פוסט שחרור האישה = שחררו את התלות בין אהבה למין, תנו לנשים ליהנות , קדימה להזדיין!!!!

טכנולוג

Active member
בואו נדבר על המיתוס של אהבה רומנטית. אהבה רומנטית היא רגש שיש לו תיעוד בתרבויות רבות משחר האנושות, אבל הרעיון שנישואים הם התגשמות של אהבה וצריכים להיות הבסיס עבורה הוא רעיון חדש יחסית, שהתפשט באירופה במאה ה-19. עד אז, נישואים היו בעיקר סידור עסקי שהמטרות שלו היו יצירת יחידה כלכלית וזוגית לצורך הולדת ילדים, בנוסף לשיקולים רחבים יותר כמו השבחת הייחוס משפחתי ויצירת בריתות של מסחר והגנה.

קדימה נסיכות למצוץ כי אתן צריכות למצוץ כי אתן חרמניות לא חובה אהבה :)

דקל נור*

Well-known member
בואו נדבר על המיתוס של אהבה רומנטית. אהבה רומנטית היא רגש שיש לו תיעוד בתרבויות רבות משחר האנושות, אבל הרעיון שנישואים הם התגשמות של אהבה וצריכים להיות הבסיס עבורה הוא רעיון חדש יחסית, שהתפשט באירופה במאה ה-19. עד אז, נישואים היו בעיקר סידור עסקי שהמטרות שלו היו יצירת יחידה כלכלית וזוגית לצורך הולדת ילדים, בנוסף לשיקולים רחבים יותר כמו השבחת הייחוס משפחתי ויצירת בריתות של מסחר והגנה.

מאמר אמיץ בליינט. לא קראתי בעיון אבל מסכימה. אהבה זה כבד. חיבה מספיקה.

אבח"י

Well-known member
ועל רקע ההיסטוריה האנושית, המערבית, אגב, די מפתיע לקרוא יצירות האהבה שבהן ישנה בחירה רומנטית, געגוע לאהובה או לאוהב [ שיר השירים, למשל..], כשידוע שגורל נערה מסור בידי אביה, או אחיה הגדול אם אין אב, ואם אין גם אח אז יש דוד, ר"ל תמיד תחת חסות ושליטה של גבר.
ברור לכן מדוע מעמד הקורטיזנות בפאריס היה חזק כלכך, מדוע הנשים/האחיות ב"אבא גוריו" מתחתנות עם כסף אבל שוכבות ומחזיקות כלכלית מאהבים/ג'יגולו'ס [ ראה רסטניאק], ואם נמשיך טיפונת - הרי מאדאם בובארי שמזדיינת בכרכרה, לא פחות! או אנה קארנינה ששוכבת עם הקצין הצעיר והמושך. ברור גם מדוע הן משלמות מחירים יקרים כלכך - חייהן, שמן טוב, ילדיהן. אגב, האם אתה חושב שלו אשה היתה כותבת את הרומנים הללו, אנה והמאדם לא היו מתאבדות?!
הרעיון של הבחירה האישית, הרומנטית והאירוטית כבר מופיע בתנ"ך: " "נקרא לנערה ונשאל את פיה" [ בראשית, כד, נז ]
[האם יש לה סיכוי לומר לא?! והרי הסיפור המקראי, שהוא ה-דגם המיתי להתנהגות הרצויה - הכל הוא סחר-מכר של לבן הערמומי עם שליח אברהם], אבל עם התפתחות המודרניזם ותפיסת הסובייקט הייחודי [ ד'קארט - COGITO ERGO SUM, קאנט וביקורת התבונה הטהורה, שפינוזה, קירקגורד ] הפכה הבחירה האירוטית הרומנטית לביטוי השלם והאמיץ של היחיד. אגב, עגנון עשה מקונפליקט זה מטעמים בסיפוריו הרבים. הבולט מכולם הוא הרי "סיפור פשוט".
ואין זה סוד שנשים חופשיות באמת, לאורך ההיסטוריה היו זונות.
מכאן מסקנתך הנכונה, לא בהכרח למצוצ, ישנן שממש סולדות מהכנסת איבר גברי לפיהן בידיעה שממנו הגבר גם משתין.
אני רוצה להזכיר את סדרת הסונטות שכתבה לאה גולדברג, שמהן הלחינו אחת, והיא ידועה בשם "מחלוני לחלונך". הסיפור מאחורי הסונטות מופלא באימפוטנטיות הרגשית ובהיעדר אומץ אישי-רומנטי ויכולת מימוש של התשוקה.

"מחזור השירי "אהבתה שלתרזה די מון" הוא מ הידועים ומן המוערכים בשיריה של לאה גולדברג, ו"מן המימושים המושלמים של הסונטה בעברית", כפי שקבע אריאל הירשפלד. כרבים משיריה, יש לו קיום משלו בתרבות הישראלית הפופולרית, הודות ללחן לו זכה אחד משיריו; בשיח האקדמי, כמו גם בזכרון הקוראים, הוא נתפס כאחת הדוגמאות הממצות והאופייניות לפואטיקה של לאה גולדברג ה"קלאסית": פואטיקה, שבחוסר צדק נוהגים לאפיין אותה, מצד צורתה, בשימוש פשטני במבנים שיריים "קלאסיים" (במקרה זה, הסונט), ומצד תוכנה" – שרה [...] שירים רבים על נושא אחד ויחיד: יסוריה של אהבה שלא באה על סיפוקה 2 ,"[…] כפי שהכליל נת זך במאמרו הנוקב עם הופעת מבחר שיריה, "מוקדם ומאוחר ."

והרכילות - אפשר בלי:

בבגרותה התאהבה לאה גולדברג אהבה אילמת ונואשת בגברים צעירים ממנה, שבדרך-כלל לא היו מודעים כלל לרגשותיה. אחד מהם היה שוויצרי ששמו ז'אק, שהשתלם באוניברסיטה העברית. לאחר ששב לארצו, כתבה את מחזור השירים "אהבתה של תרזה די-מון", על אצילה בדיונית מהמאה ה-16, שמתאהבת במחנך הצעיר של ילדיה. "הוא עורר אותי לחיים. עשה משהו בשביל הספרות העברית", כתבה ביומנה. - https://katzr.net/f25d6d

נערך לאחרונה ב:

Yakir4179

Well-known member

זה נחמד ונראה יותר שזה מתאים למי שבעיר הגדולה עיר הזימה ןהסטוצים, גם אם נשים יחשקו כל כך בסקס הן יסתירו את זה ברובן, רובן רוצות אהבה רומנטית כמו באגדות ורצוי מבוסס וכו
תמיד אמרתי שלא בריא לאישה לנהל הרבה קשרים עם גברים זה פוגע בה בסוף,הנישואין זה הבונבון של האישה מה שנקרא, מי שמתחתנת בגלל הטבעת בעיקר סופה שגם הנישואים יראו אחרת מהטבעת, המושג אהבה וחיבור גוף ונפש וקראמה לא כולם זוכים לכך,שודם צריך לדעת מהי אהבה חיבור קשר מהו בן זוג ואז לחוות את האהבה המשלימה והנכונה

Yakir4179

Well-known member
זה נחמד ונראה יותר שזה מתאים למי שבעיר הגדולה עיר הזימה ןהסטוצים, גם אם נשים יחשקו כל כך בסקס הן יסתירו את זה ברובן, רובן רוצות אהבה רומנטית כמו באגדות ורצוי מבוסס וכו
תמיד אמרתי שלא בריא לאישה לנהל הרבה קשרים עם גברים זה פוגע בה בסוף,הנישואין זה הבונבון של האישה מה שנקרא, מי שמתחתנת בגלל הטבעת בעיקר סופה שגם הנישואים יראו אחרת מהטבעת, המושג אהבה וחיבור גוף ונפש וקראמה לא כולם זוכים לכך,שודם צריך לדעת מהי אהבה חיבור קשר מהו בן זוג ואז לחוות את האהבה המשלימה והנכונה
שים לב שרוב הנשים שמחפשות סקס והרבה ומשתגלות המון עם כל מה שזז,תקלוט את הפרעה ,וגם תבין למה לצעירים אם הבחורות לא מתודלקות אלכוהול וכו לא זוכים להרבה סקס

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
כתבת.."תמיד אמרתי שלא בריא לאישה לנהל הרבה קשרים עם גברים זה פוגע בה בסוף,הנישואין זה הבונבון...
אולי אתה מתכוון לעולם החרדי שהרי אנני מבינה למה זה פוגע מעבר לעובדה שנשים רוצות לחוות סקס ולהתנסות עד שמגיעות לפרטנר המתאים ולמחוייבות,וזה נכון גם לגבי גברים.

Yakir4179

Well-known member
כתבת.."תמיד אמרתי שלא בריא לאישה לנהל הרבה קשרים עם גברים זה פוגע בה בסוף,הנישואין זה הבונבון...
אולי אתה מתכוון לעולם החרדי שהרי אנני מבינה למה זה פוגע מעבר לעובדה שנשים רוצות לחוות סקס ולהתנסות עד שמגיעות לפרטנר המתאים ולמחוייבות,וזה נכון גם לגבי גברים.
בעולם החילוני זה מקובל להתחיל חופשי עם מי שרואים ופוגשים,בעולם הדתי והחרדי לא נהוג לפנות סתם כך לבחורה ולהתחיל מול כולם ובטח לא שהיא תפוסה, הרי גם הכיסוי ראש הוא סימן היכר של הינה אני נשואה שייכת למישהו שמור מרחק!

בגלל מבנה הנפשי והרגשי של האישה , מוטב לה להימנע מכל מה שלא רצוי או לראות יותר מידי ולהסתקרן וכו גם בפיטפוטי חולין עם הסביבה!

לא סתם שמרו תמיד על הבנות והנשים גם בגולה מאות שנים,הם ידעו למה צריך לשמור עליה כי היא מרכז הבית ולא מרכז הזיונים עם הסביבה!

ייתכן ובגלל ריבוי הקשרים וחיכוך עם הגברים יש הרבה פצועות נפשיות להכרות לקשר רציני,אישה שרוצה סקס ויש לה בן זוג אז היא עושה בכיף לא?הבעיה היא שזה ביציאות עם החברות והחברים ואי שמירה על עצמה ואלכוהל שהיא שותה ללא שליטה ואז כבר הרסן משתחרר ואם היא עם חברים וכו אז כבר האורגיה והסקס הפרוע שהיא שפוכה עם האלכוהול , זה מה שקורה עם הצעירים , שאם היה בצלילות דעת היא תעשה סקס עם מי שהיא אוהבת ומתחברת , ולא תזרום עם החברים כמו שהיא מתודלקת!

לכן אני אוהב מסיבות נשים שם את רואה את השיחרור של האישה להתפרק וכו מבלי לחשוש ממטרידים, כי היום זה כמו בגונגל כל בחורה מינית ומוחצנת עשרות כבר מחכים בתור..
בערים שמרניות זה יהיה יותר בהסתרה, בערים הגדולות כבר רואים ומרגישים עם הקעקועים והלבוש וכו

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מנסה להבין אם אני מעניק רומנטיות ואהבה סבבה זורמים ,אבל אם אהיה כנה ואגיד שרק רוצה סקס וכל אחד יעלם לו אז אפסיד את הסקס!

מעניין למה זה קורה איתן משהו מובנה שם ,לכן צריך עזרים כמו אלכוהול וסמים וכו בכדי להתפרע בסטוצים..

בעולם החילוני זה מקובל להתחיל חופשי עם מי שרואים ופוגשים,בעולם הדתי והחרדי לא נהוג לפנות סתם כך לבחורה ולהתחיל מול כולם ובטח לא שהיא תפוסה, הרי גם הכיסוי ראש הוא סימן היכר של הינה אני נשואה שייכת למישהו שמור מרחק!

בגלל מבנה הנפשי והרגשי של האישה , מוטב לה להימנע מכל מה שלא רצוי או לראות יותר מידי ולהסתקרן וכו גם בפיטפוטי חולין עם הסביבה!

לא סתם שמרו תמיד על הבנות והנשים גם בגולה מאות שנים,הם ידעו למה צריך לשמור עליה כי היא מרכז הבית ולא מרכז הזיונים עם הסביבה!

ייתכן ובגלל ריבוי הקשרים וחיכוך עם הגברים יש הרבה פצועות נפשיות להכרות לקשר רציני,אישה שרוצה סקס ויש לה בן זוג אז היא עושה בכיף לא?הבעיה היא שזה ביציאות עם החברות והחברים ואי שמירה על עצמה ואלכוהל שהיא שותה ללא שליטה ואז כבר הרסן משתחרר ואם היא עם חברים וכו אז כבר האורגיה והסקס הפרוע שהיא שפוכה עם האלכוהול , זה מה שקורה עם הצעירים , שאם היה בצלילות דעת היא תעשה סקס עם מי שהיא אוהבת ומתחברת , ולא תזרום עם החברים כמו שהיא מתודלקת!

לכן אני אוהב מסיבות נשים שם את רואה את השיחרור של האישה להתפרק וכו מבלי לחשוש ממטרידים, כי היום זה כמו בגונגל כל בחורה מינית ומוחצנת עשרות כבר מחכים בתור..
בערים שמרניות זה יהיה יותר בהסתרה, בערים הגדולות כבר רואים ומרגישים עם הקעקועים והלבוש וכו
חבר...אתה חופר.:cool:ואודה לך אם תענה בפוסט אחד ולא תציף..
זה לא פורום דתי ,,פורום בגידות,סקס ואהבה גם אסורה. :-):

Ellis Murphy

Well-known member

לדעתי מדובר בעשררות אלפי שנים של תהליכים אבולוציוניים ותרבותיים ולא נין למחוק אותם כלאחר יד.

alongrin100

Well-known member
לדעתי מדובר בעשררות אלפי שנים של תהליכים אבולוציוניים ותרבותיים ולא נין למחוק אותם כלאחר יד.
אני חושב שלקיטש של הוליווד יש חלק נכבד במקום הלא כל כך טוב שבו החברה המערבית נמצאת היום.

אישון34

Well-known member

השאלה היא תמיד מהו האירוע.

שמדברים על אהבה לא מדברים על האירוע המכונן של נישואין ובחירה לכול החיים!
___________________________________________________________________________________________________________________________________________

אני לעצמי רוצה לחוש רגש לאותה הגברת, אמרה מי שאמרה "חיבה זה מספיק" - ללא ספק מי שממתין לאהבה - לא יגיע לכלום.

אבל האם חיבה לרגע? או חיבה ניבנית?
__________________________________________________________________________________________________________________________________________

לאורך השנים הייתי גם באירועים מיניים חסרי חיבה - שנועדו סך הכול לצורכי פורקן מיני.

חלקם אני אפילו מתגעגע אליהם.

סוג של מפגש מיני - חמוד ובעל תכונות נפלאות של מיניות. כאלה שמילאו אותי.

לדוגמה אירועים בחו"ל לארץ - שם שני תיירים נפגשים, מ]פתחים חיבה וממשיכים כל אחד לכיוון אחר.
______________________________________________________________________________________________________________________________________

יש פעמים שזה ממש נחמד אכשהו. ויש מקומות שלא די בהם.

אני בשנים האחרונות מנסה להיות במקום בו אין די בנוכחות. לא תמיד זה אפשרי.

מנסה.

אישוניאיש.
לא תמיד מצליח.

Yakir4179

Well-known member
השאלה היא תמיד מהו האירוע.

שמדברים על אהבה לא מדברים על האירוע המכונן של נישואין ובחירה לכול החיים!
___________________________________________________________________________________________________________________________________________

אני לעצמי רוצה לחוש רגש לאותה הגברת, אמרה מי שאמרה "חיבה זה מספיק" - ללא ספק מי שממתין לאהבה - לא יגיע לכלום.

אבל האם חיבה לרגע? או חיבה ניבנית?
__________________________________________________________________________________________________________________________________________

לאורך השנים הייתי גם באירועים מיניים חסרי חיבה - שנועדו סך הכול לצורכי פורקן מיני.

חלקם אני אפילו מתגעגע אליהם.

סוג של מפגש מיני - חמוד ובעל תכונות נפלאות של מיניות. כאלה שמילאו אותי.

לדוגמה אירועים בחו"ל לארץ - שם שני תיירים נפגשים, מ]פתחים חיבה וממשיכים כל אחד לכיוון אחר.
______________________________________________________________________________________________________________________________________

יש פעמים שזה ממש נחמד אכשהו. ויש מקומות שלא די בהם.

אני בשנים האחרונות מנסה להיות במקום בו אין די בנוכחות. לא תמיד זה אפשרי.

מנסה.

אישוניאיש.
לא תמיד מצליח.

Yakir4179

Well-known member
מנסה להבין אם אני מעניק רומנטיות ואהבה סבבה זורמים ,אבל אם אהיה כנה ואגיד שרק רוצה סקס וכל אחד יעלם לו אז אפסיד את הסקס!

מעניין למה זה קורה איתן משהו מובנה שם ,לכן צריך עזרים כמו אלכוהול וסמים וכו בכדי להתפרע בסטוצים..

אישון34

Well-known member

האם אתה צריך רומנטיקה לעצמך, או רק חור.

ואם אתה רוצה להתרגש - או גם לרגש.

אישוניאיש.
מוגבל מראש.

Yakir4179

Well-known member
האם אתה צריך רומנטיקה לעצמך, או רק חור.

ואם אתה רוצה להתרגש - או גם לרגש.

אישוניאיש.
מוגבל מראש.
זה תלוי יש פעמים שכיף לי בטירוף וזה כמו הרגשה של התאהבות , והחברות טובה מאוד , ואם זאת לא מאוהב רומנטית ולא רואה בה אם ילדי , חברות טהורה לגמרי בלי קטע רומנטי, לעומת הסטוץ המיני שכיף גופנית אבל זה מוסכם שנעלמים אחר כך, הבעיה היא שרובן אלא אם כן זה סלב או זכר אלפא עם ממון , יהיו בקטע של אני מחפשת קשר רציני והתדמית האישה הטובה למרות שבתוכי אני מתה להתפרע!

זה כמו עם הבוגרות שאני מכיר,נעים לי את נאה כיף לי וחושק ורוצה לרגש וכו ולא מפריע לי גילך,והיא במבט וקטע יש לי נכדים ובלה בלה בלה
תזדייני בכיף עם צעיר מימך,את יודעת שניכם לא מחפשים חתונה עם השני,אז למה לערבב ולחרטט ולזרוק מילות אהבה בשביל לקבל את הסקס?

אישון34

Well-known member
זה תלוי יש פעמים שכיף לי בטירוף וזה כמו הרגשה של התאהבות , והחברות טובה מאוד , ואם זאת לא מאוהב רומנטית ולא רואה בה אם ילדי , חברות טהורה לגמרי בלי קטע רומנטי, לעומת הסטוץ המיני שכיף גופנית אבל זה מוסכם שנעלמים אחר כך, הבעיה היא שרובן אלא אם כן זה סלב או זכר אלפא עם ממון , יהיו בקטע של אני מחפשת קשר רציני והתדמית האישה הטובה למרות שבתוכי אני מתה להתפרע!

זה כמו עם הבוגרות שאני מכיר,נעים לי את נאה כיף לי וחושק ורוצה לרגש וכו ולא מפריע לי גילך,והיא במבט וקטע יש לי נכדים ובלה בלה בלה
תזדייני בכיף עם צעיר מימך,את יודעת שניכם לא מחפשים חתונה עם השני,אז למה לערבב ולחרטט ולזרוק מילות אהבה בשביל לקבל את הסקס?
אני לא נגד, וגם הייתי באין סוף אירועים מיניים של מין - בלי מעבר.

אבל ... הייתי שמח לאירוע מלא הרבה יותר.

אישוניאיש.
לכבוד הרגעים השונים.

אישון34

Well-known member
לפעמים זה נחמד ולפעמים יש כאבי בצים חזקים שלא עושים סקס מלא..
לפעמים יש כאב לב מלא שעושים משהו שלא מדויק לך.

שלוקחים חלק באירוע שאתה לא אמור להיות בו. אבל נכנסת אליו כי זה דבר שהוביל לדבר. עכשיו אחרי - אתה לא מבין למה ומדוע.

עם השנים זה מתגבר.

אם פעם הייתי זורם לכול מיני אירועים "מוזרים" היום מעט פחות.
________________________________________________________________________________________________________________________________________________

יש גברת אחת שעובדת איתי, התגרשה עכשיו, שיחקנו מעט במיניות של עצמינו עוד לפני, וזה פסק, ואז היא התגרשה ומנעתי את עצמי להגיע אליה.

להבנתי - באם הגיע אליה - זה יכול להוביל אותי למקום לא מדויק לי. כמו לעוף ממקום העבודה. ולהיות באירוע מיני שאני לא ממש רוצה וצריך.

החוכמה ביחסים זה שזה יהיה מדויק.

הייתי בלא פחות אירועים לא מדויקים כמו באירועים מדויקים.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

שאתה חרמן אש - הכול מדויק ונכון. העיקר שיהיה. כי החרמנות היא המובילה.

אבל... לאורך השנים, לפעמים הפעלתי מעט חשיבה נוספת, ולפעמים לא.

אני מאמין גדול בזה שאתה יוצר את התנאים לרצון אין סופי של הגוף - לא תמיד זה מצליח.

הייתי בחו"ל במועדון סלסה ורקדתי עם גברת יפה, ואותה גברת חמודה ויפה ניסתה למזמז אותי והגזימה - ממש הגזימה - ידעתי לעצור את זה - עברתי לצד - ואז ראיתי אותה עוברת לעוד אדם ועוד אדם ועוד אדם. אז לא רק היצר עובד כל הזמן.

אז ניגשתי לגברת אחרת והיה קסום.

למה? כי הקשר מולה היה מדויק לי באותו הרגע. כי ראיתי את האדם שהי (או לפחות כך אני חושב) והיא ראתה את האדם שאני.

עם השנים הגעתי למסקנה שאני מפעיל יותר פעמים תשומת לב עודפת להתאמה מסויימת.

שאני יותר פעמים מפעיל סוגים של חשיבה.

שאם מישהי לא מדויקת עבורי - אני לא זורם למקום שלה זה נכון. אני מנסה לראות את הרצונות שלי.

אישוקיאיש.
מחפש מעט רצון עצמי.

למעלה