פרק 66- שוקו חם

YossihNew

Well-known member
|שוקו|

אז מה יקרה בעקבות נפילת התחקיר?

האם יוני יחזור לשלי?

למה מקס לא מרוצה מהמצב החדש?

ומי מפתחת רגשות חדשים?

YossihNew

Well-known member
שלי, בחייאת. לפחות הרסת את הקריירה לרסקין. גם הנינג'ה נהרס איתו? כי אם כן יצאנו מורווחים.

אני מאמין לשירה. איך שלא קוראים לה. אלוטל שלחה אותה לקדם את פורים כדי לקדם את הפרק של מדרסה. אוף, עצוב, הכתבה על שלי. לה מגיע לפחות ספיישל משלה, יום שידורים מיוחד.

רק בהצצה בפרק הקודם הבנתי שמקס השתמש במגנט הענק הזה שלו... בכל אופן... מילי עברה תהליך. אחד מהטובים אגב. מסכן מקס. ליאור עדיין ליאור. אבל מעיין כזאת חמודה, תמיד אהבתי אותה.

לפני רגע ראיתי מיוחדת. זה הזוי לראות אותם ככה. אצל אופק מילא, אצל בר? היא פשוט שונה. שחקנית ממדרגה ראשונה.

אתן מצוינות, תנטשו את אריק כבר ותהיו ביחד. ככה אני אומר כל פעם שיש שתי נשים חזקות. גם את גלגל חמישי... חבל.

הם כאלו חמודים. מעיין כזאת... לא, באמת, יש דברים כמו מעיין?

תראו שכונה. לא? גם אני שכחתי שהוא חנון. גרייט סקוט, אה, אריק? סקיי, הגיע הזמן שתשלימי גם את החממה. עזבו, אינפיניטי יותר מגניב. וחוץ מזה, סקיי? תדעי לך, שרק אחרי האסטרואיד בכלל יהיה מסע בזמן. ומילי כמו ניצן! סתם, היא לא כמו ניצן. פשוט רציתי לדבר על כל הסדרות בבת אחת.

מקס, מצטער, אבל הגיוני שהוא יבחר בליאור. היא יותר חמודה. אבל במציאות הוא היה בוחר בך. סתם, הוא היה בוחר בשלי במציאות.

אני תמיד ידעתי. עוד מתחילת העונה. זוכרים? אתה יותר טוב מהיוני הזה? אוקיי. סבבה. לא, אני ידעתי שזה ישלים את התמונה.

אבל מסכנה מילי, אם כבר. שורד. שורד.

מסכנה מאוד. מוזר לי שהיא לא החליפה רקע... ואני ידעתי שהיא תהיה אובססיבית לזה. זה ברור כל כך. נועה טובה בלרמוז רמיזות לעתיד. זה קצת עצוב.

אני העדפתי את שלי וברוש. נו, הם... הם הרי חברים הכי טובים. מקס, זה לשנוא. בסדר? זה רוסו. סליחה... רוסו...? ולו יש אינטרס גדול. הוא רוצה מאיה שבורחת לחו"ל.

עצוב עצוב.

חמודים חמודים. מאוד.

אה! הנה התייחסות לשמיניה! הוא שיחק בן זוג של ידידיה! בר נפלאה כהרגלה. אבל אני הייתי מסתכל על הכתב הזה עוד קצת.

לא טוב שהיא נרדמה עם זה.

חבר'ה, לילה ארוך, מה? לפחות אין לי בדיחות מיניות. אגב, ברור שסקיי שידרה... כן? ארץ ישראלית... פלוס מינוס. יצא קצת יותר לכיוון המינוס.

תורידי את זה, מילי.

איריס, את חזרת לבגדים הישנים. נכון? עזבי, יוני פשוט... קצת...

אופס. כן, המון בעיות.

אופס. תגידו, לא היה אתמול פרק עם איריס בפיג'מה? עד שקיבלנו איריס אחרת...​

שיר m

Well-known member
פרק מצויין

לפי ההצצה לפרק הבא
נראה שיוני יתאהב בסקיי ואז יהיה פה מהפך מטורף בזוגות! אהבתי את הרעיון.
האמת, אוהבת את מקס ושלי

למעלה