לקראת איפוס ביום ראשון

gindis

New member
לקראת איפוס ביום ראשון

שלום רב, ביום ראשון המשחק יתאפס ותוכלו להיכנס עדין עם השם משתמש שלכם ואותה סיסמה אך כל הניצחונות וההפסדים שהיו יתאפסו וגם הנקודות שלכם. כולם יתחילו עם 10 נקודות כך שיהיה פייר לכולם להתחיל מאותה נקודה. בנוסף הגרסא באנגלית תעלה וכך תוכלו לשחק מול שחקנים מחו"ל. 1. תוקנה הבעיה שנתנה לכם הפסדים גם אם ניצחתם. 2. נוספה אפשרות לראות בעולמות רק עולמות שנפתחו באותו יום ולא כמה ימים לפני ובנוסף אם מופיעה לכם האות P זה אומר שבעולם צריך סיסמה. 3. נוסף צליל של כניסה למשחק כאשר המשחק מתחיל. בברכת שבת שלום לכולם, ערן

maxtv

New member
../images/Emo45.gif

מעולה,כל הכבוד
אני מחכה שתזמין אותי למשחק
הבטחת שתשחק גם כן

maxtv

New member
בנוסף

ברגע שישנם מספיק שחקנים בעולם ומתחילים במשחק, ישנו באג שאומר שצריך לחכות XXXX שעות כדי להזיז יחידה מסויימת, א, צריך לשנות מ"שעות" לדקות במידת הצורך ( ברגע שהמשחק הוגדר שתור יעבור כל 5 ד"ק) ב, צריך לתקן את העניין שהמערכת דורשת ממך לחכות XXXX שעות,בד"כ אפילו אלפי שעות תודה

maxtv

New member
עוד

מצטער שיוצאות לי המון הודעות פשוט במהלך השיטוט שלי במשחק יוצא לי לפגוש מספר תקלות, א,ברגע שאני מחליט לסגור את העולם המערכת מנתקת אותי מהמשתמש - מיותר,דורש תיקון.. הצעה : איפה שרשום : סטטיסטיקה כללית שחקנים פנויים שמחפשים עולם: 1337 שיהיה ניתן ללחוץ על "שחקנים פנויים שמחפשים עולם" והמערכת תעביר אותך לרשימה של כל השחקנים שמחפשים עולם, שתהיה אפשרות לשלוח לכל אחד מהם הודעה,מין לחץ כזה בדיוק כמו במצ',שתהיה אפשרות לראות מס' הפסדים,מס' ניצחונות ומספר נקודות
תודה,

gindis

New member
תשובה

1. לגבי הניתוק זה בכוונה כך כדי שהשחקן יכנס למדינה שלו שוב והמערכת תתאפס. 2. אני יעשה את זה ורשמתי לי. בברכה, ערן

gindis

New member
תודה ../images/Emo13.gif

אשמח למשחק אחרי שנעלה את המערכת ונוסיף מפה חדשה. אני מאמין שכל שבוע נוסיף משהו חדש למשחק. לגבי הבעיה של XXXX שעות אשמח אם תרשום לי באיזה סוג עולם את המשחק ומתי אתה מקבל את ההודעה הזאת כך. כאשר אתה לוחץ על מה או מנסה לעשות מה? תודה ובברכה, ערן

ערן הצעה למשחק

תעשה שאם נגיד כל תור זה 5 דקות אז שתוכל לזוז גם נגיד 5 משבצות ושהמארחת תזיז אותך לבד כל 5 דקות משבצת אחת ערן מה אתה חושב על הרעיון? אחרי הכל בשבלב מסויים יתחיל להמאס לאנשים להיות אוליין על המדינות שלהם במשך שעה-שעתיים עד שיגמר הקרב

gindis

New member
תשובה

כמו לתת מסלול ליחידה לעשות ? אני אבדוק מה אפשר לעשות בנושא. לגבי המשחקים, אתה יכול לפתוח עולם קצת יותר איטי ואז לשחק כל כמה שעות או כל יום קצת. זה נבנה במיוחד לשחקנים המעולם כי לא כולם באותו איזור זמן. בברכה, ערן

2 דברים

דבר ראשון אני חושב שהכי טוב יהיה 3 מהלכים מקסימום ובמשחק של 7 שעות 2 מהלכים דבר שני בקשר למשחק של מהלך כל שבע שעות זה קצת סוג של משחק מעצבן את האמת- אתה תקוע במשחק למשך איזה שבוע לפחות ואתה לא רוצה לצאת כדי לא להפסיד את הנקודות ומצד שני אתה רוצה לפעמים לעשות משחקים לכיף ערן אם תעשה שהמשחקים עם הזמן של ה7 שעות יהיה עליהם יותר נקודות זה יהיה יותר משתלם לאנשים שירצו להגיע לעשיריה לדוגמה

gindis

New member
תוספת

1. תוקנה הבעיה שלא רשמה תוצאות קרב מול חיילים בחדשות מלחמה. 2. נוספה אפשרות לראות שחקנים פעילים שמחפשים משחקים וזה מסודר לפי המספר נקודות שלהם. בברכה, ערן

Bleys1

New member
ערן מה אם ההצעה שלי?

תוסיף אפשרות לבחירת כמות הכסף לתור שמקבלים על אדמה, וגם תוסיף כבר מפות חדשות!

רעיון חשוב מאוד!!!

ערן תעשה שכל יחידה שלי שנגמר לה הזמן ואני יכול להזיז אותה (כמובן שזה ידרוש ריענון של המסך) תהיה מסומנת איכשהו... זה נורא מעצבן להתחיל לעבור יחידה יחידה כל כמה דקות! אם תוכל איכשהו נניח לעשות מעליה פס אדום או משהו בסגנון שנדע שאפשר לפעול עם היחידה. ובאג- אם אני תוקף יחידת חיילים עם יחידת חיילים הרבה יותר גדולה אז לחיילים שלי נגיד מתו מאה.. אבל לאויב זה יראה שלא מת כלום למרות שבתכל'ס מתה לו כל היחידה. בקצור זאת בעייה בחדשות המשחק.

למעלה