לרואה בכוכבים בהקדם בבקשה!!

לרואה בכוכבים בהקדם בבקשה!!

שלום, שמי יונית, נעים מאוד. ואם עוד מישהו נכנס להודעתי אז שלום גם לו או לה. רואה בכוכבים, לפני שאכתוב את חלומי הייתי רוצה במקביל לכל קטע לכתוב את הפרוש שלי לחלום, משום מה אני מרגישה שאני מנתחת אותו נכון.אז בשלב מסוים תתעלם מניתוח החלום ותגיב את דעתך, אבל ככה סתם התחשק לי שתראה איך אני מנתחת את החלום לפי מה שנראה לי מתוך חיי שלי. וזהו חלומי: 2 נחשים האחד שחור והשני לבן, עמדו בפתח דלת בתינו המפואר (בחלום :) חחה) מביטים בי כאילו מתחננים להכנס. הפרוש שלי לקטע הזה: הילדים שלי אולי זקוקים לי ואני לא ממש רואה זאת, או שעוד פרוש לקטע הזה, יש לי הזדמנויות בחיים אך אני חוששת לנצל אותם, אני פוחדת לגעת כדי לא להפגע, והנה הנחשים רק מביטים בי לא פוגעים אבל אני חוששת לגעת וסוגרת את הדלת, כלומר סוגרת בפני את הדרך בחיים. בבית היו באותו הזמן שני ילדי הקטנים, התעלמתי מהנחשים וניסיתי לתפקד כרגיל, אבל הם הילדים הרגישו שאני לחוצה ושאלו מה קרה. עניתי שהכל בסדר, רק שיש שני נחשים בפתח הדלת ואני מאוד מפחדת ולא יודעת מה לעשות. הפרוש שלי לקטע הזה: כרגיל, יש קשיים בחיים, ואני מנסה להסתיר אותם מילדי אבל הם רואים הכל, רואים הכל בזכוכית מגדלת. הקטנצי`ק שלי ישר התנדב למשיבה והציע שהוא יצא ויהרוג את הנחשים, כמובן שסרבי כי חששתי. והוא ענה לי שאם כך, אני בבעיה, ושאני אמשיך לפחד, ועזב את החדר. הפרוש שלי: אכן בני הקטן נרתם לכל משימה או מזימה העיקר שזה קשור לכך שאמא תחייך, שאמא תצחק. ככה חולפת שעה והלב שלי כבר כמעט מחסיר יותר מפעימה. ואז נקישות בדלת, מגיעים אורחים, והפלא ופלא הם לא מתרגשים, ומתעלמים מהנחשים שבכניסה. הפרוש שלי: האורחים אשר מתעלמים מהנחשים שעומדים בפתח ביתי, בעצם מתעלמים ממני, התעלמו מהסבל שעברתי בחיי כאשה מוכה, והנה גם עכשיו נוח להם לבוא לאכול, לשתות, אבל מדלגים על השאלה מה שלומך. (ביתי מלא באורחים שנהנים לבוא אלי אבל נוח להם להתעלם מכאבי). ביקשתי מהם שיעזרו לי להרוג את הנחשים אבל הם כאילו לא הבינו מה אני רוצה מהם. הפרוש שלי: כרגיל ממשיכים להתעלם מהאור האדום שאני משדרת להם, מצוקה. הרמתי ידיים, עד כאן אמרתי לעצמי וירדתי מהעניין של הנחשים ואירחתי את האורחים. הפרוש שלי: כרגיל, מפנימה שומרת בבטן וממשיכה הלאה. אוכל, שתיה ומה לא, לאחר מכן צחוקים מוסיקה ובידור. הפירוש שלי: אני אשה מכניסת אורחים ומארחת נפלאה גם כשקשה לי ממשיכה לארח ומעמידה פנים. בסיום הערב כולם הלכו הביתה והשאירו את חותמם בכך שהבית נשאר הפוך ומבולגן. הפרוש שלי: ככה זה מבלגנים והולכים, אבל למרות הכל, זה מין מסר כזה, שעלי להסתדר לבד, ולא לסמוך על אף אחד, הנה ראי, הם באים והולכים לא עוזרים לך, כלומר תתחילי להחזיק עצמך בידיים ולא לסמוך על עזרתם של אחרים. כשהאורחים הלכו, הילדים ביקשו לישון יחד איתי כי פחדו מהנחשים, כמובן שהסכמתי וכך ישנו כולנו יחד בחדרי עד אור הבוקר. הפרוש שלי: תמיד נהיה ביחד. בבוקר יום חדש, הלכנו לכיוון דלת היציאה לבדוק את ענין הנחשים ואין כלום. הפרוש שלי: החיים ממשיכים, חלום או מציאות טוב או רע. זהו חלומי ופרושו מקוה שלא כתבתי שטויות. אשמח לקבל תגובתך על כך. תודה יוניתושששששש

לרואה בכוכבים - רציתי להוסיף

או איך שתקרא לזה: בקטע של האורחים שבאים ונכנסים ולא עוזרים לי להרוג את הנחש, זה בעצם מאהבה, כי הם צוחקים, אוכלים איתי, באים לבקר, אבל בתכלס רוצים שאתמודד לבד עם עובדות החיים. לגבי הנחשים, אני אחת שעייפתי נפשית, ומפחדת לנסות דברים חדשים, הקטע של הנחשים אומר לי ``הנה ראי, אנחנו לא נושכים, בואי תגעי תתקרבי``) אבל אני בוחרת לסגור את הדרך בפניכם, משמע - סוגרת בפני את הדרך לחיים. יוניתתתת

ספירו^ש

New member
יונית..

אני מן מומחית לחלומות.. אני גם לא רואה בכוכבים... אבל משהו אחד אני כן רואה.. אני רואה שאת, אשה מדהימה.. אני רואה אישה שאי אפשר לתאר במילים.. מעריצה אותך.. :) חלומות מעניינים יש לך.. בהזדמנות.. גם אני אספר משהו.. אוהבת אותך המון.. ספירו`ש

ברוכה הבאה ספירוש...

אנשים חמים, מלאים באהבה מתקבלים פה בשמחה. אשמח לשמוע יותר ממך. חג שמח וחלומות פז, רואה בכוכבים.

יונית...

את מדהימה!!! ובעצם,פתרת את החלום בעצמך. אהבתי את הניתוח של החלום,אהבתי את החוכמה שבך, את הרגישות שלך אל עצמך. ואת המודעות... רק אדם שרגיש לסביבתו מצליח לנתח בצורה כזאת את חלומו, ואני מאמינה שגם את חייך את מנתחת מידיי פעם. וזה טוב-כי לומדים מטעויות. מעריצה אותך! אלת האהבה.

המלאכים....

שלום יונית,,,, קוראים לי מייק אני מחיפה בן 25 עובד בדפוס ובניית מוסיקה אלקטרונית מצטייר בעיני רבים כבחור מסתורי ורוחני מאוד חלומות כידוע יש לכולנו וברור שלכל אחד יש את הפרוש שלו לעיניין , אחד יגיד שהנחשים שראית בחלומך הם סמלי מין (לבן ושחור =זכר ונקבה או טוהר ורוע) או שהם מצטיירים כדמויות של אנשים תחמנים שיש סביבך וכו,,, מוזר שאמרת שהיית בעברך אישה מוכה כי זה משנה את הפרוש ובכך ניתן לדייק בפרשנות של החלום שחלמת שלפי דעתי האישית הוא הועלה מהתת מודע שלך בהקשר העבר ולא לגבי ההווה או העתיד. ככל הנראה הנחשים שראית מסמלים אזהרה !! הם באו להזהיר אותך לגבי משהו שעלול לקרות בקרוב הם רצו להכנס בשביל להיות בטוחים שהם העבירו לך את המסר ושאת מאשרת שהבנת שהם מזהירים אותך ממשהו ,,,בקשר לאורחים שהגיעו ולא פחדו מהנחשים זה בגלל שהם לא ראו אותם כמו שאת ראית אותם כנראה שהנחשים באו להזהיר אותך מהאורחים שנכנסו אלייך הבייתה וכמו שאמרת את אישה שיודעת לארח אז שימי לב לפרוש שאני נותן,,,,,,הכנסת את האורחים שלך לבפנים בלי לדעת שאחרי שהם ילכו החדר יהיה מבולגן כידוע אם מפרשים בלגאן אז זה בילבול,אובדן עצמי,הלם, וכו,,, הנחשים באו להזהיר אותך ממה שיקרה לך הם לא נשכו אותך הם לא תקפו אותך אלה היו שני מלאכים בתחפושת של נחשים שהתחפשו לנחשים בשביל שאת תפרשי את הכוונה שלהם חבל שלא הייתה לי גישה לדבר איתך ולשאול אותך כמה שאלות אבל שטויות זה הפרוש על רגל אחת ובקשר לילדים הקטנים שלך אז תדעי שהם תמיד יודעים באיזה מצב רוח את הם יכולים להרגיש את זה גם אם לא תדברי בפעם הבאה (ואני בטוח שיהיה לך עוד חלום בסגנון הזה) תנסי לחשוב להכניס את הנחשים אלייך הבייתה אם הם יבואו לך שוב בחלום את תפחדי בגלל צורתם המאיימת תנסי להתגבר על הפחד ולהכניס אותם ואת תיווכחי שאם יבואו עוד פעם אנשים לביקור בבית והם יחשבו על מטרות להזיק לך הנחשים לא יתנו לזה לקרות......וישמרו עלייך ועל הבית והילדים שלום יונית המשך חיים נפלאים מייק האנה

מייק אני בהלםםםםםם

יודע למה? כיון שיש משהו במה שאתה אומר, החלום היה לפני כחודשיים ימים, ואחרי זה היה לי ויכוח קשה מאוד, (מי שעוקב אחרי יודע) ולקחו לי את הילדים, אחר כך הילדים שבו אלי (שוב מי שעוקב יודע). בקשר לאורחים, אני כזו, טובה שאוהבת לארח את כולם, אני לא בקטע של פריירית אבל הילדים שלי אוהבים ילדים, ו אני לא מסוגלת למנוע מהם את זה. יש מי שאמר לי שאני נועדתי להיות שמרטפית, אני לא, אבל לא יכולה לסלק ילדים מהבית שלי, ותמיד אחרי זה יש לי בלאגן. תיצור איתי קשר במייל בבקשה יוניתתתתתת גם אני אצור איתך קשר.

מייק עוד דבר להוסיףףףף

הנחשים יכול להיות שהם בכללמזהירים אותי ממשהו. כי אני גם מפחדת להכנס לקשרים שבנויים על סקס, למרות שבתוך תוכי אני רוצה, אבל מפחדת, להתחבר, להתאהב, להנטש. וחבל לי שהפרוש שנתתי אולי לא נכון. כי אם אכנס לדקויות, לדעתי, אני סוגרת לעצמי הרבה דלתות בחיים, וזה מה שעשיתי לנחשים.

ליונית...

היי יונית,,, אני לא חושב שיש אינדיווידואל אחד בעולם בין אם הוא גבר או אישה בעל/ת ביטחון עצמי גבוה או נמוך שלא פוחד מנטישה!!!!!!!!!!!!! הפחד הכי גדול של האדם זה להשאר לבד או עם לב שבור כי זה משפיע גם על הסביבה שלו ועל מי שסובב אותו ביום יום. אבל מה שאנו שוכחים זה שבסוף כל אדם הוא בודד לכל אדם יש את העולם האישי שלו את מה שהוא אוהב ומה שהוא לא אוהב בקשר להתחברות,,,,אנחנו פוחדים להתחבר לאנשים מסויימים כי באיזה שהוא מקום חיבור משמעותו שליטה באדם אחר ולהפך וזה קשה באמת למי שאוהב להיות בשליטה מלאה צריך להיות מודעים לעובדה שהאדם הינו שליט ונשלט !! פה נוצר החיבור המושלם של לתת ולקחת ובקשר לדלתות שאת חושבת שאת סוגרת לעצמך הנה עצה קטנה,,,,,,, תחיי את החיים שלך כפי שאת רואה לנכון עם ההחלטות שאת מקבלת על עצמך אם החלטת לסגור דבר מסויים זה סימן שככה את רואה לנכון ואם החלטת לפתוח עוד דלת את האחראית היחידה לתוצאותיה של הכניסה לאותה דרך תקשיבי לעצות אבל אל תשכחי שמי שמסתכל מהצד הוא לא בנעליים שלך ואל תפחדי לוותר !!! מייק

חלום שני הנחשים...

היי יונית, ראשית, ברוכה הבאה. שנית, אמרתי כבר בעבר שאני לא מתימר לפתור בפורום זה את כל חלומותיהם של כל חברי הפורום. פתירת חלום הוא עיניין מאוד רציני ומצריך התיחסות מאוד אישית. התיחסות כזאת לוקחת הרבה זמן, לכן אני עושה כמיטב יכולתי אם כי בטוח לא אוכל להתיחס לכולם. פורום זה נועד לאינטרקציה בין אנשים ולשתוף פעולה, החלפת מרשמים, חוויות, ידע אישי וסמלים. לכן אני שמח על התערבותו של מייק בעיניין, אני חושב שפירושיו מאוד מעניינים ואת צריכה לשאוב את המקסימום מכל אחד בפורום זה ולא רק ממני. שלישית, חלומך נע סביב שני הנחשים שלפי דעתי הם מרכז החלום. נחשים בדרך כלל מיצגים פחדים, סקס ואצלך גם זוגיות(שני נחשים שחור ולבן או זכר ונקבה, אולי רמז אפילו לפשטות מסוימת: לפי הביטוי ``החיים הם לא שחור או לבן`` יכול להיות שבמציאות התחברות מחודשת לזוגיות נראית לך מורכבת, בעוד שחלומך מרמז על כך שהשד לא מסובך כל כך...). נראה שאצלך הכל משולב:פחדים, סקס וזוגיות בתקופה זו של חייך. הפחדים נמצאים מחוץ לביתך כמרמזים על העולם החיצוני על כל פיתויו, יכול להיות שאת מרגישה צורך מחודש לבן זוג חדש, לא קל לחיות לבד וילדיך מרגישים בצורך הזה ויכול להיות שהם משחקים ברגשותיך, נלחמים עליך בקנאה ורוצים אותך רק לעצמם. מסיפור חלומך עולה שהנחשים לא יזיקו לך ושבעצם הכל תלוי בך ובבחירות שלך, הפחדים הם שלך לפתוח את הדלת להזדמנויות חדשות המתחננות להיכנס, שימי לב, כשהאורחים מגיעים הם חולפים על פני הנחשים והנחשים לא זזים ממקומם, הם לא מנסים לזנק פנימה הם פשוט שם ממתינים לסימן ממך, לאישור. האורחים לאו דווקא מתעלמים ממך נראה שהם באים לחזק את הטענה שבחוץ השד לא כל כך נורא, הם בכלל לא מאמינים שאת מפחדת ממשהו שהם בכלל לא מתיחסים אליו, יכול להיות שאת צריכה לצעוק יותר חזק כשאת במצוקה ולא לשמור בבטן. בדח``כ יש לנו חברים גם בשביל לעזור אחד לשני, נראה שבמקרה שלך החברות היא חד כיוונית, כל עוד אפשר לקחת ממך לוקחים בלי להתעקב יותר מידי על ריגשותיך. מצד שני, את שומרת בבטן, מראה לעולם שהכל בסדר, מעמידה פנים בכישרון כל כך גדול עד שכולם חושבים שבאמת הכל בסדר. ובכן, הכל לא בסדר וזכותך המלאה להפוך עולמות, להיות מארחת מזופתת ולצרוח במלוא גרונך שאת זקוקה לעזרה, זה לא הזמן להעמדת פנים, זה הזמן לחברים תומכים שיודעים להחזיר בחזרה את מה שקיבלו ממך. נשמע שחבריך יודעים לנצל היטב את טוב ליבך: באים, אוכלים, צוחקים, מבלגנים ונעלמים. ובכל זאת את לטובתם כמסרבת לראות את האמת, תומכת בהתנהגותם האנוכית ומאמינה שכולם בסדר ורק את טועה. את רגישה מאוד לצרכי ילדיך, וזה הגיוני טוב ויפה, אלא שהרבה פעמים זה בא על חשבון חייך, משהו בך רוצה יותר בשבילך והמשהו הזה מפחיד אותך. לפי דעתי צריך להיות גבול מסוים בין צרכי הילדים לצרכיך שלך, הילדים צריכים להבין שגם לאמא יש חיים, תשוקות וחלומות. והילדים מפחדים בגלל הנחש שבחוץ(או בתוך הראש של אמא...) ומבקשים לישון ביחד איתך. ואת, כמובן מסכימה. בוקר יום חדש מופיע ואתם הולכים ביחד אל דלת הכניסה ומגלים שהנחשים נעלמו. שוב ניצחון לטובת הילדים. חג שמח וחלומות פז, רואה בכוכבים.

למעלה