מה לעשות עם תחושה מסוימת....

sweet smile1

New member
מה לעשות עם תחושה מסוימת....

אני יושב כבר המון זמן ותוהה מה כבר שווה כאשר אני נשא ואני מרגיש כל הזמן סגור עם הפלוס הזה. אני מרגיש שאני שוב נסגר ולא יכול לעשות דברים. מפחד לצאת להכיר ואם כבר מכיר אז תמיד עולה המחסום של לספר. יש לכם אולי רעיון איך להתמודד עם זה?

היי איש יקר . אני כבר הכרתי אותך בן מאמין

ואימונה מחזקת את הנפש של כל בן אדם מאיתנו נכון אני לא דתי אבל כן מאמין שכוח שלי מקבל איתו מלמעלה בקשר לעניין הנשאות ( הטאבו ) או כמו שצינת הפולס הזה שנשאר לכל החיים יש כמה דרכים שלמדנו בחיים שלנו איך להתמודד עם הקשאים שנתקלים בהם ! .... יקירי חשוב מאוד לא לחיות את הנגיף נפשית ובמגביל לשים את הדבר זה שחוסם אותך מול העיניים ולחשוב האם יכולים לשנות ולהתמודד ולהיות במסלול הנכון ? כבן אדם חזק ואמיץ אתה כן יכול לשנות ולשפר את איכות החיים שלך ליותר טוב ! אני מבין ומרגיש בכל מילה כתבת זה קשה ובכל זות אפשר להתגבר על הקושי הזי ! אני לא אומר לחשוף את עצמך סמולה וימינה ..... בכלל לא זה ! שוב זה תלוי בך אתה הבן אדם אתה הבן אדם שיכול להתמודד ולהשתחרר ממעצורים אילו אני כנשא כמוך לא יכול לתת לך איך עושים ומתי ...... כי לכל בן אדם מאיתנו דרך של מחשבה שונה מהשני ! כי להתמודד עם זה אתה חיב להניע ולהפעיל ( X4X ) את הרצון החזק שיש בך ..... ולחפש את הדרך המתאימה והבטוחה איך אפשר למצוא בת/ן זוג או ! ולחשוב איך אפשר לממש כל החלומות שלך .. תפעיל את האימונה שלך ! לפעמים בן אדם יש בתוכו כוח אדיר אבל הוא לא משתמש עם זה או לא מגלה את הכוח שיש בתוכו ! מקווה שהצלחתי לתת קצת ממשאני חושב ! מאחל לך ולכולם בריאות ואושר עומר

אנה281

New member
מבינה מצויין

יש לי את אותה הדילמה.אני יודעת שאנשים מפחדים מזה. ולא בא לי להרגיש פריקית אחרי שיספר ולחכות לתגובה!

אנה281 חמודה הבעיה נמצית אצלינו הנשאים !

כואב לי הלב כשאני שומע חבר טוב סטריט מעוניין להקים בית עם אישה וילדים ולא מוצא אותך ! אני בטוח יש הרבה נשאיות מכובדות נכנסות לפורום אפילו לא כותבות כאן !! גשו בפרטי לנשא רציני ויש כמה נשאים כאן סטריטים שמחפשים זוגיות רצינית ! האחריות גם מוטלת עליך את האישה החוששת והמפחדת ! תהיה אמיצה ואל תפחדי לגשת לבן אדם בפרטי ולהכיר ! מי יודע אולי כן תמצא/י את הבן /ת זוג כאן ! אומץ רצון בהצלחה

למעלה