סיכום שבועי!

timboy123

New member
לא מסכים עם מה שאת אומרת

לפי מה שאת אומרת גם צריך לכתוב לואח ותפואח כי ככה זה נשמע.
יש את איך שכותבים, ואיך ששומעים ואומרים.
השם המקורי של הסרט אמור להיות דג'אנגו, כי ככה כותבים את זה, וככה דרך אגב גם כתבו את זה בתרגום של הסרט שהוא המחווה התורנית של טרנטינו.
משום מה המתרגמים בארץ החליטו שהד' לא מספיק חשובה, ואז מה אם זה הורס בקיחה/משםט שעתיד להיות קאלט שלם בסרט.
כמו שאמרתי- יש איך שכותבים ויש איך ששומעים/אומרים.

אתה יכול לא להסכים איתי.

לא עמדתי עם אקדח מכוון לראש שלך.
זאת הדעה שלי, וזה הכל. אתה יודע למה התכוונתי כשאמרתי שאני כותבת ג'אנגו ולא דג'אנגו ואני בטוחה שאתה מבין שבעיניי זה לא כמו ההבדל בין לוח ללואח.

חוץ מזה, מילה בלועזית אפשר לכתוב איך שרוצים. אתה תכתוב איך שאתה רוצה, אני אכתוב איך שאני רוצה, וזה הכל. אני לא חושבת שאני מעריכה את טרנטינו פחות אם בחרתי לכתוב בשפה שלי את השם בלי הד' הזו.

לא צריך להתעצבן כ"כ מדבר כזה, ד"א...

timboy123

New member
לרגע לא.התעצבנתי,הכל היה בכוונה טובה ובסוג של

ציניות... מצטער אם זה לא הובהר מספיק...

אני.

משהו טוב שקרה השבוע:זה שהוא נגמר זה מעולה.
משהו רע במיוחד שקרה השבוע:שבוע נוראי, קרו לי הרבה דברים אישיים לא טובים/מבלבלים, לא יודעת.
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:למצוא מישהו שמעוניין לטוס איתי לגרמניה ביולי?

התחדשות השבוע:הממ שרשרת ועגילים, 2 זוגות נעליים, אבל מה שהכי רציתי הגיע מאמזון- טישרט של מיוז, והכי הכי חשוב, הספר על מיוז שרציתי מלא זמן.
סרט השבוע:לא ראיתי.
סדרת השבוע:~
ספר השבוע:"1984"/ג'ורג' אורוול שלא באמת קראתי אבל כל השבוע רציתי. מקווה לקרוא אותו בקרוב. והתחלתי הבוקר את "Out of this world: The story of MUSE" של מארק ביומונט, מה שקיבלתי מאמזון, ואני שמחה שקניתי אותו כי זה לא ספר משעמם עם עובדות שאפשר למצוא בויקיפדיה. קראתי רק 30 דפים כי לא היה לי זמן אבל זה ממש מעניין עד עכשיו. אה וגם קראתי את "טי&סימפאטי" בלייבג'ורנל ועדיין קוראת.
שיר השבוע:שיין אקוסטיק של מיוז.
תמונת השבוע:~
מה האייקון החדש האהוב עליכם?לא הסתכלתי עליהם האמת.
אחר:מי רוצה להגשים לי חלום ילדות ולטוס איתי לגרמניה ביולי?
הקטע הוא לא לטוס לגרמניה כי הייתי שם כבר מלא פעמים, החלום ילדות זה להיות בהופעה של מיוז סופסוף, וההורים שלי אמרו שאני יכולה לטוס לאן שאני רוצה אבל עם מישהו. מי ירצה לטוס איתי סתם ככה.
זה כ"כ מבאס כי אני יודעת שעד התאריך שאני רוצה לטוס בו יהיה לי כסף לכרטיס טיסה+מלון+כרטיס להופעה+בזבוזים, אבל אני צריכה למצוא מישהו.

למעלה