סיכמוש

סיכמוש../images/Emo77.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: היום הכי הכי של השבוע: שיר השבוע של ביט 69: שיר השבוע לא של ביט 69: סרט השבוע: סדרת השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע: התחדשות השבוע: יציאת/בילוי השבוע: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: פרגנו לנו באיזה "הידעת" קטן : תמונת השבוע: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

מסכמשת../images/Emo13.gif../images/Emo77.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: העבודה משהו רע שקרה לך השבוע: - היום הכי הכי של השבוע: שישי שיר השבוע של ביט 69: שיר השבוע לא של ביט 69:Crank That Kosha Boy סרט השבוע: ביג דדי סדרת השבוע: פרויקט מסלול ספר השבוע: אוליביה P: מאכל השבוע: העוגהשהכנתי היום בעבודה מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע: שנצור! התחדשות השבוע: דיסק וחולצה P: יציאת/בילוי השבוע: לקריון ציטוט\יציאת\מילת השבוע: אחת הילדות[בת 4] שאני עובדת איתה: את יפה! פרגנו לנו באיזה "הידעת" קטן :ילדים בני 3-5 זה סטייל! תמונת השבוע: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה

tal2452

New member
מסכמת../images/Emo66.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: לא יודעת
משהו רע שקרה לך השבוע: כלום היום הכי הכי של השבוע:| כולם שיר השבוע של ביט 69: לא שמעתי שיר השבוע לא של ביט 69: run to the hills סרט השבוע: ריין מן, ללא גורל סדרת השבוע: המפץ הגדול
איך פגשתי את אמא
ספר השבוע: -- מאכל השבוע: בולונז מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע: פאאורט התחדשות השבוע: חשבון בנק
יציאת/בילוי השבוע: כרמיאל ציטוט\יציאת\מילת השבוע: -- פרגנו לנו באיזה "הידעת" קטן: הידעת קטן תמונת השבוע: -- ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמד

איזה חמוד וול-אי!!!!

אני רוצה אחד כמוהו... משהו טוב שקרה לך השבוע: יצאתי אחרי מלא זמן שלא..ושיקרתי לאבא שלי שאיבדתי את הפלאפון ועכשיו הוא חייב לקנות לי אחד חדש...חסר לו שלא... משהו רע שקרה לך השבוע: המשפחה שלי יוצאת מדעתה וזה מתחיל להיות מפחיד...למה אני לא יכולה לבחור לעצמי משפחה?!?! ועדיין לא מצאתי לעצמי עבודה... היום הכי הכי של השבוע: שבת שיר השבוע של ביט 69: מרת שיניים...אהבתי לגמרי! שווואפפ...סתם שיר השבוע לא של ביט 69: יש לי סיכוי- אביתר בנאי. סרט השבוע: וול-אי!!!! הוא כזה מותק!!!!! סדרת השבוע: שום כלום... ספר השבוע: כנ"ל... מאכל השבוע: שוקולד... מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע: --- התחדשות השבוע: עגילים חמדמדים... יציאת/בילוי השבוע: מלא סרטים... ציטוט\יציאת\מילת השבוע: "אחותך" עזבו... פרגנו לנו באיזה "הידעת" קטן: בואש מפליץ כדי להבריח את האוייבים שלו...מעניין... תמונת השבוע: --- ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סביר...

Maddie

New member
גם אני ראיתי וול-אי../images/Emo118.gif

אבל הם חירפנו לי ת'שכל "וול-אייייייייייי" "איבבבבבבהההההההההה?" XDDDDD אבל סרט חמוד רצח

ברלץ

New member
מסכמת..... מחנ"ק 2008 היה מטורף!!!

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה לי מחנ"ק (מחנה קיץ למי שלא יודע) ואין יותר חניכים!!! משהו רע שקרה לך השבוע:אין יותר חניכים... היום הכי הכי של השבוע: שישי שיר השבוע של ביט 69: כל הבנות שיר השבוע לא של ביט 69: Katy Perry - I Kissed A Girl סרט השבוע: אין סדרת השבוע: אין ספר השבוע: אין מאכל השבוע: קוטג' מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע: חניכים שלי וידידים שלי (כן רפאל וליפי זה אתם) התחדשות השבוע: המון המון המון ג'פה!!! יציאת/בילוי השבוע: יער לביא ציטוט\יציאת\מילת השבוע: העשן יוצא לי מכל החורים.... פרגנו לנו באיזה "הידעת" קטן : יש כזה דבר חולץ בזנטים!!!!! תמונת השבוע: אני עם החום מפורים... ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה לגמרי

ברלץ

New member
אני לא מאמינה....

את בשבט אופק?? אתם סגולים נכון? אם כן הייתי במחנה שלכם שנה שעברה וקיבלתי חולצה בחינם כי נשאר לכם פול...!!!!

Maayan Peleg

New member
את בצופים?? וואייי

אני צריכה לקום עוד שעה וחצי ואני לא מצליחה להירדםםםםם

pretty baby 78

New member
=]

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהוא הגיע ליעדו ...ולא משנה.. משהו רע שקרה לך השבוע:סיוט היום הכי הכי של השבוע:שישי שיר השבוע של ביט 69:אין שיר השבוע לא של ביט 69:ליטל דויטש בביט=] סרט השבוע: אמא בת 16 סדרת השבוע: בוב ספוג ספר השבוע:אין מאכל השבוע:פיצה מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע:לא משנה התחדשות השבוע:לא זוכרת יציאת/בילוי השבוע:מסעדת השוקולד ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע:תהנו ונצלו כל רגע. פרגנו לנו באיזה "הידעת" קטן :נממממממ תמונת השבוע:אין ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בסדר שבוע כרגיל... ביושיוש

למעלה