מיחזור בקבוקים גדולים (וקבלת סכום הפיקדון)

usafun

New member
רשתות המכר הגדולות מפסיקות לקבל בקבוקים למיחזור ולזכות על הפיקדון, כי לטענתם אין איסוף מהם אז אינם יכולים לקלוט בקבוקים נוספים.
מישהו יודע מה קורה עם זה?
מרפסת השירות שלי מתחילה להיראות כמו מרפסת של הומלס...

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
רשתות המכר הגדולות מפסיקות לקבל בקבוקים למיחזור ולזכות על הפיקדון, כי לטענתם אין איסוף מהם אז אינם יכולים לקלוט בקבוקים נוספים.
מישהו יודע מה קורה עם זה?
מרפסת השירות שלי מתחילה להיראות כמו מרפסת של הומלס...
נו באמת, מלחמה. תמתין עד שיחודש האיסוף (ותן בינתיים לסופר לעשות עוד כמה שקלים) ואם ממש מפריע הכנס לפח הכתום או תוציא החוצה ויאסף מיד, יש אנשים הזקוקים לכל שקל ולמען זה מוכנים לעשות מביתם מחסן לתקופה מסוימת.

evike

Active member
מנהל
כבר די מזמן, הרבה לפני המלחמה, בסניף הקרוב אלי כמעט תמיד יש בעיה - המיכל מלא, יש תקלה, או תורים בלי סוף.
אני פשוט משאירה את השקית עם הבקבוקים ליד המתקן, או מוסרת למישהו בתור שהכי נראה לי שצריך את התמורה.
ובימים אלה, לא בא לי להגיע עד הסניף, אז מניחה את השקית עם הבקבוקים על הספסל שבחוץ, שליד הבית. מהר מאד הוא נאסף...
לא בא לי למלא את הבית בשקיות עם בקבוקים.

usafun

New member
כן, זה גם מה שהבן שלי הציע.
אבל אני מתעניין לדעת אם מישהו יודע שמתוכנן לחדש את האיסוף.
מי בכלל אחראי על האיסופים האלו? אולי אפשר לשאול אותם?

usafun

New member
שלילי.
תמיר אחראי על הפחים הכתומים. אותם מרוקנים כרגיל. לא אוסף בקבוקי פלסטיק.

usafun

New member
כל הכבוד על התשובה התמציתית!!!!
ממשרדי קארפור למשל, נמסר לי כי הפסקת האיסוף היא עד 31.10.2023, כלומר כנראה ב-1.11 יתחילו לאסוף שוב.
כך גם מסרו לי מ"ענקי המיחזור" שמקבלים באופן פרטי בקבוקים לאיסוף תמורת 20 אג' לבקבוק..
צפויים פקקי תנועה בסביבות הסופרמרקטים..

נערך לאחרונה ב:

raya

Well-known member
כל הכבוד על התשובה התמציתית!!!!
ממשרדי קארפור למשל, נמסר לי כי הפסקת האיסוף היא עד 31.10.2023, כלומר כנראה ב-1.11 יתחילו לאסוף שוב.
כך גם מסרו לי מ"ענקי המיחזור" שמקבלים באופן פרטי בקבוקים לאיסוף תמורת 20 אג' לבקבוק..
צפויים פקקי תנועה בסביבות הסופרמרקטים..
דרך אגב - אני אוספת בקבוקי פקדון, כשהשקית מלאה , שמה אותה ליד מרכז המיחזור הכללי.
בעבר שמתי ליד הפח הביתי שלי, עובד הנקיון שעבר, פינה את כל התכולה לתוך הפח.....

למעלה