על בדיקות ביתיות, בטא חיובית בייקום מקביל...

סתם חולקת כי נחמד פה. לא נראה לי מחדשת כלום...
הבדיקה הביתית של קלירבלו היא שדה - כתוב על הקופסא שהיא מזהה מבטא 25. אז זהו שהיא מזהה גם בטא 15 . ומבטא כזאת לא מתקדמים יותר מדי.... רוצה לומר אם בא לכן אז בכף אבל היא סופר רגישה ויכולה לטפח תקוות שווא.
באופן אירוני אני עדיין "בהריון".... ההורמונים ירדו ...היה דימום שלא היה לי ספק מה טיבו אבל הבטא החיובית עוד נצפית יפה יפה בבדיקות דם וגם בבדיקה הביתית הפס הכחול - כחול מאוד. אני מבינה שיש מצב שנשארה בגוף רקמה כלשהיא שמפרישה את ההורמון הזה.
אחרי שנים של ציפיה לבטא חיובית הדבר שאני הכי רוצה עכשיו זה שהיא תעלם לי מהגוף / מהשתן / מהדם.
ממלמלת לפני כל בדיקת דם (יד שמאל שלי כבר לא כשירה ) "לכי לך אובססיבית ושובי רק כאשר תחליטי להיות תלת ספרתית עם מוטיבציה להשאר."
אני ממש מקווה לסיים את הסיבוב הזה ללא צורך בהתערבות כירורגית כי אין משהו שאני צריכה פחות מכך.
בשוורת טובות לכולנו - אממממן!

מאי292

New member
סתם חולקת כי נחמד פה. לא נראה לי מחדשת כלום...
הבדיקה הביתית של קלירבלו היא שדה - כתוב על הקופסא שהיא מזהה מבטא 25. אז זהו שהיא מזהה גם בטא 15 . ומבטא כזאת לא מתקדמים יותר מדי.... רוצה לומר אם בא לכן אז בכף אבל היא סופר רגישה ויכולה לטפח תקוות שווא.
באופן אירוני אני עדיין "בהריון".... ההורמונים ירדו ...היה דימום שלא היה לי ספק מה טיבו אבל הבטא החיובית עוד נצפית יפה יפה בבדיקות דם וגם בבדיקה הביתית הפס הכחול - כחול מאוד. אני מבינה שיש מצב שנשארה בגוף רקמה כלשהיא שמפרישה את ההורמון הזה.
אחרי שנים של ציפיה לבטא חיובית הדבר שאני הכי רוצה עכשיו זה שהיא תעלם לי מהגוף / מהשתן / מהדם.
ממלמלת לפני כל בדיקת דם (יד שמאל שלי כבר לא כשירה ) "לכי לך אובססיבית ושובי רק כאשר תחליטי להיות תלת ספרתית עם מוטיבציה להשאר."
אני ממש מקווה לסיים את הסיבוב הזה ללא צורך בהתערבות כירורגית כי אין משהו שאני צריכה פחות מכך.
בשוורת טובות לכולנו - אממממן!
אוף יקירה מחבקת את הכאב ושולחת לך תפילה לבשורות טובות...
זרה לא תבין כמה שהתהליך הזה מצלק את הגוף והנפש❤

ממשיכה לעדכן...
הבטא היום 100 פששש כבוד מפוקפק
ברחם ממצא קטנטן שכפי הנראה מפריש את הבטא
מקווה לסיים את העינוי הזה ביום א
לא להאמין
בטא שלילית מצערת ליום יומיים ומרימים את הראש
פה עוד מעט חודש ולא גומרים עם זה
פפפפפפפפפפפפפפפפ
2021 שמח בנות ושתעופו מפה כולכן ומהר

britney-19

New member
צילה יקרה תחזיקי מעמד . קרה לי גם דבר דומה ובאמת הבטא המדשדשת שלא מתאפסת יותר מבאסת מסתם שלילי. מקווה שב 2021 נראה רק הודעות משמחות ממך.

10.01.21 - בדיוק חודש מהבטא הראשונה ואחרי מפח נפש מתמשך הבטא שלי התאבדה סופית
למזלי זה נגמר ללא התערבות שכה חששתי ממנה.

למעלה