מתחיל כבר לדעת איך זה שינוי..

פאוז

New member
מתחיל כבר לדעת איך זה שינוי..

עבר כבר בערך חודש מאז שכתבתי את ההודעה הזו בפורום עם שאלה כל כך גדולה כמו איך אני משנה באמת את החיים שלי, והתשובות שלכם חיזקו אותי בלהתחיל אותו. מאד. ובאמת, לפני מספר ימים נכחתי במפגש של האגודה שנקרא גברים בדרך לזוגיות, והאמת ...היה לי טוב. ממש טוב. למרות הפחד הראשוני והחששות, הטבעיות שבה אנשים "כמוני" שם מדברים זה עם זה , ויש שם אחלה אנשים, והיכולת לשתף ולדבר על הכל בלי מחסומים, ובלי מסיכות, גרמה לי להבין כמה הייתי זקוק לזה וכמה אני רוצה להמשיך . והכי נכון לי עכשיו, אני חושב, לפני שאני מחפש אהבה, זה להכיר את עצמי יותר טוב, ובעיקר להכיר את העולם ההומוסקסואלי הרבה יותר, כי אני מרגיש שבלי זה, לא אוכל לתת את כולי במסגרת קשר. והדברים שכתבתם - טל וקרן - כל כך מדוייקים, כל כך נוגעים, וכל כך נכונים. אני צריך חברים ומסגרות חברתיות להכיר את העולם הזה אני פשוט לא יודע איפה הם נמצאות.... זה כמו לגלות עולם חדש. לגמרי. ואני מרגיש שהמפגש הדו שבועי שהייתי בו זה לא מספיק..בכל זאת אלו מפגשים אחת לשבועיים בערך . יש איזו מסגרת חברתית אחרת בתדירות גבוהה יותר שבה פשוט אפשר להכיר אנשים ולרכוש חברים וידידים ? המעט שהיתיי בי נתן לי המון חשק והרגשתי בו כל כך טוב שיש לי הרבה טעם לעוד... פאוז

מסגרות חברתיות

קודם כל טוב ומשמח לשמוע שלא הסתפקת בלהנהן אלא פעלת בהתאם למה שרצית ושהתוצאה היתה לרוחך
יש מגספר מסגרות חברתיות בתל אביב, חלקן פועלות דרך האגודה וחלקן פועלות במרכז הגאה בגן מאיר, חלקן קבוצות חברתיות וחלקן חוגים יעודיים לקהילה (למשל ריקודי עם לקהילה הגאה או יוגה לקהילה הגאה שפועלים במרכז הגאה). ניתן לקבל מידע (ימים, שעות, מיקום) על קבוצות חברתיות שונות בקו הקשב והמידע לקהילה הגאה 'יש עם מי לדבר - הקו הלבן' שפועל בימים א'-ה' בין השעות 19:30-22:30 בטלפון מס' 03-6205591 אחרי שאתה מרגיש נוח במסגרת כזו או אחרת זה הזמן לנסות להתניע קשר גם מחוצה לה - למשל להתעכב אחרי המפגש ולהמשיך בשיחה עם מי שנראה לך מענין, למשל להציע למישהו/לקבוצה קטנה שתמשיכו מהקבוצה לקפה או לאויטה, כלומר למנף את המפגשים במסגרות שמוגבלים בהיקפם למפגשים ידידותיים בתדירות שתתאים לצדדים המעורבים.

למעלה