מכירות אולי?

LONA3

New member
מכירות אולי?

יש בתי ספר לבניית ציפורניים שעושות ללקוחות בנייה..במחירים נמוכים? ואם כן יש לכן המלצות על מקומות במרכז.? אני יודעת שיש בבתי ספר לספרות משהו כזה

infatuation

New member
אני חושבת שבכל הבתי ספר עושים

אני יודעת שאיפה שלמדתי התלמידות עשו בנייה לנשים שרצו... זה בראשון בקניון הזהב ביוטי קולג'

LONA3

New member
ויש לך מושג בערך מה המחיר?

והםא ניראה לך שכל בית ספר יש כזה שירות?

infatuation

New member
איפה שלמדתי לקחו 20 שקל

לדעתי בכל בי"ס עושים את זה כי ככה בעצם המתלמדות מתנסות... ולומדות.

LONA3

New member
אבל יש שם מדריכים...

שמסתכלים על העבודה איך היא נעשת לא? ונותנים למתלמדות שסיימו את הקורס לא לאלה שרק עתה התחילו ?

infatuation

New member
יש את המורה כמובן

אבל כל התלמידות מקבלות הזדמנות. אלו שסיימו את הקורס, כבר לא מגיעות לשם כדי לבנות לנשים ציפורניים... היא לא תגיד לך זו מתחילה וזו כבר בסיום הקורס... תבחרי. היא תבחר למי מגיע לעשות, למי יצא פחות פעמים לעשות או מי צריכה מישהי בשביל המבחן הסופי שלה... וכו'.

LONA3

New member
ועוד משהו

כתבת שאם מישהי לא מנוסה עושה בנייה ,אז עלול להווצר לה פיטריה.. למה פיטריה ,מה יכל לגרום לפיטריה בבניה?

infatuation

New member
אם היא לא אוטמת טוב את הציפורן

יכולים לחדור מים מתחת לבנייה ואז נוצרת פטריה... אבל זה לא בהכרח אצל מישהי לא מנוסה... אני יודעת שלי זה לא קרה בהתחלה... (וגם לא עכשיו)

infatuation

New member
תכלס גם אני לא

אבל אם לא היו בנות שכן היו מוכנות איך הייתי מסיימת את הקורס הזה? אפשר ליפול על מישהי טובה, ואפשר ליפול על מישהי שהיא רק התחילה את הקורס ואז זה קצת פחות... הבעייה העיקרית היא שכשלא עושים טוב אז יכולה להיווצר פטריה

LONA3

New member
הלכת רחוק

זו רק בנייה בציפורניים . ומה לעשות שבנייה בציפורניים לוקחים 100 פלוס זה הרבה וצריך כל חודש לעשות מילוי.. לא לכולן זה מתאים.

למעלה