כמה כבד לי בעקבות שיתוף אחרים...

ronitmay

New member
כמה כבד לי בעקבות שיתוף אחרים...

בניסיונותי להכיר מישהו יצא לי בתקופה האחרונה פעמיים לספר. כל-כך קשה, כל-כך כבד. מצד אחד, לא לספר ולוותר על קשרים משאיר אותי בבדידות, אבל מצד שני בפעמיים האלו שסיפרתי נהייתי חולה, אני מתוחה לגמרי, לא יכולה לסבול לראות את הפחד והרחמים האלה אצל אנשים ואיך כל העניין הופך את הקערה על פיה למרות שאף אחד לא אומר את זה בפרצוף, וכמובן, החששות בנושא דיסקרטיות. תודה לאל, שאפשר לחיות באופן בריא עם HIV, אבל אני מניחה שכולנו היינו מוותרים על כל העניין. שבוע טוב, רונית

גבר37TLV

New member
רונית היקרה

קודם כל אני חושב שזה מאד מעודד שאת מנסה להכיר אנשים ( בין אם נשאים ובין אם לא), הרי באמת מה שאופייני לקהילה שלנו הוא הבידוד , ולכן חשוב להקיף את עצמנו במשפחה וחברים שיכולים לתמוך, יש גם הרי עדויות שהטיפול הרפואי משפיע יותר טוב כאשר המצב הפסיכולוגי שפיר ומעודד יותר, ועכשיו לעצם העניין שאת מעלה, יש לי גם ניסיון עם גילוי הנשאות לפרטנרים פוטנציאליים, לאחר זמן מה הבנתי שהכל תלוי בגישה, במידה ואני לא מייחס לנשאות חשיבות מרובה אבל פשוט מסביר מה זה,ומראה שאני חי עם הHIV בשלום ובשגרה, כך גם התגובה של הצד השני. הרבה אנשים פשוט מקבלים את זה בלי יותר מידי דרמה, במקרה שלי אני מצליח להניח את הדברים בפרופורציה הראוייה להם ולהמשיך הלאה, במידה והצד השני מקבל את זה ועובר את המשוכה הזאת, ניתן להתרכז באמת במה שחשוב, אני יודע שזה דורש שינוי מחשבתי ואולי אף ייעוץ אבל זה בהחלט אפשרי ושוב מה שחשבו הוא שתמשיכי לנסות אין לי ספק שבסוף תצליחי שלך נמרוד

ronitmay

New member
נמרוד, תודה מכל הלב על התשובה

ראיתי אותה רק עכשיו כי אני לא כל-כך נכנסת לאתר. חווית הנטישה שהייתה לי הייתה די טראומטית, ואני שמחה לשמוע שלפעמים זה מסתיים אחרת. שבת-שלום וכל-טוב, רונית

למעלה