עצות ותובנות

MorVid

New member
בוקר טוב,

אני הולכת לקראת הסבב הכנראה אחרון שלי, עקב גילי המתקדם.

לכבוד המאורע, חשבתי לאסוף עצות ותובנות מחברות הפורום לגבי מה עשיתן שעבד, מה שמתן לב שעזר לסבב המנצח. תוסף תזונה? דיקור?

בקיצור, כל תובנה, קטנה כגדולה, שאתן יכולות לחלוק - תתקבל בברכה.

שיהיה לכולנו בהצלחה!

לא הקפדתי על תזונה אבל יוגה ודיקור לא פספסתי, ניסיתי להיות כמה שיותר רגועה, שלווה ובידיעה שזה הולך לקרות.
המון המון המון בהצלחה.

era
אני נראה לי מותיקות הפורום ולמודת הכל בערך.
החודש עשינו החזרה ראשונה עם הזמן המתוקן שדרשה הבדיקה - במקרה שלי החזרנו בלסטוציסט יום 5 ביום 6 לפרוגסטרון והפלא ופלא יש בטא חיובית.
זה שהיא מדשדשת ודי ברור לי שההריון הזה לא תקין זה עניין אחר. אבל אחרי מעל 30 החזרות של כלום זה היה מעניין לראות שאפשר גם אחרת.
מקווה בשבילי שייגמר בטוב כי אני בחרדות. סוף סוף בטא אבל ...
אם את לא יודעת מה זה ERA אני פ ה:)

אושר1118

New member
היי צילה.
מצטערת לשמוע על אובדן ההריון. חיבוק. זה אף פעם לא קל.
ושאלה ברשותך
אני גם עשיתי ארה לפני שנתיים.. ורק עכשיו מתכננת החזרה ראשונה לפי התוצאות. יצא לי חלון מוסט ביום.
אני זוכרת בזמנו בר חווה אמר לי שנצטרך לעשות החזרה כפי שעשינו את הארה כלומר בשיתוף הורמונים (לא הצלחנו לעשות ארה בטבעי כי כל פעם משהו בהורמונים השתבש וביטלנו) ואולם כעת.. עברתי לרופא אחר מקסים ובעל שם גם הוא שאומר שזה לא משנה אם נחזיר את העובר הקפוא על בסיס טבעי או הורמונלי.. והעיקר להחזיר אותו ביום הרביעי (עובר יום 3) ולדבריו גם אין צורך בחשיפה מוקדמת ל פרוגסטרון אלא רק החזרה ביום המתאים לפי הארה
האם אכן כך?

היי
היי צילה.
מצטערת לשמוע על אובדן ההריון. חיבוק. זה אף פעם לא קל.
ושאלה ברשותך
אני גם עשיתי ארה לפני שנתיים.. ורק עכשיו מתכננת החזרה ראשונה לפי התוצאות. יצא לי חלון מוסט ביום.
אני זוכרת בזמנו בר חווה אמר לי שנצטרך לעשות החזרה כפי שעשינו את הארה כלומר בשיתוף הורמונים (לא הצלחנו לעשות ארה בטבעי כי כל פעם משהו בהורמונים השתבש וביטלנו) ואולם כעת.. עברתי לרופא אחר מקסים ובעל שם גם הוא שאומר שזה לא משנה אם נחזיר את העובר הקפוא על בסיס טבעי או הורמונלי.. והעיקר להחזיר אותו ביום הרביעי (עובר יום 3) ולדבריו גם אין צורך בחשיפה מוקדמת ל פרוגסטרון אלא רק החזרה ביום המתאים לפי הארה
האם אכן כך?
היי אושר
הלכה - גם אני עשיתי את הארה לפני כשנתיים וחצי ועל ביס הורמונים . כך גם העשתה ההחזרה הנוכחית שתכלס הצליח האבל משהו כנראה בהמשך השתבש. גם אצלי יום 3 צריכים לזחור ביום 4 ויום 5 ביום 6 - כך עשינו.
בסיכום התוצאות של הבדיקה כתוב שי שלחזור על התנאים בה בוצאו הבדיקה כך שאין לי מושג בפועל מה משמעוטתה אם לא משחזרים את התנאים של ההכנה .
למעשה - בפעם הבאה אם אנסה שום סיכוי שאני חזורת על ההכנה המופרעת שעשיתי . חודש וחצי של הורמונים . לדעתי הלא מצקועית אין שום הבדל עם הרחם נחשף לפרוגסטרון טבעי או יזום העיקר לדיייק את יום ההחזרה .
כך אן כך בהצלחה!!

תודה - הריון לא תקין כמובן והיום כבר הגוף החל להתנקות.
אמא טבע צורחת עלי בקול רם להפסיק
השאיבה האחרונה הסתיימה באשפוז
ההחזרה הזאת - הריון כימי שהוא כואב אפילו מבטא שלילית נוספת
אין לי מושג איך להתקדם מכאן אבל שמחה בחלקי וזה העיקר:)

Shushka1111

New member
טוב, אני אתן את דעתי.... בעקרון, אני לא עושה כמעט כלום, לא תזונה , לא דיקור. כן הייתי עושה ספורט (אם זה ריצה או הליכה מה שיוצא)...
בנוסף , אני מאמינה (אצלי) שיותר מצליח לי בצורה שהכי טבעית, אם זה החזרה על בסיסי טבעי , וכו
זה לא אומר שאין הפלה אחרי, אבל לפחות יש הריון...
גם שמתי לב שבלסטוציסטים זה גם ל אהקטע של הגוף שלי חחח..
אני גם מאלו שעושים קלקסן אמפירי... אז מרגע בטא חיובי מזריקה קלקסן (לצערי ) , ואם זה לא צולחת מפסיקה...
קיצר חרבנה רצינית חחחח
אין לי פניני חכמה, אני בעיקר מנסה לחיות את חיי.
לא לדבר על כן או לא ותחושות שנראה לי
המון בהצלחה... מקווה שזה יעבוד

למעלה