מותרת הכניסה גם ללא גימלאית

סבאאורי

New member
ערב טוב ומועדים לשמחה

לאודו 13 ז חבל על הביטוי האומלל שלך לגבי פורום 50+ הכרתי בו חברים וחברות נפלאים במשך הרבה זמן כולל המנהלת שרונהה

ביפו

New member
מותרת הכניסה גם ללא גימלאי? - בטח ש

כן . אומנם איני "עובד" וגם לא "אובד עצות", אך זהו "בדיוק הפורום בשבילי" -= וגם בשבילך , ליאת 1953. אני "בגימלה מדרך הבריאות" - תוצאה של תאונת-דרכים ב 1994, ועדיין הטיפול הרפואי ממשיך. ברכות לך ליאת, מיטב הברכות למנהל הפורום ול"תפוז אנשים" שפתחו אותו למעננו. אומנם - נשלל רישיוני לנהוג(נפגעתי גם בראש)אך בגיל - עדיין אני בן 27- כמו בני הצעיר.... משתתף בצערך על מות בנך. אומנם אינני בין הסורגות/ים, אבל עדיין מתעניין ב"אופנה" כשזו על - גוף נשי עם פנים ולב מחייכים. ומזמן - פרשתי מהמסגרות הקודמות שלי... כדי להיות במסגרת של היומיום האישי שלי. אשמח לקרוא על שמחות וחגים, הומור וחוכמת האדם. אוכל לסייע בעצות אילו תנועות ולחיצות כנגד כאבים באזורים שונים אפשר לבצע בעצמכם, ללמוד וללמד חשיבה חיוביץ, ומדיטציה והכוונה להשגת שינויים בחיים שלכם ושלי, אוכל לעזור לכם - לקלוט יותר שמש ואור, אך לא אוכל להעביר אליכם את עורי שקלט אהשמש והאור. ביפו - איתכם בהתחדשות גיל זהב ובשילוש; בכל בוקר זורחת השמש - בשבילי ולמעני. אף אדם,ולו גם הרע מכל- אינו יכול לעצור את השמש מלהאיר ולחמם אותי.ובכל בין ערביים שוקע השמש מעבר לאופק שלי - ומביא להרבה אנשים את חום לבי החוזר אל השמש - להאיר ולחמם מיליוני בני אדם ב"צד האפל של כדור הארץ", ובאותו הזמן - אני ישן בשקט ובמנוחה...

נֵנָה

New member
לביפו ברוך המצטרף לפורום ../images/Emo140.gif

כל אחד יכול לכתוב בפרום על כל מה שעולה על לבו ומעניין אותו... לא נכריח אותך לסרוג
אם כי שמעתי גם על גברים שסורגים... השימוש בתנועות ולחיצות נגד כאבים הוא תחום מאד מעניין ובודאי שכולנו נשמח לשמוע עליו... שבת שלום ולהתראות

shkedud

New member
הי ביפו, הדברים שכתבת היו בשבילי

מתנה לשבת. תודה לך ושבת שלום

emmy5

New member
ביפו,כל כך התרשמתי מסיגנון

הכתיבה שלך ... ברוך הבא לפורום שלנו ,משום מה , קבלנו את השם "גימלאים יוצאים לדרך" שם שלא תמיד מתאים לכולם .. אנחנו אוסף של אנשים שמחפשים לבלות וללמוד משהו, בזמן הפנוי ,שיש לנו . אני בטוחה ,שיהיה לנו מה ללמוד מכתיבה שלך ... ..ברוך הבא ,חג שמח ,

דרדרית

New member
ליאת... גמ'ני אחת מ"תינוקות הפורום"

ממשלא גימלאית ונהנית פה מאד. רכשתי לי כאן חברות נפלאות ובינינו ... מה זה הגיל בימינו???

liat1953

New member
כמובן שהשאלה היתה רטורית

הצצה דרך העיינית,אל הפורום החדש...דריסת רגל אל מקום חדש... רוצה להודות על קבלת הפנים הלבבית והכנסת האורחים הלבבית... מעט מאד מבאי החדר מזהה,אך זו הזדמנות להכרות מעמיקה...

shkedud

New member
הי ליאת גמני מהצוציקים כאן../images/Emo140.gif

נראה לי שיש פה אחלה חברה. כדאי כדאי

למעלה