סליחה על ההודעה החדשה אבל...

רותמיקה

New member
סליחה על ההודעה החדשה אבל...../images/Emo94.gif

אני חדשה פה... אני ה-מעריצה הכי גדולה של מוניקה סקס! יש לי מיליון תמונות איתם.. וכו´ מקווה שנשתלב פה כולם... וחן אני מצתערת על היחס הגרוע שלי אליך באי סי קיו(הקנאה אוכלת אותי) בכל זאת מזל טוב.. ו..... אני רותם.. פרטים בקרוב.. פשוט הרגע הודיעו לי שדוד שלי נפתר ואני לא מצליחה להרדם אז עם מישהו חי פה בבקשה תגיבו...

maayan15

New member
אני מצטערת על דוד שלך...

יש לך תמונות איתם???...גם אני רוצה!! ברוכה הבאה (לא כתבת פה כבר?) ובבקשה אל תתנצלי על שפתחת הודעה...שזה לא ייהפך לפורום שכל הודעה חדשה גוררת התנצלויות...פשוט על תפתחו סתם הודעות עם יש שירשור!

casperit

New member
אז מה אם יש לך תמונות איתם?

וואו, גם אני רוצה! ברוכה הבאה... יעל

space girl

New member
אני , ילדה ?!?

לאאאא טוב אולי קצת בעצם , כן כן ! ללא כל צל של ספק .......... אבל לא הכי ...

i c y

New member
גמני, גמני, גמני!!!../images/Emo13.gif../images/Emo42.gif

שלום! קוראים לי רוני, ואני אוהבת לשמוע מוניקה סקס (
). יצא לי כבר לקרוא כאן קצת וזה נראה לי פורום נחמד!
וחוץ מזה אני גם חברה של רותם.
ו... זהו...

Better Girl

New member
ייה איזה כיף לך !

יש לך סורק ? תפרסמי את התמונות, רוצים לראות !

אתם נשמעים כמו א.א או משהו....

"אני דפנה, גם אני אוהבת את מוניקה סקס..." "או דפנה, ווי לאב יווווו" סתם מה המצב אנשים? מה המצב רותם? (זאת ענבל.... יו נואו מי איי בליב...) אין לי משהו חדש בקשר למוניקה, אבל לא רציתי להשכח מלבבותיכם, הנה, הטבעתי את חותמי, שיהיה רק בכיף

חי חי.., ברוכה הבאה אנשים!!!../images/Emo24.gif

נעים מאוד אני חן הוכמן...., אני חושב.., סתם... תהינו....

רותמיקה

New member
כן ענבל בטח שאני יודעת...../images/Emo94.gif

מי את.. אבל האמת זה לא היה שווה...(אני מתכוונת לגיא) היא התייחסה אלי רגיל ושבוע אחר כך היא נהייתה חרא של בן אדם... אבל תודה בכל זאתתת אני לא יוכל לכתוב פה הרבה השבוע.. אין לי סורק(הוא לא עובד) ואני לא פוטוגנית.. תודה לכולם היי לכולם ולרוניץ´

maayan15

New member
אל תעלבי...

אבל אני לא חושבת שאנחנו נסתכל עייך בתמונות
...סתם...צוחקת...צוחקת... לכל החדשים- ברוכים הבאים!!

רותמיקה

New member
צודקת../images/Emo8.gif ../images/Emo94.gif

ואני יודעת שלא תסתכלו עלי בתמונות... אין לי מה להעלב הם הרבה יותר שווים ממני... אני אנסה לסרוק אותם ולשים את זה פה... בכל מקרה אני מקווה שכולנו נשתלב פה יפה ושלא נעשה הרבה צרות לחן .... ו... זהו.... אוף אני חסרת אייקונים! אין לי כוח לאייקן את ההודעה אז תדמינו שיש פה אייקונים... ממני באהבה: רותם(הרגשתי דחף מוזר לכתוב ממני באהבה... חחחחחחח :-}

רותמיקה

New member
אופסית...../images/Emo94.gif

בטעות עשיתי :-} במקום
חחחחחחחחחחחחחח LOL
אני לא יודעת למה זה הצחיק אותי...

למעלה