כמה פרטים על הסידרה

milki123

New member
כמה פרטים על הסידרה

1) טלעד תירגמו בהתחלה את הסידרה ל: "תיקים בפיענוח" 2) מאלדר עיוור צבעים קל 3) המילה הראשונה שמאלדר אמר כשהיה תינוק , הייתה JFK 4) השחקן ניקולס לי(הידוע כסוכן אלכס קרייצ'ק) הופיע בעונה ראשונה בפרק "שינוי מין" בתור אחד מקורבנות,דמות סטטיסטית לחלוטין. אחר כך בעונה שנייה הוא הופיע שוב , הפעם בתור קרייצ'ק 5) המודיע מיסטר אקס , במקור בחורה שיחקה את התפקיד , אל לבסוף חשבו שהיא לא מתאימה והחליפו אותה. 6) האיש המעשן דביר לראשונה בפרק "טומס" נ.ב: יש לי גם את כל הפרקים של האקדוחנים הבודדים במחשב (סידרת בת של אקס פיילס - הייתה רק עונה ראשונה)

DarlingAdam

New member
נכון, ג'נדרבנדר!

בקשר לסעיף 4. ובקשר לסעיף 2, זה תמיד מרגיז אותי בפיקים שכותבים שמאלדר "הביט עמוק לתוך עיניו הירוקות המדהימות של קרייצ'ק". העיניים הן אכן מדהימות, אבל מאלדר לא יכול לדעת את זה :)

Aphelion

New member
אפרופו עיניים...

מהו צבע העיניים של מאלדר? לפעמים הן נראות ירוקות, לפעמים כחולות ולפעמים חומות. תעלומה בפני עצמה.

orityemini

New member
באמת תעלומה...:)

הייתי מתווכחת עם חברה שלי (עדיין מתווכחת:) לגבי צבע העיניים שלו...שתינו הגענו למסקנה שלצבע עיניים שלו קוראים HAZEL, שזה מעין צבע חום, ירוק לא מוגדר, שלפעמים בימים קרים ובמצבי רוח קודרים מחליף צבעים לאפור...:)

למעלה