרפי... כולה יד!!),
הסצינה עם הכדורים הכסופים (
),
מציצות (מפתיע...),
גמירה בפה
וכמובן, המשיכה של הטמפון (שזה, אני מודה, לא יחסר לי...)

אבל הכי מצחיק זה שכל סצינה הם שיערו במה היא תוחלף ואחת הסצינות שכללה אנאלי הם כתבו-
Not a penis. Probably just Dakota making an O_O face.

אפילו להם נמאס מהפרצוף שלה....

איפה בספר הראשון (או בכלל)

היה אנאלי?
*רצה לקרוא שוב, אולי פספסתי*

ולפי מה שכתבת (שהם כתבו) - פשוט לא יהיו סצנות סקס מהספר בכלל, וזה יהיה סתם רומן רומנטי לעוס ומטופש!
אני לא הולכת לצפות בסרט הזה.

ורדונה2

New member
אז באופן כללי, הצופים יתקעו עם קלאוזאפים

על הפרצוף של שניהם 90% מסצנות הסקס.
מה הבעיה להראות שהיא מוצצת לו מזווית בה לא רואים איבר מין? זה אמור להיות סרט לוהט ביותר שלא הולכים לראות עם ההורים או משפחה. ככה הספר- ככה גם הסרט צריך להיות!
אפשר להראות סקס אוראלי גם בלי להתמקד רק בפרצוף. סבבה, יש דברים שחייבים לחתוך, אבל 0 סקס אוראלי? הם אמיתיים בכלל?
אם ככה, מה ההבדל בין זה לבין כל סרט סקסי אחר? שום דבר. סקס קבוע שאין בו גיוון ומשחקים אותה S&M כי מצלמים איזה שוט לחמש שניות?
בעיניי כל המהות של הספר תיעלם אם ינסו לעדן הכל. צריך גם שזה יהיה מאוד מיני ברמה מסוימת, אחרת זה סתם עוד סרט עם סצנות סקס מעודנות רגיל... רק שיהיה בו שוט בפריים ל-5 שניות.

ורדונה2

New member
בואו נאמר שאם הם צודקים וכל זה ירד-

מה הטעם בכלל לצפות בסרט הזה?
בלי blow jobs?
בלי fingering?
אפשר להראות שהיא יורדת לו ולהראות שהוא דוחף לה ולהראות שימוש בכדורים האלה גם בלי להראות *ממש* זין ו*ממש* כוס. אז מה הקטע?
בואו תעשו סרט בסגנון טווילייט שבו כולם בתולים וסקס הוא כמובן מכני וקבוע ואין בו שום דבר יצרי חוץ מקלאוזאפים על פרצוף של בנות גונחות.
יאללללה מה נסגר?! ספר אירוטי, גם הסרט צריך להיות אירוטי!

אבל לא נראה לי שלאי.אל יש מספיק עמוד שדרה בשביל להתעקש שלא ישנו דברים ושהסרט יהיה מאוד גבולי. זאת לא תהיה הפעם הראשונה בה יראו זין או כוס בסרט. למה רק ציצים זה "מקובל"?
באמת שלא מבינה. אז בני נוער לא יוכלו לראות את הגרסה ה"מלוכלכת", אז מה?! לא הכל זה רווחים. שתתעקש קצת אי.אל, חשוב שזה יהיה נאמן למקור.
גם ככה הליהוקים גרועים והאנה שלה נראית בגיל העמידה.

ורדונה2

New member
אז בסוף סופית אין שתי גרסאות?

כאילו שאני צריכה עוד סיבה לכך שלא אצפה בזה, אבל סתם מעניין עד כמה הם קוברים את הפוטנציאל שהיה לסרט הזה

למעלה