סקר חדש ! ! ! ! !

DarlingAdam

New member
סקר חדש ! ! ! ! !

סקר חדש ומרגש בנוגע לעתידו של הפורום. אנא הצביעו והשפיעו. ואם יש לכם משהו לתרום או להגיד, שרשרו לפה. תודה! תוצאות הסקר הקודם: השאלה המפגרת ביותר בעולם, אבל זו רק השאלה הראשונה, אז אל תדאגו: את מי אתם הכי אוהבים...? 13 41.94% מאלדר. נכון שעונות בלעדיו היו פשוט גרועות? 9 29.03% סקאלי. לפעמים נדמה שהיא הבנאדם השפוי האחרון בסדרה. 0 0.00% סקינר. big and butch 4 12.90% קרייצ`ק. pretty boy 0 0.00% דוגט. אני כה מיוחד. 2 6.45% CSM, הבחור עם הסיגריה. אני אפילו יותר מיוחד. 3 9.68% אחר. פרט בפורום. 31 : סה"כ קולות

zunga

New member
הצבעתי לסקר החדש

הפייבורית שלי זאת סקאלי אבל ערכה באמת ירד בגלל העונות האחרונות. מעצבן שהיא תמיד (לפני העונה השמינית תשיעית) מצטרפת למולדר ולא עושה דברים לבד. לא חוקרת לבד והוא מצטרף אליה...מעט מאוד קרו מקרים כאלה. בגלל זה מולדר הוא דמות יותר מעניינת כי הוא מושך את הסדרה. אבל לי יש סנטימנטים לסקאלי אז בחרתי בה בסוף.

1Shir

New member
סימנתי בסקר "אחר", ואני אסביר.

אני מאוד שמחתי לפתיחה של הפורום, אבל נראה לי שציפיתי ליותר. אני לא מבקרת אף אחד, כי גם אני חלק מהפורום, אבל לי יש המון פערי מידע בנוגע לסדרה, מפני שאני אוהבת מאוד את מה שאני מכירה מהסדרה, אבל מכורה ממש אני לא, לצערי, אולי אם היתה לי אפשרות לראות את כל הפרקים מהתחלה באופן מסודר זה היה אחרת. אני שמחה שיש פורום, אני לא רואה סיבה לסגור אותו, אבל אולי יהיה טוב יותר אם כולנו נשתדל קצת יותר. הצעה אחת שיש לי, אולי אנשים שמבינים מאוד בסדרה יפרסמו איזה מאמר קטן על כל דבר שהוא בסדרה, וזה יעשיר את הידע של כולם וגם יפתח נושאי דיון. לי פשוט אין מספיק בקיאות כדי לעשות את זה. מה דעתכם?

zunga

New member
תקציר על כל פרק

http://www.scifi.com/xfiles/episodes/year1.html

DarlingAdam

New member
אני מסכים,

הבעיה היא שלי אישית אין בקיאות מספיקה בנושא. פתחתי את הפורום כי נראה לי דפוק שאין בתפוז פורום לתיקים באפלה, ואח"כ כשהבנתי שאין בכלל פורום בעברית. אני אשמח אם מי שמבין יותר ממני יארגן פעילויות, משחקים, הסברים ומאמרים.

ליטל ו

New member
הדבר האחד

שיש לי מספיק ידע עליו כדי לפתח דיון הוא מערכת היחסים בין קרייצ'ק למאלדר (אפילו קאנון), ואולי משהו על קלישאות פאן-פיקשן בנידון. אבל לא נראה לי שזה יעניין מישהו חוץ מאדם וממני, ואנחנו כבר ערכנו את הדיון הזה רבות... אבל אישית אני מחבבת את הפורום כמו שהוא... :)

למעלה