פרק 65- התחקיר

YossihNew

Well-known member
📰

אז איך אסיה-סקיי תשתלב בכיתה?

האם מישהו יזהה אותה?

ומה יעשה הריאיון של שלי?

YossihNew

Well-known member
הילדים של היוצרים. כן, שלי, אני רוצה ספיישל מיוחד בנושא שתלכלכי על כל העולם. יום שידורים. ערוץ שלם. היי, מה אתה...

כן, זה מסעיר שאת עוד מאוהבת ביצור הזה. מה עם אבא של שלי? פחחחחח, אהבת חיי. מי מדבר ככה? שלי, זה מוריד. תאמיני לי, לך לא מגיע להתרפס בפני מישהו ולקרוא לו אהבת חיי. החיוך של בר בסוף חתם את הכול. מה זה פה, הנפילים?!

אורלי היא המנהלת? מה היא הייתה בכלל? אני לא זוכר כלום חוץ מהנשף וליאור רוקדת.

כן, את מפורסמת, הכול בסדר. הוא דביל. נסגור על זה.

חשוון, חשוון, אתה חשוון. שוקו וניל, אה? מה אתה אומר! כדורסל אתה אוהב! כדורסל! פתאום הוא אוהב כדורסל! שלוש עונות הוא טוחן לי על כדורגל! שלוש עונות אתה טוחן לי על הבחור המסכן ההוא שבסוף לא משנה שום דבר! תתבייש לך! ואל תביא לי את המורה לספורט, המורה לספורט הוא נפלא!

עורך דין שלו? הוא מופיע בהמון סדרות, תדעו.

שלי ו... רוסו...? זה מגניב. עם כמה שהוא... יכול להיות מגניב. זאת לא רות, זאת בת שבע.אחרי יד על הכתף ממנה אתה לא יכול לחשוב ישר. מניסיון.

אה. אז עכשיו מבינים מי אבא של שלי. אתה היית תלוי בכמה ילדים. תתפטר כמו תמיד. לא? כן, כן, ביטחון המדינה. לא מפתיע אותי בכלל. תביא לי את הראי... תביא את הראי, אמרתי. איפה מולי כשצריך אותו...

חשבתי שהוא מבלה עם יוני.

יופי, אסיה. מאוד פופולרית. איפה הפצועה? אני חושב שאסיה לא יכולה להחליף את שלי. זה קצת... לא עובד. מילי לא כאילו נחמדה. היא ממש נחמדה. לא, אתה לא יכול, מקס.

היא דומה בעצמה לבילי החייזרית. כי הוא מסתיר דברים! אתם לא יודעים מה הוא מסתיר בכלל! המון דברים! ככה אתה לוקח משירה... דניאל... איך שלא קוראים לה- את הכתבה על התחפושות הדליקות?! תתבייש לך. היא תלך לטייכר במקום. אלוטל אמרה לה. כן, אנחנו עדיין עם טייכר. סליחה, זה כואב.

לפחות לא הברגת ספסל הפעם. בן אדם, אתה מתאמץ מדי. מתאמץ יותר מדי. אה, הוא ניתק את המכונת... כדורגל, בסדר. מאיפה את יודעת? הוא מוזר בדרך כלל, סקיי. הכול בסדר, הוא רגיל. רוסו, תירגע. בן אדם, אתה נדפקת.

אליצור?

לטלטל. בהחלט. אני יודע עם מי הריאיון.

אני רוצה שאתה תהיה רגיש בנושא שלי. היא חברה שלך. חייב להגיד שצחקתי כשליאור הציעה הצעה וכולם חיכו שהיא תבין לבד. מילי? אני רק מזכיר שוב שרביד שחקנית מצוינת אם היא שוב תשחק גם את סקיי.

ניתקת את התנור, רוסו?

אני יודע, אני יודע. כן, כן, אחריות מלאה. אנחנו מכירים את זה. שמענו את זה.

תתבייש לך, רוסו. מיץ במים? אני יודע! כיצד אזרח הסתתר בבסיס צה"ל!

זה קצת לא סקיי מצידה.

אז מחסלים לו את הקריירה? לרסקין, אני מתכוון. השר עם קביעות יותר חזקה משל ביבי ודרעי יחד. ויימח שמך עם הפרסומות האלה. רק התחלתם.

זה לא מתאים לסקיי. וואו, איך הצלחתם? אה, סקיי באמת עושה את זה. והפרצוף של בר... והפלטה, שכחתי שלשלי יש פלטה! משחק מופתי. מופתי.

טוב, לפחות תחסלו את הקריירה לרסקין. שלי, אם יש לידך מישהו, תגידי אה-הא. אבל הוא לא חייב להאמין ל... טוב נו. לפחות כתבתה של דניאל הצליחה. ועכשיו היא קודמה. תראו כמה היא שמחה. אז לא תתפטר שוב?

חבל, רוסו.

נו, באמת. מקס והמגנטים, בסדר. מסכנה שלי.

אני יודע שהיא שחקנית טובה, בטח. בוודאי. אופס. אופס.​

סטילהוק1

Well-known member
לרביד יותר מתאים לגלם את סקיי מלמוניקה האנמית והלא כריזמתית בעליל. ובכלל מילי החדשה עושה את כל העונה השנייה בדיוק כמו שעשתה את העונה הראשונה שרק בזכותה הרבה צפו וצופים בסדרה. כמו כן, בסוף הפרק הזה היה יותר מברור שיש לה רגשות לאריק ושהיא מתחילה לקנא בסקיי.

למעלה