סיפורים מהצד השני

• פותח הנושא yifta
  • פורסם בתאריך

yifta

New member
סיפורים מהצד השני

לי קוראים יפתח אני פארמדיק במד``א כבר הרבה שנים ראיתי כבר מאות אלפי תאנות דרכים בימי חיי... תמיד הייתי מהצד שמטפל תמיד הייתי בשליטה ופעם זה גם פגע בי פעם אני נכנסתי למה שאנחנו בשפה המקצועית קוראים ``מערך הטראומה`` היום כשאני מתאושש מהניתוח השלישי אני רוצה לעשות לכם עוד שירות אחד משהו שלא רק קשור לטיפול בפצועים - שזה מקצועי בחיים משהו מהצד השני המלצה על מחלקה מסויימת על פרופ` מסויים פרופ` יורם קלוגר מהמחלקה הכירורגית בבית חולים מאיר הן את המחלקה והן את יורם אני מכיר כבר שנים רבות ותמיד מהצד של המטפלים הפעם עברתי את החוויה להיות מאושפז לניתוח - השלישי שלי לאחר הפציעה היכן תמצאו מחלקה שבה דלתו של מנהל המחלקה תמיד פתוחה ? איפה תוכלו לראות את הרופאים הבכירים מגיעים במיוחד ביום שבת כי חשוב להם לראות את החולים ולא כי מצבם מצדיק ביקור שכזה ? מתי נתקלתם ברופאים שיש להם זמן לכל אחד ? נתקלתם באחיות שמחלקות לכם פרחים לקראת שבת - סתם בשביל ההרגשה ? הפעם אני מדבר אליכם כבעל נסיון משני הצדדים אם אתם מעוניינים בייעוץ אם אתם מעוניינים לעבור ניתוח ואתם רוצים להמשיך ולחוש כבני אדם שיתייחסו אליכם בכבוד אני ממליץ לכם מחלקה כירורגית א` בבית החולים מאיר בראשותו של פרופ` קלוגר ואני מבטיח לבוא לבקר פה מדי פעם להעביר לכם את הצד השני הצד של המטפלים למרות (וייסלח לי נלסון....) שאני מנהל פורום במקום אחר בפורטל אחר פורום שבדרך כלל שם אנחנו המטפלים מתאספים ומדברים אז תזהרו שם בחוץ ואתם מוזמנים לכתוב ואני מבטיח תמיד לנסות לעזור ותזהרו שם בחוץ....

עופרי-

New member
פרופ` קלוגר הנפלא!!

הוא התמנה לא מזמן למנהל הכיר` במאיר. הוא הגיע מרקע טראומתי רחב מאד. החל מהטראומה בהדסה עין כרם, דרך שבע שנים במערך הטראומה באיכילוב ועכשיו הוא במאיר. רופא נהדר. באמת מעולה.

למעלה