סקר דעת קהל: יש גיל שמאוחר להתחיל?

סקר דעת קהל: יש גיל שמאוחר להתחיל?

אני בת 18 ולא עמוסה בכסף. אני ממש אוהבת AF קומיקסים ושות' אבל אני לא יודעת אם להתחיל לפתוח אוסף וזה מכמה שיקולים: 1.אין לי מספיק כסף 2.יש לי מין אובססיה כזאת שאם אני אתחיל לאסוף אני ארצה הכל ומהר אז אני אתחיל להשתגע אם לא יהיה לי\אני לא אוכל לקבל את מה שאני רוצה 3.אין לי דמויות מפעם (לדוגמא שנות ה80 וכדומה) אבל מצד שני אני ממש אוהבת את זה ואני רוצה שיהיו לי AF של דמויות שאני אוהבת יש לי איזה 3 או 4 AF של הWWF שדוד שלי נתן לי ודי בזאת. אז בקיצור.. מה אתם אומרים?

שלום:)

עם כל הכאב, את מזכירה לי את עצמי... למה כאב? גם לי לא היה כסף (עדיין אין
), וגם אני ממש מחזיק את עצמי כדי לא ליפול ולתת ליצר האספנות שלי להשתלט עלי. אני אספן פז דיספנסרס, ובזמנו הייתי עני יותר מהיום ובזבזתי כל שקל שהיה לי על הזמנות מחו"ל (אחרי שקניתי את כל מה שהיה בארץ). היום טיפה נרגעתי (קונה רק פז מהארץ) ואני מתרכז בעיקר באספנות של DVD, עכשיו אני עובד על כל העונות של באפי. אז למה כתבתי את כל זה? אני יודע שאין לי כסף וממש קל לי להיגרר, בדיוק כמוך. אז בשביל זה יש לי עבודה שמכניסה לי פעמיים בחודש 400 שקל, ואני עובד אך ורק כדי לממן את ההתמכרות. אולי דרך עבודה, תקציב והרבה משמעת עצמית, תוכלי להתגבר על בעיות 1 ו-2. מה שבטוח, זה לא סיבה שלא לאסוף. אני אומר לכי על זה, החיידק זה לא משהו שעובר, רק שלפעמים צריך לעבוד קשה, ואז הכל יותר מתוק. אני יכול לתת לך את כל הדמויות הישנות של הWWF שנשארו לי (דרך אגב, השם השתנה לWWE, מי שמתעניין שיקפוץ לפורום). עלי (-:.

תהיה חזקה

מין הסתם אפשר להתחיל באחת משתי סיטואציות בחיים או כשאתה קטן ויש לךהורים עשירים ונדיבים ואתה בכיין ומפונק ואז אתה מתחיל בגיל 12 או שפשוט כשאתה מתחיל להתפרנס אני אישית עשיתי טעות כשהייתי בן 18 והתגייסתי הרגשתי שהכסך שאני מקבל מהצבא הוא כל כך מזוהם שאני חייב להתחיל לאסוף אקשן פיגרס אני חושב שכל שקל ושקל מהמשכורת שקיבלתי שלא הוצאתי על זכויות בעלי חיים הלך לעניני אקשן פגרס היום יש מעל 40 בובות רוב רובם מסירטי טים בורטון ואני מאושר וטוב לי אז אל תאבדי תיקווה עוד דבר שחשבתי עליו לא מזמן זה שאנחנו צריכים לשמור על טוהר הגזע של אספני האקשן פיגרס וככה עם הזוגיות גם האוסף מוכפל וכולם מאושרים בהצלחה

זה לא בריא להתחיל את זה

אני מסוגלת לבזבז באמת כל שקל ושקל שיש לי על כאלה דברים במיוחד דברים שאני ממש אוהבת אז אני לא יודעת צריך לחשוב

בריא בריא מאוד

מכיוון שאני מניח שאת לא תורמת כל שקל שלך למאבק לזכויות בעלי חיים (אני מקווה שכן) אז עדיף שתשקיעי בנושא הזה הוא אני נגד צרכנות ונגד בזבזנות של קניות אבל אקשן פיגרס היא הדבר היחיד שבו באמת האושר טמון בכסף... או או אני נשמע פסיכי

Yaki J

New member
זה בדיוק הגיל שאפשר להתחיל. אני

התחלתי בגיל הרבה יותר מוקדם (11) אבל מחוסר אמצעים שיש לי היום. אז מתחילם בקטן - קונים רק מה שבאמת רוצים, ואפשר לקחת עבודה צדדית קטנה בזמן הצבא (התקופה הכי נוראית מבחינת הכנסה כספית) כדי לממן את ההתמכרות
, ואז ככל שמתבגרים אפשר להעשיר את האוסף.

Wing Chan

New member
בזזזז

גם אני לצערי לא טחון בלשון המעטה, ואני לא מאוד קטן ממך (שנה פלוס מינוס). תתחילי, אין לך מה להפסיד (ואני לא מחשיב את ההשקעה של כמות הכסף כביזבוז או הפסד) רק כיף יצא לך מזה :E

alon3232

New member
תתחילי בקטן - אופציות זולות

הכל תלוי בתקציב כמו שרבים כאן רשמו לך. אפשר להתחיל בקטן ולנסות להגביל את עצמך לפריטים חמודים וקטנים. בתקווה שלוחות היד השניה יתפתחו - ניתן להשיג יופי של דברים מאספנים שרוצים למכור - ראינו גם בפורום עצמו אנשים שיש להם אוספים שמוכנים אפילו למסור חלק מהם - יצאתם צדיקים. רעיון נוסף הוא למשל מיני-דמויות - כמו של הלבוי, חבובות וכו' בגודל של כמה ס"מ בודדים - נקראים בד"כ PVC - יכולים לעלות בין 10-25 ש"ח לפריט - לא יותר מכך. דוגמא נוספת היא AF בגודל מיניאטורי כמו Minimates של Marvel שיש ב-CNV או Mez-its של MEZCO שעולות כ-30 ש"ח והן מקסימות וגם מאפשרות תנועה - ראי קישורים. בחנויות הקומיקס יש לפעמים מבצעים וסלסלת יד שניה - ניתן שם להשיג מציאות לא רעות בכלל, לפעמים ב-50% הנחה - מה שיכול להפוך דמות 6 אינטש של MARVEL במחיר 80 ש"ח למשהו יותר קל לעיכול כמו 40 ש"ח. אופציה אחרת לתפרנים היא להשיג דמויות מכל הבא ליד - GIVEAWAYS, ארוחות ילדים במקדולנד שמחלקים לפעמים דמויות ברמה כו של INCREDIBLES או SHREK - טיפ - ניתן לגשת למקדולנד ואם רואים פריט נחמד ניתן לרוכשו במשהו כמו 9.9 ש"ח בלי צורך לזמין ארוחת ילדים. תתפלאי שאצל קרובי משפחה בעיקר ילדים יש כמות אדירה של AF שהם השיגו, שיחקו איתם יום יומיים ועכשיו הם יפרדו מהם מבלי להניד עפעף. ראי קישורים חושב שעזרתי לך ברעיונות שלא ירוששו אותך. ראיתי באחת החנויות פריטים

לא משנה כמה הדמויות של מקדולנדס

נראות איכותיות ...והן לא אסור לתת לתאגיד המרושע ורוצח בעלי החיים הזה אגורה!!! נועם

Yaki J

New member
גם לפה הגיעיו תמהונים? אתה לא חושב

שזה פאתטי וילדותי לבוא ולהטיף לאנשים פה על מקדולנדלס? אם אתה רוצה לאכול עשבים זו בעייתך.

Wing Chan

New member
goddamn tree hugger ../images/Emo3.gif

למרות שאני מת על חיות ומשתמש רק בשמפואים\סבונים\מה שלא יהיה עם הסמל של הארנב עליהם (לא נוסה על בע"ח) מקדונלדס זה טעים עכשיו זוז הצידה היפי אתה מפריע לי לכרות את יערות הגשם

TheBursar

New member
מחזק את דבריך

בתור אוהב בעלי חיים מושבע (בעיקר מסוג ההולכים על 4 ועושים "מוו" שמונחים בין שתי חתיכות לחמניה) אני עדיין מתנגד לניסויים בבע"ח אחרים. זה לא הבמה לעודד אנשים ללכת לעץ הקרוב ולהרגיש איתו באינטימיות או להתחיל להזמין שורשים בתור מנה עיקרית

זה נשמע טוב

איפה יש חניות קומיקס באיזור תל אביב? (ראשון וחולון זה גם אופציה) ואם יש למישו פה כמה דמויות שהוא רוצה לתת אני אקח אותן בכיף!!!!

ailag

New member
יש בקישורים

יש אחת ליד הדיזנגוף סנטר ואחת ברמת אביב. בטח יש חנויות עם AF שהן לא חנויות קומיקס.. אבל לי אישית אין מושג בזה

למעלה