לוח הודעות וקישורים

loloo8

New member
OFF שלום לחבריי הפורום-השתתפות במחקר

:שלום אנו סטודנטים שעורכים מחקר על "הפורום באינטרנט בקרב הומואים" אנו מזמינים את חבריי הפורום להשתתף ולמלא את השאלון אודה לכם אם תקדישו מזמנכם הפנוי ,חשוב לציין מילוי השאלון הוא בצורה אנונימית. בברכה אלעד כהן וניר קינאור שיהיה סופ"ש נעים לינק לשאלון http://www.iseker.com/seker.asp?q=1907282002

../images/Emo32.gif../images/Emo34.gifבנ"צ בן 10!

קבוצות הנוער והצעירים של הבית הפתוח בירושלים חוגגות עשר שנות פעילות! לציון עשור הבית הפתוח מזמין את כל משתתפי העבר של הקבוצות למסיבת מחזור בנ"צ בן 10! (בני נוער וצעירים) המסיבה תיערך ביום ה' ה-10.9.09 * אם הדרכתם * אם השתתפתן * אם ביקרתם פעם אחת * או אם לא החמצתן פגישה במשך שנים כולכם וכולכן מוזמנות להגיע! ************************************************************* הולך להיות סרט תיעודי ועלון בנושא פעילות בנ"ץ בבית הפתוח - רוצה להתראיין לסרט? - רוצה לכתוב לעלון? - או אם יש לך תצלומים/סרטונים המתעדים את התקופה שבילית איתנו, צרו קשר בבקשה עם נועם: [email protected] ************************************************************* לגבי שעה ומיקום - עדיין לא ברור. מומלץ להתעדכן באתר אחרי ה1.8 ואז כולנו נדע :) www.joh.org.il

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif שלום חברים,

קודם כל שלום לחברי הפורום, בייחוד לעו"ס טל קרויטרו. מעריך אותך על פועלך יקירתי. באתי את האמת לבקש ממכם קצת עזרה, אני עושה עבודה בקורס מבוא יישומי לעבודה סוציאלית, במסגרת שנה א, באוניברסיטת חיפה. העבודה זה ראיון טיפולי שאני צריך לעשות. היות ואני חלק מהקהילה ה"גאה" והנושא קרוב לליבי, רציתי להתמקד בו. אז חבר'ס, במידה ויש פה מישהו שמעוניין לעזור בביצוע המטלה - תפנו אליי במסר. מדובר בראיון שיוקלט על גביי מכשיר הקלטה, הכל חסוי לחלוטין. תודה:) איגור

loloo8

New member
שלום לחברי הפורום

תודה שהשתתפתם בסקר המקוון שערכתי מפה אני שולח לכם המון תמיכה בימים טרופים אלה מקווה לימים טובים יותר תמשיכו להיות גאים ולהיות מי שאתם חבל שלא יכולתי לבוא לעצרת בכיכר רבין מפה אני מביע את תמיכתי הרבה בכם אחרי כל חושך תמיד יש אור המשיכו בדרככם אלעד כהן

למעלה