לגבי כסף בסקנד לייף

SShirly

New member
לגבי כסף בסקנד לייף

חקרתי קצת את הנושא... אני לא יודעת אם אתם זוכרים את ההודעה הארוכה של פוקסי. אני אזכיר במידה ולא... יש חברה בסקנד לייף שמתעסקת בפרסום (Earn2Life). זה עובד ככה שחברות פרסום משלמות לחברה הזו כסף עבור חשיפה בסקנד לייף. החברה משלמת לנו כסף על זה שאנחנו נכנסים לאתר שלהם. על מנת לוודא שבאמת קראנו את מה שהם כותבים ולוודא ששהינו מספיק זמן באתר, הם מבקשים שנמלא טופס. הטופס גורם לנו "לבזבז" זמן באתר שלהם ויוצא לנו לקרוא את כל הפרסומות שהם בעצם רוצים שנקרא. מה יוצא לחברות הפרסום מזה? פרסום. למי הם משלמים? לחברת Earn2Life. מה יוצא לEarn2Life? כסף מחברות הפרסום. למי הם משלמים? לנו! מה יוצא לנו מזה? אנחנו מקבלים תשלום בסקנד לייף עבור מילוי טפסים ובזבוז כמה דקות מהגלישה האינטרנטית על קריאה של פרסומת. פוקסי בזמנו העלתה את הנושא וכולכם הייתם מאוד סקפטים לגבי זה ואני בהחלט מבינה. אני למדתי שלעולם לא להתקין ToolBar למינהם כי כולם, אפילו זה של גוגל, הכניס לי כל מיני טרויינים למחשב. כל מיני סמיילים מוזרים והאט מאוד את כל הגלישה. המחשב שלי עומד לפני פרמוט ולכן החלטתי לנסות, הרי במילא אני צריכה לפרמט. אז התקנתי את הטולבר, נרשמתי לחברה והתחלתי לעשות מה שהם אומרים. לגבי טרויינים ווירוסים - עד כה לא נתקלתי באפילו אחד. בעבודה שלי יש פיירוול רציני שחוסם לי כמעט כל דבר ברשת אבל את הטולבר שלהם, להפתעתי, זה לא חסם. מה גם שכמעט כל האתרים של מילויי הטפסים לא נחסמים. נחסמו אולי אחד או שניים בזכות הפיירוול. אני כן ממליצה לכם לנסות את הטולבר פשוט כיוון שראיתי שזה עובד. בשבילי, שאין לי זמן להיות מחוברת לסקנד לייף כל כך הרבה זמן ואני לא יכולה להרשות לעצמי למצוא שם "עבודה", זה מאוד נוח. אני ממאלת טפסים פה ושם, מגיעה הביתה ויש לי עוד 100L$ בחשבון... עכשיו כמה דברים חשובים, לאלה מכם שכן רוצים לנסות: 1. צריך לדעת אנגלית וצריך לקרוא היטב את ההוראות של המשימה. לפעמים צריך להכנס לאיזשהו עמוד ואז לחזור אחורה בדפדפן וללחוץ על כפתור אחר ואז שוב לחזור. קצת מבלבל. אז צריך להבין מה אומרים לכם. 2. מאוד מומלץ כן להגן על המחשב מפני וירוסים וטרויינים. אני אומנם לא נתקלתי בבעיות אבל כבר ציינתי שכן היו שני עמודים שנחסמו. הפיירוול שלנו חוסם לי אפילו את המסנג'ר כך שהעמודים לא נחסמו בהכרח כיוון שהם בעייתיים אלה שאולי הפיירוול פשוט זיהה אותם ככאלה סתם. 3. חשוב במילוי הטפסים לרשום תמיד את אותם הפרטים. וכמובן כמובן, לא לרשום פרטים אמיתיים!!! אני ממליצה פשוט להכין דף עם כל מיני פרטים פיקטיבים שתחליטו לתת בכל האתרים. מה ששואלים בד"כ זה שם פרטי, שם משפחה, עיר מגורים, מדינה, טלפון סלולרי, רח' ומס' בית וכמובן אימייל. 4. האימייל חייב להיות אימייל אמיתי כיוון שעליכם לאשר הרשמה לכל מיני אתרים. אני ממליצה לפתוח חשבון אימייל חדש עבור הטפסים האלה בלבד. לא לתת אימייל בבית כיוון שסה"כ מדובר בדואר ספאם. איך זה עובד? ומה עושים? 1. נכנסים לאתר הבא: http://www.earn2life.com/process/join.html?toxicrain ונרשמים. הקישור שנתתי יזכה אותי בבונוס על כך שנרשמתם דרכו. במידה ותעדיפו להרשם מבלי לתת לי את הבונוס, תוכלו לעשות זאת דרך האתר ישירות. ניתן להרשם גם דרך הקישור של פוקסי. 2. מורידים ומתקינים את הToolBar. 3. ברגע שהכל מותקן אתם יכולים להתחיל. בצד ימין למעלה יופיעו לכם 3 כפתורים: - Connect - Get Offers - Completed עליכם ללחוץ על Connect (זה יחבר אותכם לתוכנה) על מנת להתחיל ואז ללחוץ על Get Offers. ברגע זה יפתח לכם חלון ובתחתית שלו לחצו שוב על Get Offers (קבלת רשימת המשימות). תופיע לכם רשימה של משימות כשליד כל אחת מהן יופיע האתר, מהות חברת הפרסום או המוצר שהיא מפרסמת, שווי המשימה ב-$L והכי חשוב - יופיע ההסבר על המשימה. לחצו על "Click here to start" ליד המשימה ויפתח לכם חלון. פעלו לפי ההוראות בחלון הקטן. כשסיימתם לעשות את כל המשימה כפי שמוסבר לכם, עליכם לקבל קרדיט עבורה (כלומר לקבל את התשלום שלכם). איך עושים את זה? אסור לסגור את הדף האחרון של המשימה וכשהוא עדיין פתוח צריך ללחוץ בToolbar על Completed. לחיצה על כפתור זה תפתח חלון נוסף עם רשימה של כל המשימות שהתחלתם אבל עדיין לא סיימתם. מצאו את המשימה שבדיוק הרגע עשיתם ולחצו על "Click here" ליד השם שלה. אם הצלחתם לבצע את המשימה כמו שצריך, אמור להפתח חלון הודעה שיברך אותכם על ביצוע המשימה. ברגע זה מותר לכם כבר לסגור את החלון ועליכם ללחוץ על "Account Stats" שזה כפתור שנמצא בחלון הראשון שנפתח לכם (זה עם רשימת המשימות). החלון יתרענן ולמטה יופיע כפתור בו יהיה כתוב: "Pay $LX to my second life". ה-X משתנה ויסמל את סכום הכסף בו זכיתם בעקבות ביצוע המשימה. לחיצה על הכפתור בעצם גורמת לכך שחברת הפרסום תשלם לכם כסף על המשימה. איך לוקחים את הכסף? נכנסים לסקנד לייף ומגיעים למקום שנקרא Earn2Life.com Coast. שם יש משהו שנראה כמו כספומט. עליכם ללחוץ עליו ומיד תקבלו את הכסף. עכשיו לבונוס: ליד הכספומטים יש מס' כסאות כחולים. במידה ותשבו על אחד מהם בזמן מילוי המשימה, תקבלו בונוס של 10% משווי המשימה. שווה
בשבילי זה לא טוב כי אני לא בבית כשאני ממלאת משימות, אבל בשבילכם זה יכול להיות נחמד. להרוויח עוד טיפה אפילו. חשוב לציין שבהתחלה תקבלו משימות שהשווי שלהן לא גבוה במיוחד. המשימות ההתחלתיות שלי הכניסו לחשבון שלי בין 16$L ל-19$L. מה שקורה זה שיש שלבים וכמה שתמלאו יותר משימות, תקבלו משימות עם שווי גבוה יותר. אני מילאתי בינתיים כ13 משימות והמשימה הטובה ביותר בינתיים הכניסה לי $L62 שזה נחמד מאוד בהתחשב בעובדה שלקח לי בדיוק 3 דקות למלא אותה... בקיצור, אתם לא חייבים לנסות אבל שווה לנסות. מצאתי לנכון להסביר לכם את זה בעקבות התגובות שהיו להודעה של פוקסי, שבאמת המליצה לטובה. בהצלחה.

SShirly

New member
נכון זה נשמע מסובך

לקח לי יומיים להצליח להבין את זה לגמרי. אבל בסוף זה עובד. הרבה יותר טוב מלרקוד בעיגולים האלה בכל מקום...ולהרוויח דולר לעשר דקות...

ghdgbddtbhtr

New member
לא הצלחתי

בכל פעם שניסיתי ובסוף באתי ללחוץ על completed אז הוא כתב לי mission started but not completed ניסיתי לחזור ולהבין מה לא היה בסדר ולא הצלחתי ולא קיבלתי שום דבר,חוץ מ 10 לינדן בכניסה לאתר

SShirly

New member
גם לי לא הריח טוב

כמו הרבה דברים מהסוג הזה באינטרנט. אבל הפעם זה שונה. אתה לא צריך לנסות אם לא נראה לך.

Liran Ling

New member
להתקין toolbar?...

חס ושלום. זה לא חייב להיות כל כך נוראי אבל פשוט בצורה כזאת צד ג' זר כלשהו יכול לחדור לך למחשב ללא בעיות (לא סוסים טרויאנים וכו'. מדובר בטכנולוגיה הרבה יותר פשוטה של העברת מידע ב"אישורך"). שלא נדע :)

למעלה