סוף שבוע רד הוט צ'ילי פפרז בMTV

Guest2112

New member
סוף שבוע רד הוט צ'ילי פפרז בMTV

התכניות על רד הוט (כולן עליהם, לא אכתוב את זה בכל פעם מחדש... השם ארוך מדי, לא?
) והשעות יום שישי: 14:00 - פנאטיק. 14:20 - מיקס מוזיקלי. 15:00 - להיות רד הוט צ'ילי פפרז. 15:30 - מיקס מוזיקלי. 16:00 - MTV Jammed. 16:30 - מיקס מוזיקלי. 17:00 - איך עושים וידאוקליפ. 17:30 - מיקס מוזיקלי. 23:00 - עשרת הגדולים. יום שבת: 12:00 - להיות רד הוט צ'ילי פפרז. 12:30 - מיקס מוזיקלי. 13:00 - איך עושים וידאוקליפ. 13:30 - מיקס מוזיקלי. 14:00 - שעה עם רד הוט צ'ילי פפרז. 15:00 - MTV Jammed 15:30 - מיקס מוזיקלי. 16:00 - מופע חי. 23:00 - עשרת הגדולים. יום ראשון 12:00 - מיקס מוזיקלי. 13:00 - MTV Jammed 13:30 - להיות רד הוט צ'ילי פפרז 14:00 - שעה עם רד הוט צ'ילי פפרז. 15:00 - מיקס מוזיקלי. 16:00 - מופע חי - בכיכר האדומה. וזה הכל... תהנו.

lollapalooza

New member
אחחח... יכולות המיחזור של MTV

זה לא יאומן פשוט. נראה לי שההופעה בכיכר האדומה היא ההופעה הכי נחרשת באמטיוי, מיד אחרי האנפלגד של נירוונה כמובן.

lollapalooza

New member
מעולה מעולה

אבל מה, חרשו על אימא שלה. גם לי אין בעיה לראות את זה אבל תחשבי על הצופה הממוצע שלא חולה על הפפרז כמונו וצריך לראות את זה כל הזמן...

המממם..צודקת

אז שיתעלם מההופעה עצמה ורק יתמקד באיך שאנטוני נראה שם
... מי הרשה לו לצבוע בחזרה לחום
חצוף

lollapalooza

New member
*בשוק טוטאלי*

אנתוני נראה הכי טוב בחום! הבלונד הזה עשה לו רק רע!!! והשחור... חביב. חום חום חום שולט!

אני מודה

בדר"כ אני לא אוהבת בלונדינים (אנשים צהובים שמשוטטים פה בפורום נא לא להיפגע, הכוונה היא שאני מעדיפה בחורים עם שיער כהה- סתם כי בא לי
)- אבל זה פשוט עשה לו טוב (וגם לי).

m a n k o

New member
אין אין אין

כמו אנטוני בתקופה של בלוד שוגר עם השיער החום הגולש הארוך.. אחחחח

RuStY RaStA

New member
אני אישית מעדיפה את הליפה השחורה

אבל גם ראש אפרוחי זה לא רע... על אנטוני

m a n k o

New member
אוווווווווווווף

עד שכבר חשבתי הו יופי סוף שבוע רד הוט יהיה מה לראות הכל כבר היה... איזה זונות אמ טי וי... פנאטיק כבר היה אלף פעם אני זוכרת בע"פ כנ"ל ההופעה ברוסיה ולהיות רד הוט ג'מד גם ראיתי מספר פעמים ואיך עושים וידאו יהיה בטח של around the world שכבר טחנו כבר אלף פעם בערך

swan k

New member
יש לי את ה-כ-ל מוקלט

וכבר ראיתי את הכל אם לא 100 פעמים אז 99...... אבל ה-אם טי וי ג'אמד הכי שווה...חוץ מההופעה בכיכר האדומה

Guest2112

New member
היה שווה רק כדי לראות

את החבר'ה שמנסים לעשות קליפ לGIA... היה מצחיק.

למעלה