עודיון

ToryMaster

New member
עודיון

lulit הזכירה באחד הדיונים כאן את חווית הגילוי שמגע X גורם לתחושה Y. אני שואלת, האם יש גילוי כזה שחרוט לכם בזיכרון ממש עמוק? פתאום גיליתם איבר כלשהו שמרטיט אתכם, או צורת מגע מסוימת?

ToryMaster

New member
אצלי

במגע המיני האחרון שהיה לי (עם חבר טוב), הוא התחיל להתעסק לי עם הגב, לנשק אותו, ללקק אותו, מה לא. בהחלט הפתיעה אותי עוצמת התגובה של הגוף שלי לעניין

האוזן.......

הוא נושף לי באוזן, מדגדג אותה.. מלקק אותה... זה מגרה מאד... וגם כשהוא מכניס את האצבע שלי לפה שלו. יעל הזכירה את הקטע עם הגב, אני אישית מכורה לליטופים בגב אז כל הזמן הוא עושה לי נעים בגב..

ToryMaster

New member
יה ../images/Emo99.gif

אצבעות בפה, זה אחד החלקים האהובים עלי. אני פשוט מכורה לזה.

ועוד איך יש

1) גיליתי שהפיטמות הן דבר סופר רגיש והמשחק הנכון בהן יכול להטריף לך את כל הגוף. 2) רפרוף של יד או אצבע באיטיות הגב, בטן, אברי המין, כפות רגליים, פנים, שיער. 3) ליקוקים באיזורי גוף שונים. זה כרגע מה שעלה לי
.

אזורים

מה שרשמתי מדובר עלי אני מניח שאולי יש כאלה שזה פחות עושה להם את זה. פיטמות, אוזניים, צוואר, ראש הכיפה והצוואר שלה, איזור המותניים, איזור עמ' השדרה, בישבנים. חוץ מזה את יכולה לנסות לגשש בעצמך ולבחון את התגובות ולפי זה לקבל מדד.

ToryMaster

New member
אני בוחנת ../images/Emo3.gif

או שמכווינים אותי. אני סתם סקרנית לדעת לגבי אנשים אחרים

הכי טוב גם וגם../images/Emo6.gif

אתה יכולה לבחור בכל דבר שתחפצי גם לגלות בעצמך וגם לקבל הכוונה. לי אישית אין בעיה עם כל אחד מאלה וזה יכול להיות גם וגם.

אצלי,

זה לא כ"כ האזורים, כמו התנועות. למשל: מתנשקים כהגוף שלי מרוחק משלו, ואז הוא ישים ידיים על הגב שלי (הידיים שלי על הצוואר שלו) ויקרב אותי אליו בתנועה חדה והחלטית.

../images/Emo45.gif זה פצצה

אבל גם צריך לדעת עם מי לעשות את זה מישהי אחת זה יכול לחרמן בצורה מטורפת השניה תיקח זה זה בצורה מאיימת, תלוי בפרטנרית.

ארטימיס

New member
../images/Emo99.gif גררררר!

כל אזור הגב.. מממממ.. ליטופים ארוכים, מסאג'ים מפנקים. אצבעות בפה.. משגעעעעע!! נשיקות עדינות בבטן.. בין הרגליים.. בכל האזור שם.

למעלה