מעוניינת לרכוש את הספרין זהב ודיו ופנינה ומשי אז למי יש??

anatori

New member
מעוניינת לרכוש את הספרין זהב ודיו ופנינה ומשי אז למי יש??

אשמח לתשובה תודההה אני נןאשת

מתוך הפייס של הספר:

כמה מילים, על זכויות יוצרים ועל הפגיעה בהן.
בימים האחרונים, אני מקבלת לתיבת המיילים שלי הודעות מהאתר, תגובות שמחכות לאישורי. קוראות ששואלות, באופן הגלוי ביותר, מי מוכנה למכור להן את ספרי ההמשך.
פרט לתשובות הפרטיות שאני שולחת אליהן חזרה, הרשו לי לשתף אתכם בתחושה הקשה שמלווה אותי כשאני קוראת הודעה כזאת.
לפני שנה ישבתי וכתבתי טרילוגיה של 1400 עמודים. בלילות, בימים, תוך שאני עובדת ומגדלת את ילדי וסוחבות על גבי שעות עייפות ועצבנות ולחץ. כתבתי, והעליתי לאינטרנט למכירה, ואחר כך מצאתי הוצאה לאור, מדהימה, שלקחה על עצמה באומץ להוציא את תחרה וצבע, טרילוגיה של סופרת אנונימית, ספר ביכורים.
אז נכון, יש מי שקראו בעבר את כל השלושה. אבל אסור לאף אחת ולאף אחד, למכור אותם. לא לצלם, לא להפיץ, לא לשכפל. כלום.
הספרים עוברים עריכה, הגהה, תוספות, וכן, זה לוקח זמן ואני יודעת שאתן משתוקקות לקרוא כבר את זהב ודיו, ואת פנינה ומשי. אבל לקנות אותן באופן לא חוקי...
אני לא חושבת שאני צריכה להוסיף במילים כמה עצוב לי, לראות את זה קורה, ועוד היישר בתיבת המיילים שלי.
אז אני פונה אליכן בבקשה. אם יש לכן את הספרים אל תפיצו אותם. תנו לנו את הנשימה הזאת שאנחנו זקוקות לה כדי להוציא אותם אחרי שנעבוד עליהם קצת. ובבקשה, אם עוד לא קראתן, אל תרכשו אותם בצורה פיראטית. זה פוגע בנו, גם בכיס וגם בלב.
תודה, אילת.

למעלה