לא מאמין שאוטוטו נגמר!

Shiri from the block

Active member
כאילו שהאחרות לא עושות ניתוחים

adii1201

New member
ברור שהן עושות

אבל האחרות לא העלו פוסט שלם בפייסבוק שלהן שבו הן מראות איך הן כביכול לא עשו ניתוח

חוצמזה שהניתוחים של טרי (ומרשה וניקולט) מוגזמים מאוד לדעתי.

adii1201

New member
אני גם אעשה אם יהיה לי כסף

אני לא נגד ניתוחים פלסטיים, אמרתי את זה לעדי בזמנו. אני חושבת שאם זה גורם להן להרגיש יותר טוב והן נראות טוב אז למה לא. העניין הוא שגם מרשה, גם טרי וגם ניקולט הגזימו, הן נראות פלסטיק וזה לא יפה. מעבר לזה, אני לא הבנתי את הניסיון הנואש של טרי להסתיר את הניתוחים שהיא עשתה. הרי זה ברור שהיא עשתה, גם פלסיטי עשתה משהו בטוח. גם מריל סטריפ ועוד רבות אחרות, בעיקר גם כי התפקיד בגיל כזה מחייב אותן לעבור "תחת הסכין" ואף אחד לא שאל את טרי שאלה ישירה אם היא עשתה. היו ספקולציות, כמו שיש לגבי כולן. עכשיו יש לה 2 אופציות: להיות ג'יין פונדה ולהגיד "כן עשיתי ואני לא מתביישת" או לסתום את הפה
ללכת ולפרסם תמונות שלה כשהיא יוצאת מהמקלחת ומראה שיש לי קמטים במצח, וול, זה רק מעורר עוד יותר את הדרקון. That's all I'm saying

Shiri from the block

Active member
אני ראיתי את התמונות האלה ולפי מה שאני הבנתי, היא לא שללה לגמרי שהיא לא עשתה מעולם,
היא פשוט הראתה שלמרות הניתוח כן יש לה קמטים והפנים שלה לא מתוחות.
למשל אני מסכימה על מרשה, מרשה זה פשוט נורא.. היא באמת נראית כמו בובת פלסטיק וממש הקצינה. אצלה זה הרבה יותר גרוע מטרי, שלה עוד באמת יש קצת קמטים במצח..

adii1201

New member
לא היא לא היא כתבה שם במפורש שהיא לא

עשתה כלום

כן אבל טרי ניתחה את כל הגוף שלה, זה לא רק הפנים. ועדיין אם מרשה נראית יותר רע, לא גורם לטרי להיראות יותר טוב

james p

New member
ברור שכולן עושות. אפילו פליקוש

השאלה זה המינון. לטרי יש מראה פלסטיקי לפעמים באירועים.
אבל מי אני שאגיד.

adii1201

New member
כן למרות שפליסיטי אני לא בטוחה שעשתה ניתוח

כמו שעשתה הזרקות. כאילו היא דיברה בגלוי שהיא רוצה לעשות ניתוח, ולמען האמת רואים שהיא לא עשתה. זה בעיקר הזרקות לדעתי.

james p

New member
ככל הנראה

אבל הזרקות הן בעצם הסיבה לזה שטרי חוטפת כל כך המון אש
זה שהיא עושה המון בוטוקס ונראית פלסטיקית לכן היא פרסמה את תמונות הקמטים האלה בפייסבוק.

ואגב את הראית לי תמונה מפעם של פליסיטי שמוכיחה שהבחורה עשתה ניתוח אף.

אבל מי אני שאדבר עדיין לא הגעתי לגיל הזה...

adii1201

New member
כן אבל שוב

זה רק בגלל שהיא תמיד הכחישה.
ואני לא יודעת לגבי הניתוח אף, זו תעלומה אחת גדולה. שתי הבנות שלה יש להן את האף שלה, אני לא יודעת אם היא עשתה ניתוח.

james p

New member
גם אני לא יודע אבל אני משער שכן.

תראי כוכבת במעמדה יכולה ואמורה לעשות כדי לשפר קצת את המראה.
כל כך המון בחורות עושות היום ניתוחים פלסטיים.
רק היום הבוסית שלי ועוד אחת דיברו בשיא הפתיחות כשעוד גברים ונשים מקשיבים על ההגדלות חזה שלהם.
פתאום תפסתי באיזה עולם אני חי שנשים רגילות מדברות על הגדלות חזה כאילו זה הדבר הכי טבעי בעולם...

אני עצמי שקלתי לא פעם ניתוח אף כך שמי אני שאדבר...

למעלה