מדריך- מתאמנת מדריכה-מתאמן ושאר קומבינציות

ממממממממ ....

כמתאמנת יצא לי שמדריך ניסה ליצור איתי קשר ..... מאז שאני מדריכה יש לי גבולות מאוד ברורים בעניין!!! לטעמי זה יכול להפריע ואף לפגוע במקצועיות. כל אחד כדרכו ינהג.

גדעון8

New member
שאלה טובה שאלת!!!

יש בעיה בתחום הזה. היא התחילה אי שם בין מטפל למטופל. בין אם זה רופא,פסיכיאטר,עו"ד והכי הכי: בין מורה לתלמיד. לאהבה אין גבולות. לענ"ד, דברים הנעשים בטעם טוב(כן. יש מילה כזאת)לא יגונו ואולי יתקבלו בברכה. אבל שזה הופך להיות ענין של קוויקי כזה או לטעום וללכת זה יכול לגרום לאוירה רעה באולפן....עד כדי יצירת שם רע למקום-אם מדובר במכון כושר.....
and think about that

Tami661

New member
אני מניחה שמיותר לשאול אם חוקי המתמטיקה לא

פועלים כאן (למרות שמדובר במספרים
) האם הרבה הרבה קוויקים אינם שווי ערך למוגדר בשפתך 'טוב טעם'?
נו, טוב... שאלתי... לא באמת התכוונתי

נסי ודווחי ../images/Emo3.gif

זה כמעט כמו לשאול האם לאכול הרבה קינוחים זה כמו ארוחה שלמה. עבור חלק התשובה היא כן, אגב :)

גדעון8

New member
ובעיקר במיספרים ליניאריים.....

תמי.הרבה רומנים(לא לאום, אהבה...) יוצאים ממכוני הכושר. זה לא סוד. אני רק זוכר שבפעם הראשונה שבאתי למכון הכושר היתי חייב לחצות ליד חנות ירקות סמוכה. שאל אותי בעל החנות: מה,אתה ללכת למכון הזה? עניתי בחיוב. ענה לי: זה לא מכון כושר זה מכון בריאות(ליווי,בעיברית). אני כבר 3 שנין ויותר באותו מכון, לא מרגיש שאכן זה כך, אבל עד היום אני תוהה למה הוא אמר לי את זה.... טובב. כמובן שאין שום קשר לשאלה העיקרית שנישאלה

ellabs

New member
דעתי בעניין ההתחלות

אז כמו שכתבו כאן,אין שום בעי אם שני הצדדים מסכימים(ופנויים). לצערי שמעתי על מדריך שלא ממש מבין רמזים,ומתחיל עם כול בחורה (גם עם הנשואות)וגם לוקח מספרי טלפון מהקבלה,כמובן שהתגובה לא איחרה לבוא והיום המון מתאמנות כבר לא מגיעות לשיעורים שלו. ועוד משהו אישי,לי כבר יצא כמה דברים טובים מהיכרות בחדר הכושר...אז כהה זה שאתה פנוי,:)אפשר אפילו להכיר.. אבל הכי ''כייף'' שיש מתאמנים ומתאמנות שמאוד רוצים לשדך לי-כאילו נהייתי מאמנת רק כדי שישדכו לי(וברור לכולכם שתמיד השידוכים מאוווודד לא מתאימים לי )חחח חג שמח ומבדח

למעלה