סיכום שבועי

ady18

Well-known member
סיכום שבועי../images/Emo152.gif

שיר השבוע שלכם-
בילוי השבוע שלכם-
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-
תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-
משהו שהרס לכם את השבוע-
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-
מאכל השבוע:
משפט השבוע שלכם:

עונה../images/Emo13.gif

שיר השבוע שלכם-"יום אחרון של אמיר פיי גוטמן
בילוי השבוע שלכם-לא היה משהו מיוחד סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-"המבוקשים"והפרק האחרון של "מסודרים"שהיה בשבוע שעבר תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -את השיר של אמיר בגלגל"צ תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-חבר'ה מי שיש לו פלייסטיישן 2 אני ממליצה בחום על המשחק god of war.דבר כזה עוד לא ראיתם משהו שהרס לכם את השבוע-לא היה משהו כזה משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-נו מה נראה לכם?הדיסק של אמיר
מאכל השבוע:גבינה לבנה זיתים-סימפוניה משפט השבוע שלכם:"האלבום דבש הכוורות מהשבוע הבא אצלכם"

אושRתי

New member
עונה

שיר השבוע שלכם- עכשיו אתה חוזר בחזרה בילוי השבוע שלכם-יום ירושלים בכותל סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-האלופה תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -גלגלץ תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] --->אני צילמתי :) משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-טיול בכותל משהו שהרס לכם את השבוע-הגשם - הייתי עם סנדלים ביום של מבוללללללל לא צפוי משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-הופעות וכו מאכל השבוע: חומוס משפט השבוע שלכם: אין

ady18

Well-known member
עונה

שיר השבוע שלכם-בפאב השכונתי,לא מכירים אותך הסודות בילוי השבוע שלכם-סרט סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-לא היה תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -סינגלס תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-גמילה משהו שהרס לכם את השבוע-גמילה משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-אריק הופעה מאכל השבוע: שניצל משפט השבוע שלכם: לא היה

Roni My Star1

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo9.gif

שיר השבוע שלכם-מותק ||-רוני,דנידין-הסוד שלי ממך,שיר אהבה למוזה,עוד לא תמו כל פלאייך,סינרגיה-עד אלייך,אשם,אבריל לאבין-גיורפרנד,רוצה בנות-חובבי ציון,נער ונערה-שירה גבריאלוב בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-פלוריסיינטה D: ,רוקדים אם כוכבים, הש"ש ש.ח תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-לא זכור לי. משהו שהרס לכם את השבוע-ציון רע במבחן אחד |:|: משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-שהרסיטל יעבור לי בשלום [ : מאכל השבוע: נמ....גלידה[?]
משפט השבוע שלכם:

hilali1

New member
שוב מתחלפת העונה ../images/Emo42.gif

שיר השבוע שלכם- תיבה 530, שוב מתחלפת העונה, אמצע ספטמבר בילוי השבוע שלכם-הופעה. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-עובדה. המפצחים. תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - אין תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] מלא מלא גשם היה פה. כל תמונה תתאים. משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-הופעה של מירי. משהו שהרס לכם את השבוע- מממ כלום. היה נחמד סה"כ. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- שבועות
החג הכי טעים
מאכל השבוע: קינדלר דליס...
משפט השבוע שלכם: אממ נו שאווווול
שבוע נפלא

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo88.gif

שיר השבוע שלכם-לא מכירים אותך-הראל מויאל בילוי השבוע שלכם-אממ לא היה משו מיוחד.. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-כוכב נולד
תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -גלגלצ-המצעד תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-אממ מכל מיני.. משהו שהרס לכם את השבוע-כמה מחשבות שלא עוזבות
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-השקה של הראל ביום ראשון בערב בע"ה מאכל השבוע: אממ..קוסקוס
משפט השבוע שלכם: אין

עונה../images/Emo180.gif../images/Emo88.gif

שיר השבוע שלכם- אני גרה מול המים-ריטה בילוי השבוע שלכם- הופעה של גידי גוב בבאר שבע
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- כוכב נולד 5 תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - חומר מקומי עם מוטי פרנסיס
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- האלבום אוטוביוגרפיה של כנסיית השכל
משהו שהרס לכם את השבוע-
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-
מאכל השבוע: קוסקוס! משפט השבוע שלכם:
שבוע טוב

../images/Emo60.gifעונה../images/Emo13.gif

שיר השבוע שלכם-אין לך מקום-היהודים בילוי השבוע שלכם-בבית?ZZ סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-פלוריסיינטה
תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-
משהו שהרס לכם את השבוע-הכל... משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-שיעבור
מאכל השבוע: ממ לא יודעת
משפט השבוע שלכם: "יהיה טוב"

I Am

שיר השבוע שלכם-What´s left of me-nick lachey בילוי השבוע שלכם-מלון בנהריה
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-'חברים'.
תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -99 Esc תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] אהובי הדק.
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-אייפוד,שעתיים רצוף-זה כיף.
משהו שהרס לכם את השבוע-מבחנים
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-המשיח יגיע[?]
מאכל השבוע:ספגטי. משפט השבוע שלכם:'נקמת החמוס..מאוהוהו' - חברה שלי ביציאות שלה

דללה

New member
קצת באיחור ../images/Emo3.gif

שיר השבוע שלכם- "שיר פרידה" (השיר שסגר את הטקס סיום י"ב שלי
) בילוי השבוע שלכם- אין ספק שהאפטר פארטי אחרי הטקס סיום סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- כוכב נולד?
תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - 93.6FM גם אני לא ידעתי על קיומה, אבל היא מעולה! תנסו תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]- קיטשיות רולז!! משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- לא זוכרת משהו שהרס לכם את השבוע- התחקיר הביטחוני
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- 2 ימי הולדת והמון אנשים יפים
מאכל השבוע:
משפט השבוע שלכם: "זה שיר פרידה, אז בואי רק אמרי שלום...."

למעלה