מתי כדאי לספר לבחורה ש...?

a open

New member
מתי כדאי לספר לבחורה ש...?

שלום לכולם, יש בחורה שהתחלתי לצאת איתה (כחודש)... היא מוצאת חן בעיניי, ובעקרון אני בעד מערכת יחסים רצינית איתה. אני נמשך לבנים ולבנות כאחד (יש ביניכם שיגידו - דו מיני..אולי), ולפני שהכרנו יצאתי גם עם בנים... כדאי לספר לה על כך? ואם כן - מתי עדיף? ועוד שאלה - מה אתן הייתן עושות עם בן זוג שאתן יוצאות איתו היה אומר לכן שהוא נמשך לבנים ולבנות כאחד... יום טוב))

משיכה גם לגברים- מתי לספר לבחורה שיוצאים איתה

הי, אין "מרשם" אחיד, וגם מה שאמרת יכול להיות בעל כמה משמעויות שונות. המסר של ' יש לי פוטנציאל להמשך גם לגברים וגם לנשים אבל אני מונוגמי כלומר הקשר שלנו בלעדי' הוא לא למשל כמו המסר של 'אני נמשך גם לגברים וגם לנשים ולכן הקשר איתך לא עומד להיות בלעדי ומדי פעם אני הולך לעשות סטוצים עם גברים'. עוד שיקולים שהייתי חושבת עליהם - ההקשר ואיך אתה מרגיש בנוגע אליו * אם אתה למשל בארון - צריך לראות עם מי חולקים את המידע הזה מבחינת עד כמה אתה סומך עליו/ה, ועד כמה אתה חושש מיציאה מהארון אם דברים ישתבשו (לצערי ידועים מקרים של סחיטה/פעולות נקמה). * חלק מהתגובות עשויות להיות מושפעות מאיך הדבר מוצג. להציג את זה למשל כ'יש לי סוד מביש אני לא יודע איך לבשר לך את הבשורות הרעות אני אבין אם תעזבי אותי בזה הרגע' עשוי בהחלט להוביל לתגובות שונות מ'יש לי פוטנציאל משיכה פשוט אולי רחב יותר מרוב האנשים אבל לקשר שלנו זה לגמרי לא צריך לשנות כי עכשיו כשאני איתך אני רוצה רק אותך'. * תפיסת העולם של אותה בחורה - אפשר לברר קודם באופן כללי ואפשר לראות אם הגישה אינה חיובית האם זה אמונה בסיסית חזקה שכאן על מנת להשאר בטווח הקרוב, או מחסור בהכרות או אולי קיום תפיסות שגויות בנוגע להשלכות (למשל תפיסה שגויה שאין דבר כזה מי שנמשך גם וגם ולכן זה אומר שאתה "באמת" הומוסקסואל "בהדחקה", או תפיסה שזה אומר שלא תוכל להיות נאמן לה), משהו שאצל לא מעט א/נשים עם ידע וחשיפה יכול בהחלט להשתנות. נ.ב. בנוגע ל'מה נשים עושות עם בן זוג שאומר שהוא נמשך גם לבנים וגם לבנות' יש כמה אפשרויות כאשר בניגוד לניתוח תופעות חברתיות כשמדובר במצב זוגי ומדובר באישה ספציפית המשנה זה לא ההסתברות הכללית באוכלוסיה אלא צריך לראות מה הסיטואציה הספציפית. יש נשים שעבורן זה יהרג ובל יעבור, יש נשים שעם הכרות וחשיפה תשננה את דעתן, יש נשים שהרעיון מושך אותן מאד, ויש נשים שגם הן נמשכות גם לבנים וגם לבנות.

למעלה