ספר חדש בהדסטארט

drmovies1

New member
היי, שמי דניאל, חדש כאן בפורום.
לפני שנה הוצאתי לאור ספר ראשון בסדרת "עולם אחר" עכשיו לאחר כל האהבה שהראשון קיבל, אני מגייס תמיכה לספר השני.
תצטרפו להרפתקה בעולם אחר, בתמיכתכם הספר השני יצא אל האור ואתם תוכלו לקבל את שני הספרים הראשונים בסדרה.
תתחילו את המסע שלכם כאן https://headstart.co.il/project/60774

"עולם אחר: טקס האש" מתאר עולם הזוי בצורה ראליסטית מאוד, ויוצר מציאות מקבילה באופן הקרוב למושלם. הכתיבה בספר מצוינת, וכך גם תיאור ההתרחשויות והדמויות, ונדמה כי הספר עונה על כל הקריטריונים וה'דרישות' של הסוגה הספציפית הזו. הוא בהחלט מתאים לבני נוער מתבגרים, לקראת הצבא, אך במיוחד למבוגרים. מדובר, חשוב לזכור, בתוכן מזעזע לעיתים, אך למרות זאת הכותב מציג אותו כך שלא רק יזעזע – אלא יעורר מחשבה אצל הקורא. העלילה נבנית מתחילת הספר לעד לסופו בצורה מצוינת, ורוב חלקיה מותירים את הקורא סקרן ולהוט לדעת מה יקרה בהמשך"

הצצה לפרק הראשון של "החול זוכר בפרוגי"

סקירה #1 על הספר הראשון "טקס האש"
סקירה #2 על הספר הראשון "טקס האש"

Image3.png

נערך לאחרונה ב:

drmovies1

New member
סקירה נוספת על "טקס האש" הפעם של my._.love._.book@
*
והנה אני חוזרת עם המלצה חדשה על ספר שלצערי לא מוכר מספיק אז מקווה שאחרי ההמלצה הזאת תקראו את הספר ותהנו
🙂

ברצוני להודות לדניאל על הספר המדהים הזה שנתן לי הזדמנות להיכנס לעולם אחר
😇

דעתי על הספר
📚
🐛
:
וואו מה זה היה?! זו היתה חוויה מטורפת! (בקטע טוב, כן?)
אז כן, בואו נתחיל מההתחלה של ההתחלה.
לא יצא לי להכיר על הספר הזה אז כשהתחלתי לקרוא אותו, לא ידעתי למה לצפות. טוב, אני כן ידעתי על מה הספר מדבר (לפי התקציר, כמובן) אבל בחיים לא העלתי על דעתי מה בפועל.
בתקציר מתוארת מדינת ישראל החדשה, העתידית וכמו כל ספר מז'אנר הדיסטופיה, יש רעב ועוני ומחלות כך שאתם כבר די יכולים לדמיין את ההמשך, נכון?
ובתחילת הספר קשה לא לשים לב להערת הסופר שבה הוא אומר שלא נוכל להבין עד הסוף את הספר, שיהיה לנו קצת קשה להיכנס אליו כי זה... (לא תאמינו) עולם אחר!
ובכן הוא צודק. מההתחלה, עוד מהפסקה הראשונה אתם יכולים להבין שזה בהחלט עולם אחר, במלוא מובן המילה. זה שונה מכל מה שהכרתם. יהיה לכם קצת מוזר להיכנס לעולם הזה אבל ברגע שתיכנסו - תרצו רק עוד ועוד.
הכתיבה של דניאל מכניסה אתכם למסע שבו אתם משתנים... מנערים שלוקחים הכל כמובן מאליו יוצאים מסוקרנים יותר, שמים לב יותר לסביבה ולפרטים.
דניאל בונה את העלילה ואת הדמויות בצורה כל כך טובה! הוא בונה לכם מציאות הזויה (וכמובן שגם זה בקטע טוב), שנראת לכם כל כך אמיתית ומציאותית. זה ללא ספק הפך לבין הספרים האהובים עליי מהז'אנר הזה.
במהלך הספר יצא לי להשוות בין הספרים הדומים בחו"ל אבל תאמינו לי שהספר הזה מוביל בפער ענק!
אני מודה שחשדתי בכמה נקודות בסיפור לגבי מה שהולך לקרות בהמשך, אמנם צדקתי חלקית בהתחלה אבל בחיים לא ציפיתי למה שבא אחר כך בעקבות הגילוי.
אני פשוט תפסתי את הראש ברגעים האלה והפה שלי היה פעור (אל דאגה, לא נכנס אף לא זבוב אחד
😌
). מפרק לפרק אתם ממשיכים להיות סקרנים יותר ויותר.
זה בין הספרים היחידים שאני יכולה להגיד שהתחלתי לקרוא ולא יכולתי לעזוב אותו מרוב שהיה מעניין.
ומה שעוד יותר גרם לי לאהוב את הספר הזה שהיה שם הכל כולל הכל כך שהוא מתאים לכל אוהבי הספרים.
הבאסה זה שצריך לחכות לספר השני
😭
. איך אני ממשיכה את חיי בלי ההמשך?! כנראה מבלה את זמני בקריאה חוזרת, לפחות מבלה בכיף.
ממליצה לקרוא בחום אבל שימו לב - הוא הופך להיות ספר טוב בזכות גם האמינות וחלק גדול מהאמינות של העולם זה דברים אכזריים וקשים.
בדרך כלל דברים כאלה לא מזיזים לי כי זו לא פעם ראשונה שנתקלתי בזה בקריאה אבל זה כן היה מורגש.
לכן, אם אתם רגישים אז ממליצה לקרוא מגיל 15+ או 16
*
אם אהבתם את הסקירה ואתם מעוניינת לרכוש את הספר במחיר מוזל, אני מזמין אתכם להיכנס לכאן https://headstart.co.il/project/60774
*

למעלה