מה דעתכם?

MajorWinters

New member
מה דעתכם?

ב1999 כחלק מליין הקומיקס, הוציאה מקפרלן שתי דמויות של סין סיטי. בעקבות יציאת הסרט הוציאו בNECA דמויות מהסרט. במקרה (או שלא במקרה) הוציאו דמויות לסצינות זהות... מה יותר טוב?

DVD10

New member
נו מה חדש?

יש לי את הדמות המוקדמת של MCFARLANE, אני יותר אהבתי את המקרית. יש לה הרבה פחות מפרקים אבל לדעתי יותר איכותית. גם אם אתה לא מכיר ה DEATHRAW MARV הוא העתר 1:1 כמו הקודם שמקפרלן הוציאה. גם כל VARIANTS הם יותר מדי בשבילי, לרוב אני אוהב וקונה את כל ה VARIANTS אבל בגלל שלא אהבתי כל כך את הסרט SIN CITY התרחקתי מהדמויות. תראה את הרשימה של מישהו שמכר אותם (אני מקווה שהיא שלמה) ותבין כמה דמויות יש: ותוסיף לזה את גרסאות MCFARLANE: גרסת ה BOX SET של מקפרלן של MARV שמוצא להורג ושתי גרסאות של MARV שמחזיק את הראש (אחת מהם שחור לבן ואת לא). ITEM: Sin City Action Figures SERIES: 1 & 2, including all variants INCLUDES: Series 1: Marv color, Marv b&w Manute color, Manute b&w Gail color, Gail b&w Hartigan color, Hartigan b&w Yellow Bastard grinning Yellow Bastasd closed mouth all 4 Nancy's: Nancy color straight hair Nancy color wind blown wavy hair Nancy b&w straight hair Nancy b&w wind blown hair Series 2: both Marvs Miho color, Miho b&w Goldie color Wendy b&w Kevin color, Kevin b&w Shellie color, Shellie b&w Variants: SDCC Bloody Marv Toyfare Bloody Marv Kevin, Canadian exclusive Bloody Miho color Bloody Miho b&w

MajorWinters

New member
אני יודע בדיוק כמה יש...

אל תלמד אותי ואל תקפוץ מעל הפופיק... סתם הראתי השוואה נחמדה בין שתי דמויות מסצינה זהה של חברות אחרות, לא טענתי שמישהו לא מכיר את זה, סתם עניינה אותי דעתכם. בתור אדם שמתלונן נגד אי פעילות, כשהפורום מתחיל להתעורר ועולים דיונים, אתה שוב מנסה לקטול ומנסה להראות כמה אתה מבין, תסלח לי אבל זה לא במקום. ואגב, גם לדמויות של NECA אין המון מפרקים (6-8 אם אני זוכר נכון)...

DVD10

New member
הי

לא ניסיתי לקטול, אם תסתכל טוב על התשובה שלי אתה שאלת "מה יותר טוב?" אז אני עניתי: "אני יותר אהבתי את המקרית. יש לה הרבה פחות מפרקים אבל לדעתי יותר איכותית.". והוספתי נימוק על כל הגרסאות שקיימות. אם נשמעתי יותר מדי מבין או שירדתי עליך זה לא מה שניסיתי לעשות רוב התשובות שלי הם בציניות כמו: "נו מה חדש?".

גם לדעתי, NECA

בכלל יש להם מגוון רחב של מוצרים איכותיים מאוד... ומעניינים...

למעלה