מיקה השולט!!!!!!!!!!111

מאר778

New member
מיקה השולט!!!!!!!!!!111

מיקה שר מדהים!!!!!! לפני איזה חצי שנה הכרתי את השירים שלו אבל לא ידעתי שהם שלו וממש אהבתי אותם ואז בחרתי לעשות עם חברה שלי בשיעור מוסיקה בשיעור אנגלית לעשות על השיר RELAX ואז למדתי דברים על מיקה וקניתי את הדיסק ה100מם שלו... והתאהתי בשירים...

lollipop161

New member
חחח אני שמחה D:

באמת שיש לו קול מיוחד... הוא לא מהזמרים הרגילים, האיכויות שלו ייחודיות..... ממש בקרוב הוא מוציא אלבום חדש! תמשיכי להתעדכן :) חתמי גם בעצומה של הפורום להבאתו לארץ. ד"א, שמעתם אתמול באח הגדול את השיר לוליפופ בזמן שהאחיות פיק יצאו מהרכב? חחח

lollipop161

New member
עונה שעברה שמו ברקע ביג גירל לליאון

ואל תשאלו אותי מה הקשר כי אין לי מושג חחחחח ו-18 שמח לייייייייי חחח אמא אני מרגישה בת 13, לא יותר

מאר778

New member
באמת יש לו קול מיוחד...

איפה העצומה??? מישהו יודע מתי האלבום החדש שלו יוצא????? וכן,שמעתי באח הגדול שהשמיעו את לוליפופ סקר: מה השיר האהוב עליכם: א.lollipop ב.relax ג.love today ד.grace kelly תגיבו...

lollipop161

New member
../images/Emo192.gif

הנה קישור לעצומה: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Petitions/Default.aspx?ForumId=1960 בבקשה בבקשה תעבירי אותו לכל מי שאת יכולה, פשוט להפיץ עד שיגיע לסין חח כי לידיעתך דיברנו עם האמרגן שלו והוא ממש בעד זה שהוא יבוא להופיע בישראל (זה שהוא לבנוני לא מזיז לו) אבל הוא אמר שזה תלוי בכמות הקהל, כי מיקה יקר, לכן צריכים הרבה אנשים. והאלבום החדש שלו צריך לצאת ממש ממש בקרוב, הוא כבר עובד עליו מלא זמן.... אני מאמינה שבאפריל =] ובקשר לסקר: Grace Kelly אני הכי אוהבת
אבל זה קרב צמוד עם לאב טודיי

sivanika

New member
קשה לי לומר איזה שיר הכי טוב... אבל...

מהרשימה שנתת אולי LOVE TODAY הוא החביב עליי... או GRACE KELLY.... אבל מהדיסק נראה לי ש STUCK IN THE MIDDLE הכי טוב :) ומבחינת מיקה והופעה בארץ אני חושבת שזה גם בעייה בשבילו לבוא כי הוא לבנוני וזה בעייה עם הדרכון שלו :( אבל אנחנו מקווים שבכל זאת הוא יצליח להגיע מתישהו...

למעלה