פינת העצבים

E i n a v 1 1 1

New member
פינת העצבים

אני רוצה שתקבלו את הפינה הזאת בתשואות ובמחיאות כפיים בכל יום (אני אשתדל בכל אופן) נעלה את הפינת העצבים מי עיצבן אותכם באותו יום... ובמילים פחות יפות את מי הייתם רוצים לסכול באבנים
תראו את זה כפינה שבה אפשר להוציא קיטור, ושאף אחד אפילו לא יידע מזה
בנתיים היום שלי הוא אחלה, מקווה שגם שלכם אף עחד עוד לא עיצבן אותי, אבל אני לפני העבודה אני בטוחה שזה ישתנה בהמשך
אני יודעת שזה קצת מוקדם לפינה, אבל היום שלכם עוד מעט מסתיים שלי רק מתחיל
תשתוללו ותרגישו חופשי לכתוב מה שבא לכם, בלי גסויות יותר מידי או שהמנהלת תמחוק
תהנו

AlterNova

New member
השבוע הוא עדיין לא עיצבן אותי../images/Emo41.gif

אבל אני יודעת שביום רביעי, כמו בכל יום רביעי, אני אאחל לו כלמיני איחולים לבביים ואקזוטיים. חוסאם, המרצה שלי למתמטיקה בדידה- ינעל אחותו המוגבלת!! כמה עילג מרצה באוניברסיטה כבר יכול להיות!??!? מי נותן ליצור הזה ללמד?? ולמה??!

lollapalooza

New member
גם אני שומרת את העצבים ליום רביעי.

יש לי שיעור פשוט מעצבן, עם מרצה...
. שלא נדע.

Lir האחת

New member
../images/Emo66.gif

אנחנו נהפוך את הפינה הזאת לפינה שבועית
היום אף אחד לא עיצבן אותי...לפחות עדיין לא
אתמול רכבת ישראל מאוד מאוד עיצבנה אותי. הגעתי באיחור של 20 דק' , עקב "מפגש רכבות"!!!! זה הכעיס ועיצבן אותי עד מאוד!!!
אתה מצפה לא לאחר כשאתה נוסע ברכבת, אחרי הכל זה לא כמו על הכביש שיותר קשה לתת זמן הגעה מדוייק וכשאתה מאחר בכל כך הרבה זמן, זה מאוד מרגיז! אז זהו, הייתי חייבת לפרוק, אתמול הייתי כעוסה ועייפה מידי
חן חן על הפינה החדשה

Lir האחת

New member
../images/Emo67.gif

+ מחר הם שובתים ואני אצטרך לנסוע באוטובוסים!! אוף!

SuperGirl711

New member
אני שומרת את העצבים למחר...

חמש שעות מכניקה טכנית שטוחן את המוח לגמרי ואז חשמל ופיזיקה. (ציינתי שלפני מכניקה טכנית יש שלוש שעות מתמטיקה?)

היום אף אחד לא עיצבן אותי

להפך, התבטל לי שיעור (השיעור היחיד שהיה לי) אז שמחתי מאד והייתי בעבודה כל היום. חוץ מזה אתמול הייתי מבסוטה, באחד השיעורים ניגש אלי המרצה בסוף השיעור והודה לי על זה שתיקנתי אותו על איזה משהו. הייתי בשוק! איזה כיף זה לקבל מחמאה

miss mcmillan

New member
הדוד שמרצה ב"הודו

ומזרח אסיה במערכת הבינלאומית" עיצבן אותי
נכנסתי באיחור של רבע שעה לשיעור, לאחר עוגמת-נפש מטורפת משע המתנה לאוטובוס, ובמקום להודות לי על הטרחה- הוא נבח עליי
מה הם מבינים... וגם הגברת המתרגלת בקורס "משפט בינלאומי", שמצאה לנכון להוריד לי 5 נקודות על זה שכתבתי "שטח מוחזק" במקום "שטח כבוש".

מיצי007

New member
אני שומרת את העצבים שלי ליום חמישי

זה היום של הספרות.... ובספרות יש אחת איתי בקורס!!! אוחחחחחחחחח

למעלה