כל מה שמסביב- נצלושים ושאלות

אני חושב שמיקה הוא ישראלי

והוא היה בלהקת נונה שזה היה איתו ועם נועה תישבי והם הוציאו קליפ ל MTV לפני כמה שנים אני טועה ?

helen333

New member
מעריצי טוקיו הוטל הנחמדים -.-

כל מי שבפורומיקה, יודע שאנחנו מאוד רוצים שמיקה ידיע לארץ, ויש ילדים שחותמים כל יום על העצומה בלי להחמיץ יום. העצומה שאנחנו חותמים עליה כרגע לא מתקמדת ואין למי לישלוח אותה, לכן אוריה אמרה שבקרוב תעשה פה עצומה, בפורומיקה, עצומה יותר אחראית, יותר טובה. (אני מקווה). לפני שעה בערך, נטלי (lollipop161) ניכנסה לפורום של טוקיו הוטל, פה, בתפוז, ושאלה עם מישהו יכול לעזור לה ולהביא לה את אתר העצומות שהם חתמו כדיי שטוקיו הוטל יגיעו לארץ, פשוט כנו ותיראו איך הם הגיבו לה..מילה נוספת מיותרת. אוריה, בבקשה תעדכני אותנו לגבי העצומה שאת תפתחי פה. עם למישהו יש תגובה בנושא, שישרשר להודעה הזאת, כי אני חושבת שאנחנו היינו עונים יפה, מקסלים מישהו חדש בברכה, ולא מתנפלים עליו ותקופים אותו...כניראה יש כאלה שחושבים אחרת.

helen333

New member
כמה טעויות שטויות וקישור

*יגיע *כנסו *מקבלים (טעויות הקלדה מהירה) # עכשיו ראיתי שיש שם גם כאלה שעונים, נחמדים ולא ישר מתקיפים..אז סבבה, תודה למי של-א התקיף. קישור לפורום טוקיו הוטל: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1809

uroren

New member
נכנסתי וקראתי.

נכון, לא הגישה החיובית שיכולנו לצפות לה, אבל לא משנה
העצומה נפתחה- אם תסתכלו למעלה איפה שהסקרים והמאמרים- יש "עצומה". תחתמו
אנחנו נדאג שכל מי שיכנס לפה יתקבל בשמחה ויודרך כראוי. יותר מזה אין לנו מה לעשות- אבל ראיתי גם שהתנצלו, אז הכל טוב
כל הכבוד על היוזמה.. בואו נקווה שהעצומה תתקדם כמו שצריך
דמבו ^^

lollipop161

New member
אי אפשר לחתום כל יום.......(המשך)

ובאותו שם כמו בעצומה ההיא, נכון?

helen333

New member
שאלה טובה, נטלי..זאת השאלה הכי חשוסה בעצם..

פליז תעני אוריה

uroren

New member
כרגע אנחנו צריכים להתחיל ב500 לפחות..

ככה יהיה לנו עם מה לפנות ליחצנים. משם נפרסם יותר וב"ה נראה מה נעשה כשנגיע לשם. אני חושבת שזאת עצומה של חתימה אחת, את תפרסמו אותה- ובהצלחה לנו
דמבו ^^

lollipop161

New member
../images/Emo2.gif ואוו ../images/Emo70.gif כבר 25 חתימות בעצומה../images/Emo70.gif

זה אומר שנשאר לנו.... 25 לחלק ל-500.... נצמצם ב-2.. זה יוצא 5 חלקי 250, נצמצם ב-5 ונקבל אחד חלקי...50, שזה 2% איך אני? חחח הכל בראש

lollipop161

New member
אוי נכון! פחח

חחחחח אופסי.. בקיצור התשובה היא 5%... 5 חלקי מאה ועוד לחשוב שהיום היה לי מבחן במתמטיקה

lollipop161

New member
בינינו...

יש להם מלא מעריצים, כל שתי דקות מישהו עונה, זה משהו לא נורמלי חח

linoroosh

New member
תקשיבו אני מתה על טוקיו אז מי שאומר משו רע...

חח אל תדאגו אני לא מאיימת אבל תיהיו נחמדים.. אממ לא כולם כאלה.. בסך הכל הפורום שם ממש חברותי וכולם ממש חמודים שם.. סתם אחת הייתה מעוצבנת באותו יום אז הוציאה את העצבים שלה בפורום.. סתם עזבו וזה גם לא כולם זאת רק אחת אז אל תכלילו... כולם שם ממש חמודים וראיתם שאנשים אמרו לאותה אחת שהתעצבנה שזה לא יפה.. אז לא להכליל או לכעוס!! וטוקיו שולטים.. 3>

../images/Emo121.gifזה לא כל מעריצי ט"ה, אני מבקשת../images/Emo7.gif

אני בכלל לא בפורום שלהם(מסיבות כאלה ואחרות שאני לא אפרט פה-_-"), ואני דווקא מאוד נחמדה~ ואממ... כן. XD

uroren

New member
כל מה שמסביב- נצלושים ושאלות ../images/Emo9.gif

כאן יבואו שיחות קטנות, שאלות חשובות או דיונים שלא יתפתחו במיוחד. נצלשו כמטורפים ושאלו בסקרנות ברוכה
דמבו ^^

למעלה