משהו חסר...

סמדרא

New member
משהו חסר...

יש לי בעיונת. משהו חסר לי בעיצוב הבית. אז ככה - הסלון המטבח ופינת האוכל הם OPEN SPACE הסלון - ספות 2+3 בצבע חול , כורסת TV מזנון קטן ושולחן חום דובדבן כהה. בין שני הספות יש עץ דקל ומנורת שולחן. התאורה היא על הקירות. שטיח בגווני חול , חום , כתום , ירוק (בעיצוב מודרני) על הספות כריות נוי בגווני כתום. פינת האוכל - גם היא בעץ חום דובדבן המטבח - שילוב של מייפל ודובדבן (המייפל שולט) בסלון ישנם תריסים חשמליים לאורך כל הקיר וחלונות ויטרינות עד לרצפה (חצי מהם נפתחים למרפסת). מקווה שאפשר לדמיין את המתואר לעיל. משהו חסר לי במראה הכללי של הבית (באיזור המתואר), הכל נראה לי משתלב מדי ואולי חד גוני (הריהוט חדש ויקר). חשבתי שאולי וילונות אבל זה מאוד יקר (כ- 5 מ' אורך) וגם אם הייתי עושה וילונות לא הייתי יודעת באיזה צבע. האם למישהו יש רעיון מה להוסיף ע"מ לקבל תחושת חמימות, תחושה ביתית? תודה מראש,

לא לשכוח את הקופסא

כן חסר קצת צבע לקירות!!! גוון ירוק דומה לשטיח אבל קצת יותר בהיר או טארקוטה(חום אדמדם) מספיק קיר אחד...הקיר של עומק החדר עדיף הוא ייתן לך תחושה של מרחב גדול יותר.

doram44

New member
יש אפשרות לצבוע קיר או חלקו בפס

ציבעוני או אלצבוע מסגרת על הקיר בקיצור להשתעשע בצבע זה תמיד חביב.

קצת ירוק. עציץ אחד או שניים גדולים

קצת בורדו, אולי נרות גדולים יוסיפו חום? אני שמתי לב שבפניות מתות בבית, אם מוסים קצת בד חם ונרות באותו הגוון זה יוצר אוירה נפלאה.

מיכלקו

New member
שאלה בקשר לנרות

נכון שנרות דולקים תורמים לאוירה. אבל בפועל הנרות עומדים כבויים רוב הזמן (ואם יש ילדים קטנים בבית, אז כמעט כל הזמן). גם נרות כבויים מוסיפים?

צבע וחיים../images/Emo149.gif../images/Emo148.gif../images/Emo141.gif

אם יש לך תקציב הייתי ממליצה להחליף שטיח ממודרני ומונוטוני לשטיח אוריינטלי עם המון בורדו ואדום שיתן מכת צבע מכיוון הרצפה כרמו כן ניתן היום לשלב וילונות ממש לא יקרים בכל חנויות היבוא מהמזרח וההודי למשל וילון אורגנזה או סאטן בגווני זהב, כתום מיטלי יכולים להקפיץ את האוירה בחדר בכמה דרגות. יש לי תחושה שזה יענה על ציפיותייך.

למעלה