מזל טוב על הפורום החדש...

thebaby

New member
emo-../images/Emo101.gif

זה קיצור emotional punk אם לא טעיתי באיות.

MCRmyDolly

New member
.

אימו זה emotional punk rock כך שלא יכול להיות שילוב כזה.

whatascene

New member
שום דבר ממה שכתבתם פה זה לא אימו

בחייכם, אם אתם לא יודעים אל תגידו סתם, זה רק מסבך אנשים אחרים אח"כ. וכל הלהקות ש kati666 נתנה - לא אימו

Love Bem

New member
אחת ולתמיד!

אבריל לבין זה לא רוק זה
פ ו פ ! !
תחניסו את זה טוב לראש! וג'ר כן מתלבש בסטייל אימו! ואני כן יודעת מה זה אימו וכול מה שאמרתם לא אימו אולי חלק! אימו זה לא פריק! וגם לא משהו אחר! אימו זה סטייל ושירים! זהוו.. תגמרו עם זה!

miss evil

New member
חחח תקשיבו

לכל להקה יש אלף ואחד הגדרות. כל אחד רואה את זה אחרת.. אין סיבה לנסות לדייק כי זה סתם שובר את הראש ובמלא לא יעזור... חח וותרו על ניסיון ההגדרה.

MyMystery

New member
נכון אבריל זה פופ Avril is pop

avril eto pop הנה 3 שפות!! חחחח פעם אהבתי אותה
אבל ידעתי שאני אוהבת פופ ולא רוק!! (אבל אני מדגישה פעם..כי עכשיו היא מעצבנת אותי=\ )

EveDark

New member
אימו-

סגנון מוזיקה ודרך חיים. emo הוא קיצור ל-emotional, על כן האימו התפתח מהארדקור- לאימו הארדקור. אבל כמעט הכל בעצם התפתח מהארדקור, חע. ישנם שני סוגים *עיקריים* למוזיקת האימו- אימו וסקרימו. emo\screamo. המראה האימו מסוכם ב- עגיל פלאג. חגורת ניטים שטוחה, בד"כ שלושה\שלוש שכבות. שיער קצר שמכסה בערך שני שליש מהפנים ועוד כל מיני סטריאוטיפים מטופשים למיניהם. מוזיקת אימו הייתה קיימת ממזמן, בעוד כולם התחילו להזכר בסטייל אימו לפני שלושה חודשים.

מכל ההודעות בשרשור הזה-

זאת הכי הסבירה ליP: ולפי ההגדרה שנתת למראה, ג'ר די אימו, לא?

EveDark

New member
אני שוקלת להסמיק P: ולא ממש.

לג'רארד יש שיער קצר, אבל הוא היה צריך להסתפר בשביל , the ghost of you כזכור [למעוניינים, גם ריי היה אמור, אבל בסופו של דבר, פשוט הכניסו לו את השיער לשתי קוקיות, זה לקח בערך חצי שעה P: והיה אפשר לצלם אותו רק משתי זוויות XD]. לפני זה, הוא היה מוגדר כ'ערפד גותי!!111' ככה ש, אתם יודעים, אי אפשר להגדיר אותם. הם פשוט...עצמם. אני חושבת שהיחידים שאפשר לשים אותם בסטריאוטיפ כלשהו הם פוזרים, ולא אנשים שעושים מה שמתאים להם, אבל זה סיפור לזמן אחר :)

shoohy

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo93.gif../images/Emo129.gif

ממ...פשוט
.....מי שלא הבין מה הכוונה "עגיל פלאג" כאילו פלאג להרחבות....

whatascene

New member
אתם פשוט מתבלבלים

בין סגנון המוזיקה של שנות ה80, לבין סגנון המוזיקה ה"רטרו" שיש היום (וכמה שהם קשורים....), והטרנד עצמו. ואין שום קשר בין שלושת הדברים האלה, חוץ מזה שאנשים שלא מבינים מנסים לחבר.

למעלה