עומדת לפני הליך גירושין

מצב
הנושא נעול.

נעמיתי

New member
עומדת לפני הליך גירושין

עומדת לפני הליך גירושין החלטתי להתגרש מבעלי, ואני לא כל כך יודעת מאיפה להתחיל. ניסיתי לרמוז לו על כך והוא עשה עצמו לא מבין. אני חוששת שהילדים יפגעו ושאני אפגע מבחינה כלכלית. אשמח לעצות מכל מי שכבר עבר את זה.

פלג^ר

New member
שלום לך!אני עברתי את התהליך הזה

עומדת לפני הליך גירושין החלטתי להתגרש מבעלי, ואני לא כל כך יודעת מאיפה להתחיל. ניסיתי לרמוז לו על כך והוא עשה עצמו לא מבין. אני חוששת שהילדים יפגעו ושאני אפגע מבחינה כלכלית. אשמח לעצות מכל מי שכבר עבר את זה.
שלום לך!אני עברתי את התהליך הזה לפני שנתיים.בהתחלה פחדתי מבחינה כלכלית.אך המטרה עמדה לנגד עיני

פלג^ר

New member
המשך:אגב ויתרתי על רכוש רב בכדי

שלום לך!אני עברתי את התהליך הזה לפני שנתיים.בהתחלה פחדתי מבחינה כלכלית.אך המטרה עמדה לנגד עיני
המשך:אגב ויתרתי על רכוש רב בכדי לקבל את הגט המיוחל.לאט לאט בניתי בית וכל טוב.כמובן שיחד עם בני 5

איך מתחילים

איך מתחילים נסי לדבר עם בעלך ולהביא אותו להליך של גישור. אם זה לא יצליח לא יהא מנוס מפני הגשת תביעות. לעשרת הדיברות למתגרשים נסי כאן -

מצב
הנושא נעול.
למעלה