פרס קרא להפגין בבית שמש: "הם לא אדוני הארץ"

הם לא אדוני הארץ. הם לא צודקים הם והם והם..

הבעיה היא ש"הם" - עושים. הולכים כעדר אחרי הרועה (שלעיתים אינו רואה), לעיתים אף "נעשה ונשמע". "הם" יצליחו . בגלל ה"משמעת"-הרב אמר. צריך לעשות. חובה לעשות. ואילו אנחנו- החילוניים- שומעים, מהנהנים בראשנו, משמיעים צצצצ, וממשיכים הלאה. יש רק קומץ אנשים מבין החילוניים, המוכנים לעשות צעד (מחאת האוהלים היתה משהו יוצא דופן וגם היא דעכה בקול ענות חלושה). כך שלצערי הרב, לא אתפלא אם נמצא עצמנו במיעוט. נ.ב: במילה "הם", איני מתכוונת לכלל הדתיים, יש ויש. והראיה היא שכנות טובה/יחסי חברות במקומות שונים, בהם יש שפיות והתחשבות.

kler18

New member
אורלי וגיא - בקמפיין חולצה "ברוך שעשני אישה"

וגם אירגנו את ההפגנה בבית שמש היום..

צהלול

New member
יוטר עדיף שפרס יתעסק עם הנזילה

שיש לו עכשיו בבית... אז פרס אמר. אז מה? וכשהיה לפרס נוח, הוא ליקק לכל ישבן דתי. רק יד חזקה נגד הקומץ ההזוי הזה תעזור.

Sודית

New member
אני כבר שולחת לו אינסטלטור

Sודית

New member
חדש מהתנור - עכשיו קיבלתי המייל - שווה קריאה

ותודה לחבר המקסים ששולח תמיד דברים שווים. יוסי גמזו בֵּין הָדָר לְהַדָּרָה בְּמַסֶּכֶת "בְּרָכוֹת" שֶבְּסֵדֶר "זְרָעִים", בְּאוֹתָהּ הֲלָכָה שֶסֵּרְבָה לְהַתִּיר לָאִשָּה בְּקוֹלָהּ לְהַנְעִים יַעַן "קוֹל בָּאִשָּה הוּא עֶרְוָה" יֵש הַרְבֵּה סִמּוּכִין לְהַרְבֵּה טְעָנוֹת עַל זִמְרָה שֶבִּשְלַל פִּתּוּיים מְמֻקֶּשֶת אוּלָם אִיש עַד הַיּוֹם לֹא טָרַח לַעֲנוֹת עַל תְּמִיהָה שֶמִּזְּמַן מִתְבַּקֶּשֶת: אִם קוֹלָהּ שֶל אִשָּה הוּא עֶרְוָה, כִּי חָשִים הַגְּבָרִים הַקְּשוּבִים לוֹ מִין הֶסַּח-הַדַּעַת אֵיךְ זֶה קוֹל הַגְבָרִים בְּאָזְנָן שֶל נָשִים (כְּשֶגְּבָרִים מְזַמְּרִים וְהַגְּבֶרֶת שוֹמַעַת) לֹא פּוֹעֵל עַל הַמִּין הַיָּפֶה אֶת אוֹתָהּ פְּעוּלַת-הֲסָחָה מְסֻכֶּנֶת אֲשֶר רַק בִּגְלָלָהּ אֲסוּרָה זִמְרָתָהּ שֶל אִשָּה שֶבְּשִיר קוֹל נוֹתֶנֶת? וְאִם שִיר הַשִּירִים כְּבָר הִפְצִיר בָּאִשָּה: "הַשְמִיעִנִי אֶת-קוֹלֵךְ" (בְּלִי לְסַיֵּג: "אַךְ לֹא בְּזֶמֶר!") כְּלוּם שְלֹמֹה, שֶהַטֶּקְסְט מְיֻחָס לוֹ, פָּשַע בִּפְרִיעַת דִּין-תּוֹרָה, כְּבֶן-מֶמֶר? וְכַיּוֹם, בִּתְקוּפָה שֶמִּסְפַּר הַנָּשִים אַף עוֹלֶה עַל מִסְפַּר הַגְּבָרִים בְּאַרְצֵנוּ וְשִׂיאִים שֶל סֶקְסִיזְם פָנָאטִי כּוֹבְשִים מִדֵּי בֹּקֶר עוֹד קַב שֶל שִוְיוֹן בְּחַיֵּינוּ בְּסִיּוּעַ מִמְסָד הַנִּכְנָע לִלְחָצָיו שֶל מִגְזָר סַחְטָנִי וְחָשוּךְ, כְּשֶהַשְּנַיִם מְשַתְּפִים פְּעוּלָה בְּדִרְדּוּר הַמַּצָּב לְרֵאַקְצְיָה בְּנֹסַח יְמֵי-הַבֵּינַיִם רַק בְּשֶל חִשּוּבֵי גֹּעַלִיצְיָה וּשְכַר תֵּן וְקַח עַל חֶשְבּוֹן מְגָמָה הַתּוֹפַחַת כִּגְרוּרָה סַרְטָנִית בָּהּ נַגִּיעַ מָחָר אִם הַיּוֹם לֹא נִבְלֹם אוֹתָהּ חִיש – עַד פִּי פַּחַת – לָמָּה אֵין רַבָּנִים וּפוֹסְקֵי הֲלָכוֹת שֶיֹּאמְרוּ קֳבָל עַם כִּי תוֹפְעוֹת הַקְצָנָה זוֹ שֶל חֶרְפַּת הַדָּרַת הַנָּשִים רַק דּוֹחוֹת וְאֵינָן מְקָרְבוֹת רְחוֹקִים בִּמְדִינָה זוֹ לְמַסֹרֶת עַמֵּנוּ שֶשֶּבַע נִפֹּל לְמִלְחֶמֶת-אַחִים בָּהּ יָגִילוּ אוֹיְבֵינוּ אִם נִתֵּן לְאוֹתָהּ הַקְצָנָה מוֹנוֹפּוֹל בְּשִלְטֵי-הַפִּרְסוּם הַתְּלוּיִים בְּעָרֵינוּ, בְּסִדְרֵי תַּחְבּוּרָה צִבּוּרִית, בְּטִקְסֵי הִתְכַּנְּסוּת מַמְלַכְתִּית, אִם צְבָאִית אוֹ צִיוִילִית כִּי הִגִּיעָה הָעֵת לַהֲדֹף אֶת דּוֹרְסֵי כְּבוֹד אִשָּה בַּמְּדִינָה בְּסִכְלוּת אִימְבֵּצִילִית הַמּוֹנַעַת נָשִים לְקַבֵּל בְּעַצְמָן אֶת הַפְּרָס שֶזָּכוּ בּוֹ בִּזְכוּת, לֹא בְּחֶסֶד רַק מִשּוּם שֶנָּשִים הֵן. כֵּן, בָּא כְּבָר הַזְּמַן שֶנַּפְגִּין נְאוֹרוּת אַמִּיצָה, לֹא נִרְמֶסֶת וְתִזְכֶּה דֵמוֹקְרַטְיָה בִּמְלוֹא הֲדָרָהּ לְהִדּוּר כְּבוֹד אִשָּה בְּדִיּוּק כִּכְבוֹד אִיש בָּהּ בְּחֶבְרָה שֶכָּל יו&

סטטוסים מתוך "ONELIFE"

אורי אורבך: "בני, אם אומרים לך בצבא "שירת נשים או כיתת יורים", אני אסלח לך אם בכל זאת תלך על המוזיקה." Tal Lifshinטל ליפשין: "הרבה גברים מאמינים שזוגיות צריכה להתנהל לפי דרכה של תורה. תורה לבשל, תורה לנקות." Amihai Yacobbiעמיחי יעקובי: "לא יודע מה כולם מתנפלים על הדתיים. אני, כשאני שומע אשה שרה, הדבר הראשון שאני חושב עליו זה ערווה. מצד שני, חייב להודות שגם כשאף אחת לא שרה לידי, עדיין, זה הדבר היחיד שיש לי בראש." ‎@galchs גל חן: "לשירת התקווה, הנשים מתבקשות לקום ולצאת החוצה."

EK55

New member
לדעתי החרדים הם אנשים חזקים ועקשנים וקשה

מאד לנצח אותם. הם מנצחים בגדול גם בקלפי ביום הבחירות. המדינה מתחרדת מיום ליום וכוחם של החרדים גדל כל הזמן. המדינה לא תוכל להכניס לכלא מאות אלפי חרדים, כי הם רבים ומלוכדים. שום הפגנות לא יעזרו. לכן המדינה שלנו צריכה להיות מחולקת לשניים ,חרדים וחילונים פרט לחלוקה של יהודים וערבים. איפה שיש בחור צעיר וטיפש ללא עבודה,הם מתלבשים עליו מיד ומלמדים אותו תורה עם ארוחות אוכל בחינם. כאשר הם פוגשים גם אנשים חולי נפש,אז קל מאד להם לצרף אותם לדת. כל הזמן עושים שטיפות מוח והם עושים את זה בכל בית שקורה שם אסון ומת מישהו מהמשפחה. שטיפות המוח מתבצעות הרבה בזמן שהולכים לבית הכנסת לאמר קדיש לאדם שנפטר במשפחה. אותי לא הצליחו להחזיר בתשובה,

TJ

New member
אני מציע שהמדינה בכל זאת תחולק לשנים

חלק אחד חילונים יהודים וערבושים וחלק שני חרדים יהודים וערבושים ובא לציונה בועל.

למעלה