כדאי?

CrazyPenguin

New member
כדאי?

או שאני אתחרט על זה לאללה? אבל אוף, זה כל כך יפה. אני לא אתחרט נו.

לעולם לא אתמוך בקעקועים ../images/Emo10.gif

אבל זה אכן נאה

מדהים.

אם לא הייתי נגד זה היה סיכוי גדול שהייתי גונבת לך אותו.
ובתור בעלת שניי קעקועים שלגבי שניהם כל הזמן שואלים אותי "למה?!??" ו"אבל מה זה אומר?", אז אני חושבת שאם את מחוברת לציור, ומרגישה שהוא אמור להיות עלייך, אז לא - את לא תתחרטי.

אבל. זה טום ../images/Emo10.gif

זה לא קצת קיצוני לקעקע סלב על הגוף?! אם מחר יתגלה שהוא פסיכופת אנטישמי שרצח את המנקה שלו ושבעת ילדיה?!
נו, אתם יודעים למה אני מתכוונת....

StewieG

New member
השאלה היא...

מה יקרה ביום שבו תחליטי, אם וכאשר, תיאורתית, שאת נגיד לא אוהבת יותר את טום? את די תקועה איתו for good או שתצטרכי לעבור ניתוחי הסרה לא נעימים. הייתי ממליץ על קעקוע זמני, גג

אל תמליץ על קעקועים זמניים אם אתה לא יודע מהן

ההשפעות שלהם לטווח הרחוק. ויש כאלה. הם אמורים להשאר לבערך 3 שנים, אבל לרוב אחרי שנה הם הופכים לכתם מטושטש ולעיתים קרובות נשאר לתמיד כתם דהוי. מה שלדעתי ממש לא נחמד. P=

CrazyPenguin

New member
אבל פיף זה לא קשור לטום

פשוט הציור עצמו יפה...
והמילים. והשיר. וקין. אוף.

חשבתי את אומרת פייף בהתחלה ../images/Emo6.gif

הציור באמת יפה, אבל זה לא כזה, כמו ללבוש את אותו בגד כל החיים? כאילו זה תמיד שם... אני לא מנסה לניא אותך מזה או משהו, אני באמת רוצה להבין

MaayanK8

New member
למרות שזה באמת יפה

ובנוסף לכל מה שנכתב מעליי, אני חושבת שלעשות קעקוע שהוא כל כך ייחודי אבל כבר קיים על גוף של מישהו אחר מוריד טיפה מהערך שלו...לדעתי, בשביל למנוע חרטות וצלקות פשוט תקעקעי את המשפט עצמו, או ציטוט אחר...אני גם חשבתי על קעקוע עם אחד מהציורים על העטיפה של UTIS....סתם הצעה

CrazyPenguin

New member
חחחח מה

זה לא קיים על אף אחד, זה פוטושופ חחח כדי שתראו איך זה נראה. יא מצחיקה

mojoit

New member
אני בעד החלטות ספונטניות שמשפיעות על כל החיים

לכי על זה !!!

למעלה