משלוח חדש

MajorWinters

New member
משלוח חדש../images/Emo41.gif

פעם בשבועיים מקבלות CNV וקומיקזה משלוחים חדשים, מהיום אני אשתדל לעדכן (לא שזו בעיה להכנס לאתרים ובכל זאת). החנויות מתרכזות בקומיקס אבל הן גם לדעתי הספק הכי טוב בישראל לאקשן פיגרז. MCFARLANES DRAGONS SERIES 2 DELUX BOX-SET לדעתי אם יש משהו שווה בסדרת הדרגונים הם רק הBoxed Setים... בשעה טובה הדמות הגיעה לשתי החנויות, אחרי ששאר הסדרה הגיעה לפני כחודש בערך. אני מאוד מקווה להצליח לקנות את זה. SIN CITY DEATH ROW MARV הדמות הגיע השבוע לקומיקזה, אחרי שהיא כבר הגיעה לCNV שבוע שעבר, דמות נחמדה לחובבי הסדרה אבל לא יפה כמו מארוו עם הדם עליו מחזיק בראש של קווין או כמו הבחורות. STAR WARS: BOUNTY HUNTERS AF GIFT SET חבילה שנשמעת טוב. התמונה לא מספקת אבל זו נשמע מבטיח, במיוחד בגלל שזה מגיע עם ויידר. הדמות הגיע רק לCNV. DC DIRECT SECRET FILES SERIES 2 ACTION FIGURES אל CNV הגיעו 5 דמויות מהסדרה ולקומיקזה רק 2 (באטמן וסופרמן). הסדרה הזו נראית נחמד אבל אני אישית בתחום הקומיקס הייתי מעדיך לקנות את הדמויות מסדרת The Long Halloween שהגיעו לשתי החנויות במשלוח הקודם. אוטקו קיבלו משלוח לפני שעה אבל עוד לא עידכנו את האתר. מקורות פנימיים (חבר) סיפר לי שהוא קנה את Eva Unit 01 ובנוסף הגיע לחנות גם מלאך מהסדרה ש(לפי דבריו): "נראה מדהים". לסיכום, אפשר להגיד שבמשלוח הזה CNV, שלפי מה שהבעלים אמר לי החליפו ספק, ניצחו, ומסתבר שהיה להם שווה להחליף ספק...

DVD10

New member
נו, קנית את ה BOXSET של ה DRAGONS ?

הוא אכן יפה, יותר משני ה BOXSETS הקודמים. (לא שהקודמים לא היו יפים, אבל הוא יותר.

MajorWinters

New member
עוד לא קניתי...

אני עדיין מתלבט בין הגיפט סט לבין הדרקון... תכננתי בפברואר לקנות את ג'יי ובוב השקט, ואולי את 4 הכוסיות מStrikes back שהבסיסים שלהם יחד יוצרים את המילה clit, אבל זה יאלץ להדחות\להתבטל... הדברים החדשים כל כך שווים!

תודה על הסקירה ידידי,

לגבי STAR WARS: BOUNTY HUNTERS AF GIFT SET - יצא לי לבחון את הסט. זוכרים את הסצינה בסרט The Empire Strikes Back שבא מתייצבים בסיפון שורה של ציידי הראשים הטובים בגלקסיה בינהם בובה פט? בסצינה שולח אותם ויידר לתפוס את האן סולו בתשלום גבוה. הסט הוא של הליין-אפ הנ"ל. הוא כולל את דמויותיהן של כל ציידי הראשים, כולל בובה פט, וויידר בעצמו. הדמויות הן דמויות 3.45 אינצ' הרגילות של SW, באיכות הטובה התואמת את הסדרות האחרונות בפרנצ'ייז. סה"כ סט יפה מאוד, שיראה טוב מאוד באריזה או מחוצה לה על כל מדף של אספן SW...

AceMagician

New member
למרות שתיתכן האטה בתחום הקניות

הן מצד הDVD והן מצד הAF... אני כנראה הולך על קניית מחשב נייד וחזק יותר מהמפלצת שיש לי בחדר... ומה לעשות... כמו כל דבר שאני בוחר לעסוק או להשקיע בו - הוא יקר (רצח!!!): HP Pavilion dv4392EA http://h10010.www1.hp.com/wwpc/il/he/ho/WF06b/1090713-1116641-1540303-1540303-1540303-12318306-68281635.html?jumpid=oc_R1002_ILHEC-001_HP%20Pavilion%20dv4392ea%20Notebook%20PC&lang=he&cc=il ונראה לי שאני אצטרך לחכות עם המלאך ועם שאר הEVAות... כי דרושה פה השקעה לא קטנה.

Wing Chan

New member
למה Sachiel למה? איכ ;[

סיבות: 1. הוא מלאך 2. הוא לוזר 3. הוא מלאך 4. 1+2+3 = ביזבוז כסף לא עדיף להשקיע באחת מדגמאי האווה? הם שוויםםםם
*טובע בריר* סתם תקנה מה שבא לך

AceMagician

New member
ראיתי משהו באיביי

שמכר את כל החמישיה של EVAs 00-04 מהסדרה של באנדיי במכירה פומבית של 300$... לא זול אבל גם לא יקר יחסית. מה גם שאין לי כרטיס אשראי... אז... בעיה.

AceMagician

New member
זה מה שראיתי

http://cgi.ebay.com/Evangelion-Chogokin-x6-Popy-Mazinger-Grendizer-Bandai_W0QQitemZ6006303188QQcategoryZ2662QQssPageNameZWD1VQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

MajorWinters

New member
למען האמת...

לא התלהבתי מהמלאך, הוא די מכוער לדעתי... הבעיה היא שאולי הוא מכוער גם בסדרה ואז אני מבין למה הוא מלהיב אותך...

ykonijn

New member
הבהרה

רק רציתי להבהיר משהו לגבי הפיגרים: מארב על הכסא החשמלי התקבל בקומיקאזה במשלוח הקודם ונחטף בטרם פורסם המשלוח ולכן לא פורסם והוזמן שוב. כנ"ל לגבי הסטאר וורס אשר יגיעו עוד מהם במשלוח הקרוב לאוטאקו. דמויות הסיקרט פילז הוזמנו מראש רק סופרמן ובאטמן כי האחרים פשוט לא נדרשים על ידי קהל הפיגרים.

למעלה