מתי מחליטים שדי?

אוהבת את בעלי ומאמינה שהוא אוהב אותי.
כתוצאה ממשפחה שלו, שלא יכול להתנתק ממנה כרגע בגלל עסק משפחתי, יש התקפי עצבים בבית שהוא צועק וזורק דברים (באוויר , לא עלי ולא על הילדים). אומר שהוא מיואש ונמאס לו מהחיים... כשאני מציעה פתרונות הוא רק אומר שאני מפעילה עוד לחץ...
לטיפול מקצועי לא מוכן לגשת.
מספר פעמים כשהצעתי פתרונות והתפרץ האשים אותי שאני ממררת לו את החיים ושנתגרש ודי... שיתחיל מ0 בלי אף אחר נמאס לו...

כמו שהתחלתי אני אוהבת אותו. מובן לי המשבר... אני מנסה להןביל לסיום המשבר וניתוק מהעסק המשפחתי אבל זה מוביל להתפרצות של המשבר... (גם בלי התערבות במשך חודשים יש משברים בגלל העסק המשפחתי)
מתי מחליטים שדי... שמפרקים את הכל?

nothing but the truth

Well-known member
זוהי החלטה שלך , ושלך בלבד. לכן זה לא נכון לדבר ברבים (מחליטים) , כי אין כלל אוניברסאלי לכך.
כיוון שהוא לא מוכן ללכת לטיפול מקצועי את יכולה להחליט שזה לא מקובל עליך ולפרק (או להציב דד-ליין לעצמך, שאם דברים לא משתנים עד אז את מפרקת)
את יכולה להחליט שאת נשארת איתו במצב הזה, תוך תקווה שאולי זה ישתנה , אבל ייתכן שלא , ואלה החיים שאת בוחרת

מעריך את ההבנה שלך ואת ההכלה שאת משדרת - אבל גם להכלה וגם להבנה יש סוף. מציע לשבת עם בן הזוג ולנסות להסביר שהמצב לא יכול להימשך כך. יש מספיק אופציות שיכולות להיות אלטרנטיבה לעסק משפחתי
1. נפרדים לשלום מהעסק. גם אם זה כרוך בזמן אבל צריך התחיל את התהליך
2. ללמוד להשאיר את העבודה בעבודה ולהיכנס לבית נקי ממחשבות.
גם אם העבודה מכניסה כסף טוב ורמת החיים גבוה עדיין הסבל ממצבי הרוח לא שווה את זה

yaarafeldman23

New member
זה לא נשמע כמו בעיה בזוגיות זה נשמע כמו בעיה אצלו של עצבים , אם הוא לא יודע כיצד לבטא את העצבים שלו בדרך נורמטיבית אז שירשם לסדנה לשיטה בכעסים יש הרבה גברים שזה ממש ממש עוזר להם, מעבר לזה שזה יעזור לו אישית את תחווי בן אדם אחר והזוגיות שלכם גם תהיה טובה יותר

בדיקות פוליגרף תקופתיות ביחס אישי ודיסקרטי - הפתרון לשקט נפשי , רוגע , ביטחון וזוגיות טובה למשך שנים .
רק במכון AS תקבלו מחיר אטרקטיבי , דיסקרטיות , אמינות ומקצועיות מעל הכל .
במכון פוליגרף AS רקע וניסיון של שנים ועבודה עם המכשיר המתקדם בעולם בעל 14 חיישנים .
050-6248153 - שלומית פולק
התקשרו אלי לייעוץ חינם 24/7
www.aspoly.co.il

קבצים מצורפים

• מודעה.jpg
    מודעה.jpg
    KB 114.6 · צפיות: 0

Sean679

New member
את צריכה לפנות לייעוץ מקצועי. אמנם בעלך לא אלים כלפייך אבל הוא בעל התנהגויות אלימות. זה צריך להדליק אצלך את כל הנורות האדומות (ועובדתית הן הודלקו). יש פורומים וגורמי מקצוע שיודעים לטפל ולעזור לך להתמודד עם הסיטואציה ולהתנתק בצורה בטוחה שתשמור עלייך, על הילדים ועל שאר המעורבים בדבר. לא להסס.

למעלה