ערב טוב

מיר11

New member
ערב טוב

כרגע שמעתי מבתי שיש פורום חדש של אלמנים ואלמנות כמה קשה לי להגות את המילה הזו בעלי נפטר לפני כ-שנה וחצי ועד היום אני לא מסוגלת לומר אלמנה אשמח לקבל עצות תמיכהוכל מה שאפר אני לא מצליחה להרים את הראש צועדת צעד קדימה וארבעה אחורה, מזלי שאני עדיין עובדת ולא פרשתי לפנסיה מוקדמת כפי שתיכננתי אחרת לא יודעת מה היה מצבי. אני לא יודעת איך אצלכם אבל אצלי יום שבת הוא עונש שישי בערב במיוחד, איך יוצאים מזה יש לכם עצה. תודה

meshi4

New member
מיר.../images/Emo24.gif

טוב עשית שלא פרשת מהעבודה. לשאלתך.הבנתי שהילדים שלך גרים בחו'ל.מה עם בני משפחה נוספים? תראי ,אין ברירה אחרת אלא את צריכה לחפש פעילויות לשבת.סיפרה לי מישהי שהיא הולכת לחדר כושר בשבת.ויש שם מיגוון פעילויות.היא מעבירה שם חצי יום.גם מכירים אנשים חדשים ומכאן הדרך פתוחה לשמוע רעיונות.יציאה לטיולים וכו'.

מיר11

New member
meshi4

את יודעת מה זה בני משפח' לא תמיד יש את הזמן והרצון, האמת שמשפ' בעלי מאוד תומכת ודואגת אין ערב שבת שאני לבד בבית, חדר כושר אני כמעט כל יום שם אחרי העבודה חוץ מזה לא פועלים חדרי כושאר באזור מגורי ביום שבת.האמת אני מחפסת איזה קורס מעניין כדי להעשיר ידע וגם כדי לשנות אוירה להכיר אנשים חדשים. האמת שכרגע אני בקבוצת תמיכה אנשים בקבוצת הגיל שלי שם הכרתי מס' נשים מאוד נחמדות אנחנו מנסות לבנות קשר מקווה שזה יצלח

meshi4

New member
מיר.את צודקת .

בסופו של דבר כל אחד ממשיך את חייו.אפשר ביקור מידי פעם.אבל בודאי זה לא הפתרון.משפ' בעלך שתומכת בך,יבורכו.כך צריך להיות.אחרי הכל את חלק מהמשפחה .כך אני מרגישה לגביי. הקושי בהסתגלות לשינוי הדראסטי.והכוחות שדרושים להתחיל ולשנות סדר יום שונה ממה שהיינו רגילים. טוב מאוד שאת בקבוצת תמיכה.זאת דרך טובה להכיר חברים חדשים באותו מצב. אני למשל לא ידעתי שיש דבר כזה באיזור שלי.אחרי 7 ח' הוזמנתי לביטוח לאומי.שאלו שאלות ,וגם שאלו אם אהיה מעוניינת בקבוצת תמיכה.השבתי שכן. מאז לא שמעתי מהם.

offe

New member
עצב מהול בשמחה

ביום בו לעפר חזר נולד נכדי - בן זכר, הוגש לזרועות אביו תינוק מתוק וחביב. השעון תקתק - עסק ביש הרב מחכה לאמירת קדיש, את היולדת עזב בריצה כי גם לאמא זרועו נחוצה. ברכות ה"מזל טוב" נשזרות ב"שלא תדעי עוד צער" נלחמות, גרמו למערבולת של עצב ושמחה זו האמת - זו לא בדיחה. מותר להפר את הדינים לא להתחשב במנחמים, לבית חולים לחמוק כדי לראות את התינוק. כן, זו אמת לאמיתה - הייתי חייבת לעבור חוויה זו שכמעט וגרמה שיתוק לגופי. מחזה דמיוני שמשתתפי ההלוויה מושיטים אלי שתי ידיים יד אחת למזל טוב והשניה שלא תדעי עוד צער. אם עברתי את זה בשלום כנראה האדם יותר חזק ממה שהוא חושב. שכל ההתמודדויות תעבורנה עליכם בקלות כי אין מצב אחר. לילה טוב offe

meshi4

New member
אופי. ../images/Emo24.gif המציאות

עולה על כל דמיון.בין עצב ושמחה...........

מיר11

New member
meshi4

כמה מוזר אלי ביטוח לאומי בכלל לא פנה אני יודעת מחברות בקבוצת התמיכה באיזור המרכז שהם הציעו כל מני קורסים וסיוע בהסבה מקצועית. אני שמעתי על קבוצת התמיכה באתר אובן ושכול הייתה הודעה על פתיחת הקבוצה בהחלט לא באזור מגורי אלה בהרצליה אין לי בעיה לנסוע רק הקשר עם החברות מעט קשה בגלל המרחק גיליתי דבר מוזר התאביביות לא נוסעות מעבר לאיזור מגוריהם הן יודעות לנסוע באזור אילו הן רגילות למה ממש לא ברור לי. לגבי ביטוח לאומי אני יודעת שהייתה קבוצת תמיכה בחולון לגבי אזורים אחרים אין לי מושג שיהיה לך חג שמח עד כמה שיכול להיות

yola11

New member
ערב טוב

למיר מבינה מאוד. העבודה מאוד עוזרת. אני בשלב כזה שמעסיקה את עצמי שעות רבות ביום. התחלתי ללכת למדיטציה, התחלתי קבוצת התעמלות. התחלתי לגלוש באינטרנט. מצאתי ושולחים אלי כל מיני אתרים של תקשור שמסבירים למה ואיך. אני לא יודעת אם אני ממש תופסת ומעכלת את האובדן. לבנתיים אני מנסה לשרוד. כל יום מחדש. ביום שישי ושבת יותר קשה. בלב עצוב. בשבתות אני מנסה לארגן לי משימות. לא יכולה לחזור לשגרה שהיתה לי קודם. לקחתי את המקומון ובדקתי אלו פעילויות יש שאני יכולה להצטרף. מקווה שעזרתי.

למעלה