סריקת פילמים

avishorp

New member
סריקת פילמים

שלום לכולם, יש לי נגטיבים רבים שאני מעוניין לסרוק. עד היום ניסיתי לסרוק במספר חנויות צילום המפעילות ציוד מכל מיני סוגים, והסורק היחיד שנתן תמונה איכותית היה COOLSCAN של NIKON. רציתי לשאול: 1. האם מישהו מכיר חנות צילום או לישכת שרות שמפעילה סורק כזה (באזור המרכז) במחיר שלא ידרוש ממני לקחת משכנתא? אני צריך לסרוק כ- 500 תמונות ברזולוציה נמוכה לצפיה במסך ועוד כמאה ברזולוציה גבוהה מאד. 2. האם יש אפשרות לשכור סורק כזה למספר ימים? תודה, אבישי

Photo Ganim

New member
אתה מוזמן

שלום אתה מוזמן ליצור קשר.. פוטו גנים רח` נגבה 24 קרית גנים ראשל``צ 9517667-03 יש ברשותי פתרון עבורך לשרותך ירון

EYAL-Z

New member
סריקת פילים

אתה יכול לנסות לקבל את השרות ב - pic4u השרות ניתן חינם עבור פיתוח והדפסת סרטים חדשים עבור סרטים מפותחים גובים שקל לתמונה 03-7326644 pic4u.co.il

Marius1

New member
Free?

Eyal How much is it 2 scan a film (36 pictures) to a cd? BTW: nice 2 see u around

shaylee

New member
סורק פילמים של מינולטה

ברשותך כמות די גדולה של נגטיבים לדעתי יהיה לך יותר משתלם לקנות סורק פילמים ביתי של מינולטה מדגם DUAL 2 סורק שנותן איכות סריקה מעולה והמחיר שלו לא בשמיים. את הסורק תוכל לראות בתצוגה בחנות אחים יוגנד 2000 ברחוב בן יהודה 5 תל אביב. טל:03-5174829 לחנות תוכל גם להביא איתך נגטיבים בכדי לסרוק אותם ולהתרשם מאיכות הסריקה. שיהיה בהצלחה

למעלה