מעורבים

amitof

New member
מעורבים ../images/Emo14.gif

רוב הזוגות המעורבים נפרדו בשלב זה או אחר שהגיעה ההתפכחות מהייחודיות של זוג מעורב,רבות מהבחורות נשאו לעובדים זרים ומצאן עצמן מהר מאד לבד לאחר שבן-זוגם קבל תעודת זהות!תשבו יום אחד במשטרת הירקון או מרחב שכונות בתל-אביב ותראו כמה תלונות יש על זרים שברחו מנשותיהם הישראליות האהובות עד ליום קבלת תעודת-הזהות!

carolin

New member
את יודע/ת מה...

בגלל הכללות בדיוק כמו זאת באה על היהודים השואה בדיוק מדיבורים כאלו ישנה גזענות ואפליה. בהתחלה חשבתי להתעלם מהודעתך שתוכנה בהחלט חסרת עומק ,אבל כמו שאם אני אשב יומיים שלמים במשטרת הירקון הרי לשם לא יגיעו הזוגות שכן הצליחו נכון?

~Gal~

New member
אנחנו אמורים לצאת מנקודת הנחה

שאתה עצמך ישבת יום אחד במשטרת הירקון או מרחב שכונות בתל-אביב וראית כמה תלונות כנ"ל יש? אולי תספר לנו כמה באמת? אגב, לא שאני מכחישה שיש מקרים כאלה. אבל מקרים כאלה יש בכל העולם ולא רק כאן. גם ישראלים עושים את זה - והרבה (אני אישית נתקלתי בישראלי כזה, שפשוט רימה בחורה אמריקאית ונישא לה, אתה יודע בדיוק למה. וכמוהו יש רבים). ולא יודעת אם אתה יודע, אבל לא כל-כך בקלות מקבלים כאן ת"ז. גם בני-זוג אמיתיים ולא פיקטיביים. קל וחומר כשמדובר בעובדים זרים שמגיעים ממדינות עניות, שמהם מדינת ישראל "פוחדת" במיוחד (לנצל אותם היא לא פוחדת אגב). אז עזבת את עניין האיידס, עברת לעניין אחר. לפחות התמתנת קצת. זה גם משהו.

למעלה